Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Aristolog.Com - web girişimleri - online pazarlama - sosyal medya
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
is_for_you
Rank 4
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 255
Üçgen  Üyelik Tarihi: 04-10-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
3 Mesajına 3 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Aristolog.Com - web girişimleri - online pazarlama - sosyal medya
Aristolog.com
Aristolog dijital dünya da trendin nabzını tutan bir sosyal medya ansiklopedisidir.2011 yılında hayata geçirilen aristolog.com  genç ve dinamik duruşuyla kendine bu mecrada bir odak noktası ve geniş bir takipçi kitlesi elde etmiştir. Sivri dilli ve genç yazarlardan oluşan aristolog.com  devamlı içerik üreten çalışkan ve genç bir blogdur.
Sosyal medya, farketing, mobil, e-psikoloji, web girişimleri menüleri altında Türkiye’nin Sosyal Medya Ansiklopedisi olarak çalışmaktadır. Ayrıca kariyer menüsü ile sektörün ihtiyacı olduğu çalışanlar ile iş arayan yetenekli bireyleri buluşturmayı hedeflemektedir.
Aristolog Türkçe ve Arapça olmak üzere iki farklı dilde yayın yapmaktadır.
Fütürist ve yenilikçibakış açısına sahip olan tüm dünyada teknolojik değişim ve gelişmeleri takip edip global dünyanın hareketlerini yakından izlemektedir.
İnternette karşılaşılan kirli veri yığınına rağmen analizci ve eleştirel kimliği ile bilgileri paylaşmaktadır. İnternette sunulan birçok içeriğe farklı bir yorum getirmek yerine yeni ve sıradanlaşmışlıktan uzak farklı ve fayda bazlı içeriklerle fikirlere yeni bir kapı açmaktadır.
Aristolog.com bilgi ve haber kaynağına bağlı nesillerin lider haber portalıdır. Dijital yenilikler ve dijital bilgi ve raporların önemi insanı güçlendiren bir etkendir. Aristolog.com ise bu bilincin farkında olan ve sosyal medya takipçilerinin en çok meşgul olduğu online haber topluluklarından biridir.
Aristolog.com, SMİT Summit’13 ve Kampüste Marketing’13 etkinliklerinde basın ve medya sponsorluğu yapmıştır. Etkinliğin dijital tarafını başarılı şekilde yürütmüştür.
Not: Aristolog.com tümden gelim mantığı ile içerik üretmektedir. Okuyucularının sosyal medya ile ilgili bilgili olduklarını varsayarak içerik üretmektedir.
11-04-2013 21:47
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

11-04-2013 21:47
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Aristolog.Com - web girişimleri - online pazarlama - sosyal medya indir, Aristolog.Com - web girişimleri - online pazarlama - sosyal medya Videosu, Aristolog.Com - web girişimleri - online pazarlama - sosyal medya online izle, Aristolog.Com - web girişimleri - online pazarlama - sosyal medya Bedava indir, Aristolog.Com - web girişimleri - online pazarlama - sosyal medya Yükle, Aristolog.Com - web girişimleri - online pazarlama - sosyal medya Hakkında, Aristolog.Com - web girişimleri - online pazarlama - sosyal medya nedir, Aristolog.Com - web girişimleri - online pazarlama - sosyal medya Free indir, Aristolog.Com - web girişimleri - online pazarlama - sosyal medya oyunu, Aristolog.Com - web girişimleri - online pazarlama - sosyal medya download


Aristolog.Com - web girişimleri - online pazarlama - sosyal medya
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 23-05-2018, 11:47

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön