Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Konu Kapalı  Gönder 
Göğüs Büyütme
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
ozan745
Rank 4
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 594
Üçgen  Üyelik Tarihi: 30-03-2013
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Göğüs Büyütme
Fiziksel görünümünden memnun olmama insanlarda psikolojik sorunlar yaratabildiği gibi özgüven eksikliği kendisini doğru ifade edemem gibi sorunları beraberinde getirebilmektedir. Estetik ve plastik cerrahinin amacı bu problemleri aşmayı hedeflerken Plastik rekonstrüktif cerrahi bedenimizdeki doğumla berarber varolmuş veya dahasonradan kazanılan doku gibi organ gibi işlev noksanlıklarını düzeltmeyi veya eskisinden daha iyi hale getirmeye çalışan cerrahi dalına verilen isimdir.

Endüstri lazer gibi teknolejik gelişmeleri beraberinde getirirken bu teknolejiden tıb bilimi tedavi maksatlı çok fazla yararlanmış kendi alanında geliştirmiştir. Lazer tedavide kullanımında güzellik alanında oldukça tedavi seçenekleri için kullanılmaktadır.

[Resim: n813g.jpg]

Ameliyat sonrası oluşan bozuklukar, çeşitli kazalar sonucu oluşan durumlar , yanık durumları, tümor ameliyatları sonrası gibi şekil bozukluğu doku eksiklikleri ve kayıplarını minumum seviyeye indirgemeyi birnevi düzenleme düzeltme amaçlayan operasyoların tümüdür.

Estetik kaygılı ameliyatların başında göğüs büyütme estetiği gelmekte iken , küçük memelere sahip kadınlar butürev operasyonlar ile hedefledikleri ideal göğüs ölüçlerine ulaşabilirler.Göğüs büyütme ameliyatı meme kanseri sonrası oluşabilecek doku kayıplarının oluşturacağı görünüm düzensizliğini gidermek içinde yapılmaktadır. büyük göğüslerin yol açtığı fiziksel , psikolojik ve estetik kaygılarda göğüs küçültme estetiği ameliyatı ile giderilirken, estetik plastik cerrahide bu operasyonlara meme estetiği denir.

Bu ameliyatların tarihi milaktan önce Altıyüzlü(600) yıllara kadar dayandığı söylenmektedir. Asyanın bazı ülkelerinde cezalandırmak maksatlı burun ucu kesilip tekrardan nasıl tamir edileceği gibi belgelere rastlanmaktadır. ondokuzuncu(19) yüzyılda modern cerrahi gelişmeye başlamış ve günümüze kadar tıbbın bütün yeniliklerini içine almıştır.

[Resim: n8141.jpg]

Burun ameliyatları genellikle burundan nefes almada güçlük şeklinde ortaya çıkar, çeşitli tranvalar bölgesel faktörler benzer nedenlerden ötürü burunun yapısındaki şekil bozukluğu promlemin nedenlerindendir. septum devilasyonu genelikle estetik açındada sorun teşkil eden bir sorunun kaynağıdır. Burun estetiği ameliyatı nefes alma güçlüğünü ve estetik görümün bozukluğunu aynı anda gidermeyi amaçlayan ameliyatlardandır.Burun ucunda şekil düzensizlikleri ise burnun ucunun düşük olması veya burun ucunun kalın burun deliklerinin büyük olması gibi şikayetlerdendir. Burun ucu estetiği ile butür estetik görünüm düzensizlikleri küçük ameliyatlar ile veya ameliyatsız müdahaleler ile düzenlenebilmektedir. Türkiyenin başkenti Ankara'da estetik hizmet veren birçok klinik bulunmaktadır.
20-05-2013 19:26
Tüm Mesajlarını Bul
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

20-05-2013 19:26
Konu Kapalı  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Göğüs Büyütme indir, Göğüs Büyütme Videosu, Göğüs Büyütme online izle, Göğüs Büyütme Bedava indir, Göğüs Büyütme Yükle, Göğüs Büyütme Hakkında, Göğüs Büyütme nedir, Göğüs Büyütme Free indir, Göğüs Büyütme oyunu, Göğüs Büyütme download


Göğüs Büyütme
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 25-05-2018, 17:58

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön