Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Argela 5G Çalıştayı
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Error32
Rank 5
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 1,705
Üçgen  Üyelik Tarihi: 30-09-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Argela 5G Çalıştayı
[Resim: 5G-570x380.jpg]

Argela 5G Çalıştayı

Teknoloji dünyasının önde gelen kurumları İstanbul da ikincisi gerçekleşen 5G çalıştayında bir araya geldiler. İstanbul da gerçekleştirilen 5G çalıştayında Türkiye’de ve dünyada gerçekleştirilen 5G çalışmaları hakkında güvenli bir alt yapının, özel ve kamu kurumlarında gerçekleştirilecek iş birliktelikleri konu alınarak Türkiye’de 5G alt yapısını oluşturma yapılması gerekenler konular ele alınmıştır. Argela, 5G alanındaki teknolojik gelişmeleri ve Trendleri bu toplantıda konuşarak teknoloji firmalarına 5G hakkında gerekli bilgi vermişlerdir.

Türkiye’de 5G teknolojilerin uzun zamandır yoğun çalışmalar yapan Türk Telekom, uluslararası ölçekte ses getiren çalışma ve etkinliklere imza atmaktadır. 5G standartlarının gelişmesi anlamında Türk Telekom patent başvuruları ve çözümleri ile telekomünikasyon endüstrisinin ilgi odağı olma konumuna gelmiştir.

Türk Telekom Argela da 5G alanındaki teknoloji ve Trendleri konuşmak üzere bu yıl İstanbul’da ikincisi düzenlenen 5G Çalıştayında Türkiye ve dünyadaki teknoloji liderlerini bir araya getirmeyi başararak, büyük bir adım atmış ve 5G alt yapısı anlamında alt yapı çalışmalarına başlamışlardır. 5G standartlarının oluşumuna aktif katkıda bulunan argela, çalışmalarını tüm hızıyla devam ettirmektedir. Bu kapsamda çalıştayda ON.Lab ile yaptığı işbirliği çalışmaları hakkında da bilgiler vermiştir.

ON.Lab argela’ya destek olmak için farklı boyutlarda ağlar ve uygulamalar için SDN (yazılım tabanlı ağlar) geliştirmektedir. Argela, 5G kurulumu için SDN ve NFV Bazlı platform olan M-CORD projesine Entegre ediyor. M-CORD önümüzdeki aylarda hazır olacak olup Çin’de gerçekleştirilecek olan Mobil Dünya Kongresi’nde diğer iş ortaklarının da katılımıyla ortak bir Demo gerçekleştirecektir.

Femtocell 5G yeniliklerini takip ederek küçük işletme ve Baz istasyonlarına sunduğu hizmeti, gelişen teknolojiyi takip ederek gerekli alt yapıyı hazırlamaya başlamışlardır. GSM antenlerinin pahalı olması nedeniyle tercih edilen femtocell, daha küçük alanlara hizmet verse bile gelişen teknolojiye ayak uydurarak 5G standartlarını yakalamak için gerekli adımları atmaya başlamışlardır.

www.argela.com.tr
22-06-2016 23:06
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

22-06-2016 23:06
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Argela 5G Çalıştayı indir, Argela 5G Çalıştayı Videosu, Argela 5G Çalıştayı online izle, Argela 5G Çalıştayı Bedava indir, Argela 5G Çalıştayı Yükle, Argela 5G Çalıştayı Hakkında, Argela 5G Çalıştayı nedir, Argela 5G Çalıştayı Free indir, Argela 5G Çalıştayı oyunu, Argela 5G Çalıştayı download


Argela 5G Çalıştayı
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 22-05-2018, 21:01

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön