Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
101 Dua İnanç Dopingi
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Error32
Rank 5
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 1,713
Üçgen  Üyelik Tarihi: 30-09-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
101 Dua İnanç Dopingi
[Resim: fdbe67ae850484c8a4d2d43db1e59e0f.png]

101 Dua İnanç Dopingi

Zamanın akıp gitmesine izin verdiğimiz sürece yaşamadığımız, fark etmediğimiz bütün ayrıntılar da göremiyoruz. Geriye baktığımız zaman; keşkelerle, pişmanlıklar bizi bekliyor. Yapmak istediğimiz ne varsa yapamadıklarınla bütünleşmiş belki de benliğimizi yok etmiş durumda. İlk insanlıktan beri sırlarla dolu yaratılış süreci ne muhteşem ve gizemli. Oysa biz bunları biliyoruz ama bilmiyoruz sanki. İhtiyacımız olan tek şey zamanken, o zaman bize bazen ağır bedeller de ödetiyor. Hayata bakış açımızı değiştirmemiz ve bir an önce sirkelenmemiz sağlayacak bir şeyler olmalı derken, farkındalığımız devreye giriyor. İşte bir aydınlanma değeri taşıyan ''Hayatı Iskalamayın'' isminden de anlaşıldığı gibi eşsiz bilgilerle bize yol gösteriyor.

İçeriği zenginleştirilmiş, hayat kuramları ve örnekleri ile dolu. Fark etmek ve farkındalık. Okuduğumuz şu anlarda; fark etmek, farkındalık ve şükür devreye giriyor. Allah`a şükür, gönderdiklerine şükür... Özellikle; ''OKU'' oku ki öğren, bilgili ol, bilge ol gibi konuları, içtenlikle anlatıyor ve bizi kendine çekiyor. ''Hayatı Iskalamayın'' derken bizlere bildiğimiz konuları, yumuşak ve hoş bir üslup ile anlatıyor.

Örneklemeler, kutsallık ve yaşanmışlıklar ile çevrili bir dünya ve içerisinde sadece biz okuyucular var. Nice gizler, nice olaylar cereyan etmiş ve bizlerde bu sayede ilginç ve güzel bilgiler sunuyor. İlk bakışta nedir acaba? diye sorguluyoruz ve okuduğumuzda hayatın gerçeklikleri ile karşılaşıyoruz. İlk yaşamdan, son demlerimize kadar kadar; bilgilerin derlemesini okuyabilmek insana mutluluk veriyor.

Her birinden ayrı ders çıkartmak, her bir konudan hayata uygulanacak birçok yöntem, deneyimleri uygulamak mümkün. Hayatı kullanma kılavuzunu bizlere hatırlatan, altın cümlelerle yüklü kitap, bilgi hazinesinin anahtarını bizlere taktim ediyor. Kıymet bilmek, nimetler için şükretmek. Birbiri ile bağlantılı birçok yaşanmış olay ve bunlarla ilgili sözleri, haykırışları okuyabiliyoruz.

Yaşamdan öteye birçok gizi konu alırken, bunların anlaşılır bir şekle bürünmesini sağlayan örneklemeleri göreceksiniz. Bu sayede hayatın bize sundukları ile sunmadıkları arasındaki farkı keşfedebilir, nedenlerini anlayabiliriz. Açık ve net görünen, bize sunulanlar için tercih ettiğimiz yolu biz çizeriz. Çizdiğimiz her yolu hayırlıya çevirmekte bizim elimizde. Rehber niteliğindeki bu kitap bize yardımcı olmakla kalmıyor, hayatımıza bir güneş gibi doğuyor.

101 dua : www.101dua.com

101dua.com
05-05-2015 02:37
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

05-05-2015 02:37
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

101 Dua İnanç Dopingi indir, 101 Dua İnanç Dopingi Videosu, 101 Dua İnanç Dopingi online izle, 101 Dua İnanç Dopingi Bedava indir, 101 Dua İnanç Dopingi Yükle, 101 Dua İnanç Dopingi Hakkında, 101 Dua İnanç Dopingi nedir, 101 Dua İnanç Dopingi Free indir, 101 Dua İnanç Dopingi oyunu, 101 Dua İnanç Dopingi download


101 Dua İnanç Dopingi
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 26-05-2018, 07:15

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön