Bedava Siteni Tanıt

Tam Görünüm: tanıtım yazısında kaliteli adres
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Günümüzde internet siteleri sayılarının artmasıyla SEO hizmetleri ön plana çıkmıştır. SEO hizmetleri internet sitemizin arama motorlarında üst sevilerde yer almamıza yarayan hizmetlerdir. SEO hizmetleri için olmazsa olmazlardan biride tanıtım yazılarıdır. tanıtım yazısı sizi tanıyan kişilerin işinizle ilgili olarak başkalarının yazdığı yazılardır. Bu yazılar internet sitemizi ya da ürünlerimi tanıtmak için yazılan yazılardır. Diğer yazılardan farklı olarak bu yazıların içerisinde linkler vardır. Bu linkler internet sitenizin arama motoru sıralamasında üst sıralarda yer almanıza olanak sağlamaktadır. Tanıtım yazılarının bir diğer faydası da reklamınızı yapmasıdır.

Tanıtım yazısı paketleri yazılırken en çok dikkat edilmesi gereken şey özgün ve anlamlı yazabilmektir. Yazıların uzun yazılar olabilmesi için anlamsız kelimeler eklemek doğru değildir. Zira Google yazılar uzun olduğu için link vereyim demez hiçbir zaman. Anahtar kelimeleri de 4-5 defa kullanmak yeterli olacaktır. Maksimum 150-200 kelimelik bir makale olmalıdır. Ayrıca yazılarınızda internet sitelerinde bulunmayan bir fotoğraf eklemeniz Google arama motorunun size verdiği değeri arttıracaktır. Çünkü Google özgünlüğü sevmektedir. Ayrıca fotoğraflara alt etiketler eklemek de sizin yararınıza olacaktır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da linklerdir. Aynı adrese birden fazla link vermemeliyiz. Aynı adrese birden fazla link verilmiş olsa bile Google botları sayfayı yalnızca 1 kere ziyaret edecektir. İnternet sitenizin içeriği ve tanıtım yazınızın uyumada önemli bir noktadır. Link alacağımız sitenin de kendi internet sitemizle uyumlu olması gerekmektedir. Tanıtım yazılarınızda başlıkta kesinlikle anahtar kelimelerin yer alması gerekir. Ayrıca anahtar kelimeleri altı çizili ve kalın yazmalıyız.
Tanıtım yazısının yararları olduğu gibi zararları da vardır. Tanıtım yazısı bilinçsizce yapıldığı zaman hem kendi reklamını düzgün bir şekilde yapamaz hem de Google tarafından ceza alabilir. Ziyaretçi sayınızın düşme olasılığı oldukça yüksektir. Tanıtım yazısı para ile yazan kişilere Google pek sıcak bakmıyor. Bunun nedeni yazılarınızın silinme ihtimalidir. Yazılarınızın silinmesi durumunda arama motorları sıralamasında önemli derecede düşüş yaşarsınız. Size bu düşüşü yaşatacak bir diğer nokta ise yazılar üzerinde yapılan değişiklikler olacaktır.

kaynak: http://seosem.com.tr/tanitim-yazisi-paketleri/
Bilgilendirme için teşekkürler.
güzel bilgiler hocam.
faydalı bilgiler için teşekkür ederim
ilerde ilgileneceğim iyi çalışmalar
teşekkürler.
fiyat ve paketleri pm alabilir miyim?
Güzelmiş dostum !
başarılı gözüküyor
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
Referans Adresler