Bedava Siteni Tanıt

Tam Görünüm: İngilizce Konuşma Kursu (Mecidiyeköy) – English Castle
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
English Castle; Türkiye’de bulunan uluslararası bir İngilizce dil öğrenme kurumudur. English Castle’daki İngilizce kursu ve programları, İngilizce yeterliliklerini geliştirmek, akademik, profesyonel, sosyal ve kişisel hedeflerine ulaşmak isteyen öğrencilere yüksek kalitede İngilizce eğitimi sağlamaktadır.

English Castle’ın Türkiye şubesi, dünyanın en harika mimarisine, antik tarihine ve dünyanın en dost canlısı insanlarına sahip olan İstanbul’un kalbinde yer almakta olup, İngilizce öğrenmek için en iyi İngilizce kursu olmayı hedeflemiş bir eğitim kurumudur.

Nitelikli anadil konuşan öğretmenleri ile son derece yaratıcı bir kurum olan English Castle, sürekli olarak öğrenmeye ilham vermek için yeni yollar araştırmaktadır. Öğretmenlerimiz, İngilizceyi yabancı dil olarak öğretme yeterliliğine sahip anadili İngilizce olan kişilerdir.

İngilizcenizi eğitim, iş veya eğlence alanlarında geliştirmeniz için, dil becerilerinizi ve bilginizi genişletmeye yardımcı olacak en iyi öğretim yöntemlerini kullanmaktadır. English Castle, öğrencilere sadece İngilizce öğretmekle kalmayıp, aynı zamanda öğrenci odaklı, profesyonel ve uluslararası bir öğrenim ortamı yaratarak öğrencilerin ihtiyaçlarına göre kaliteli İngilizceyi ve diğer eğitim programlarını sunmayı amaçlamaktadır.
Referans Adresler