Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Define Aramaya Başlanmadan Neler Yapılmalıdır
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Error32
Rank 5
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 1,680
Üçgen  Üyelik Tarihi: 30-09-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Define Aramaya Başlanmadan Neler Yapılmalıdır
Define Aramaya Başlanmadan Neler Yapılmalıdır

Hepimizin bildiği üzere define , yer altına eski tarihlerde gömülmüş olan değerli metaller ( altın , gümüş , kolye , bilezik ) dir. Ülkemiz de eski tarihlerden bu yana yaşanan siyasi olaylardan , doğal afetlerden dolayı , bir çok define noktası bulunduğu bilinmektedir.

Bu definelerden birini aramaya kalkışmadan önce , devletin defineler ile ilgili koyduğu kanunların mutlaka okunması gerekir. Bu kanun ; Define özel bir mülkiyette bulunduysa bulunan definenin %5’ i mülk sahibine verilecektir şeklindedir.

Kanunlar iyice okunduktan sonra , define için gerekli ekipman ayarlanmalıdır. Bu uygulama geçmiş tarihlerde şüphelenilen noktayı kazma – kürek yardımı ile araştırmakla başlıyordu. Günümüzde ise , dedektör denilen cihazlar yardımı ile , define olduğu şüphelenilen noktayı bir kaç dakika içerisinde tarama yapabilirsiniz. Bu cihazlar yer altında bulunan tüm metalleri , değerli - değersiz metaller diye ayırabilen cihazlardır. Yine bu cihazlar sadece define için değil , askeri alanda da sıkça kullanılan cihazlardır.

geomekatron.com
12-04-2014 08:25
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

12-04-2014 08:25
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Define Aramaya Başlanmadan Neler Yapılmalıdır indir, Define Aramaya Başlanmadan Neler Yapılmalıdır Videosu, Define Aramaya Başlanmadan Neler Yapılmalıdır online izle, Define Aramaya Başlanmadan Neler Yapılmalıdır Bedava indir, Define Aramaya Başlanmadan Neler Yapılmalıdır Yükle, Define Aramaya Başlanmadan Neler Yapılmalıdır Hakkında, Define Aramaya Başlanmadan Neler Yapılmalıdır nedir, Define Aramaya Başlanmadan Neler Yapılmalıdır Free indir, Define Aramaya Başlanmadan Neler Yapılmalıdır oyunu, Define Aramaya Başlanmadan Neler Yapılmalıdır download


Define Aramaya Başlanmadan Neler Yapılmalıdır
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 27-04-2018, 05:59

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön