Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Konu Kapalı  Gönder 
HAVAYI CİĞERİNİZDE HİSSEDİN
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
dj_ibo_g_h
Rank 5
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 1,354
Üçgen  Üyelik Tarihi: 21-03-2013
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
HAVAYI CİĞERİNİZDE HİSSEDİN
Çağın en büyük gelişmesi teknoloji alanında olmuştur. 100 yıl önce hayal bile edilemeyen araçlar, aletler bugün herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir pazarda alıcısını beklemekte. Giderek fabrikalaşan ve küreselleşen dünyamızda ise en büyük problem giderek artan kuraklık, küresel ısınmadır. Küresel ısınmadan ötürü azlar kurak ve yanıcı sıcaklarla geçerken kışları yağış olmamasına rağmen keskin soğuklar olmaya başlamıştır. Dünyadan salınan zararlı gazlar atmosferde geri dönerek dünya yüzeyine yansımış ve genel olarak sıcaklıklar artmaya başlamıştır. İklim böyle değişirken insanlar kendilerini kapalı mekanlarda iklimlendirme yollarına gitmişlerdir. En başlıca iklimlendirme aracımız ise klima haline gelmiştir. Klimadan önce kullanılan vantilatör ise geçici bir çözüm olmuştur hava akımını mekâna sert ve eşit verememesi dolayısıyla tercih edilmemiştir.
Klima ise yazları dışardaki kavurucu sıcaktan kaçarak insanlara ferah ve serin mekân imkânı sunmuştur. Kışları ise ortamdaki havanın sıcaklığını arttırmıştır. Uzaktan kumanda ve açılıp kapanabilen kanalları sayesinde mekânın her yerine havanın dağılımını sağlayabilmektedirler. Bahar aylarında ise polen alerjisi olanlar için klima bir mucizedir. Klima sadece sıcak ve soğuk hava üflemez. Ortamdaki havayı sizin için temiz hale getirir. Dışarının etkisini bulunduğunuz ortamlarda hissetmemeniz mümkün. Nefes ve üst solunum yolları problemleri olan bireyler ortamdaki rutubet ve küf gibi kokulardan kurtulmak için klima kullanmalılardır.
Klimayı her ne kadar ortamda kaliteli hava elde etmek için kullansanız da klimanızın bakımları ve onarımları yapılmadığı sürece daha büyük tehlike altında olmuş olursunuz. Ortamdaki mikroskobik canlılar klimanın havayı emmesiyle hava kanallarına girer, zamanında bakımı yapılmadığı takdirde havayla birlikte bunlar da sizin soluduğunuz havaya karışmış olacaktır. hitachiklimaservis.gen.tr sizlerin soluduğunuz havaya verdiğimiz değerden ötürü kurulan bir web sitesidir. http://hitachiklimaservis.gen.tr/ adresinden klima bakımı ve klimalar hakkında istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

iç mimar
makam odası
15-05-2014 14:32
Tüm Mesajlarını Bul
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

15-05-2014 14:32
Konu Kapalı  Gönder 

Anahtar Kelimeler

HAVAYI CİĞERİNİZDE HİSSEDİN indir, HAVAYI CİĞERİNİZDE HİSSEDİN Videosu, HAVAYI CİĞERİNİZDE HİSSEDİN online izle, HAVAYI CİĞERİNİZDE HİSSEDİN Bedava indir, HAVAYI CİĞERİNİZDE HİSSEDİN Yükle, HAVAYI CİĞERİNİZDE HİSSEDİN Hakkında, HAVAYI CİĞERİNİZDE HİSSEDİN nedir, HAVAYI CİĞERİNİZDE HİSSEDİN Free indir, HAVAYI CİĞERİNİZDE HİSSEDİN oyunu, HAVAYI CİĞERİNİZDE HİSSEDİN download


HAVAYI CİĞERİNİZDE HİSSEDİN
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 27-05-2018, 15:05

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön