Bedava Siteni Tanıt

Tam Görünüm: Üretici Fuarı
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Türkiye'de ve dünyada üreticileri bünyesinde toplayan bir platform var haberiniz var mı bilmiyorum ama ben size bu firma sayesinde işlerimin yolunda gittiğini ve daha da büyümeye başladığımı siz değerli arkadaşlarıma anlatmak istiyorum.

Tekstil , deri imalatı , sağlık medikal, mobilya ve iç dekorasyon, makine ve teknik ekipman, endüstriyel mutfak , Boya, Kimya ve Kimyevi Madde, Kozmetik ve Kişisel Bakım, Kağıt, Matbaa ve Etiket, Plastik, Kauçuk ve Ambalaj, Yapı İnşaat Malzemeleri, Otomotiv ve Yan Sanayi, Elektirik, Elektronik, Hırdavat, Gıda, Franchising Veren , her türlü üreticiyi bünyesinde toplayıp mağazanızı oluşturup , ürün ve içeriklerinizi ekleyerek global pazara erişmenize olanak sağlıyor.

Firmamı sistemlerine eklediğim zaman ; ürünlerimi satışa sundum. Ufak çaplı da olsa geri dönüşüm almaya başladım.

Bir kaç tane ihracat için görüşmeler sağladım bu firma sayesinde. Yurt dışında müşteri portföyüm oluşmaya başladı. Şuan satışlarımda artış gözlemlemekteyim. Bu firma sayesinde hem üretimde, hem istihdam'da yükselmeye başladım.

Sizlerde üreticiyseniz mutlaka bu firmaya kayıt olmanızı öneriyorum. Ben faydasını gördüm tüm üretici arkadaşlarımızında faydasını göreceğine inanıyorum.

ureticifuari.com
Referans Adresler