Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
İnternetten Haber Silme İnternetten Haber Kaldırma
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
ankebutbilisim
Rank 2
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 63
Üçgen  Üyelik Tarihi: 22-11-2017
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
İnternetten Haber Silme İnternetten Haber Kaldırma
İnternetten haber silme nedir? Olumsuz haberler günümüzde oldukça çoğalmıştır hatta internette paylaşılan fotoğraf veya bilgileri doğru olduğundan emin olamıyoruz. Şirket, kurum veya kuruşların Google arama motoruna adını yazdığınızda hakkınızda çıkan olumsuz haberler şirketinizin itibarını zedeler ve tercih edilmeme potansiyelini ortaya çıkarır. bu işlem internet ağı üzerinde ki sizin adınıza yapılmış kötü haberler, kötü içerikler, iftira, itibarı zedeleyecek ve yalan yanlış yapılmış sahte haberler gibi durumlarda başvurulacak bir projedir. Bu Proje doğrultusunda verimli bir çalışma yaparak istediğiniz sonuca varabilirsiniz. Tabi bu çalışma için sabır ve zaman sürece en önemli plandadır. İnternetten haber silme bir anda olacak bir iş değildir ve sabır gerektirir. . En önemlisi taktiksel bir çalışma ve sabır sonucunda verimli sonuca varılabilir. İtibarınızı korumak için özellikle firma ve sektörlerin en önemli konusu haline gelmiştir günümüzde tüm firma ve şirketler adeta bir rekabet içerisindedir ve buda rekabetin ne kadar sıkı olması ne kadar farklı yollara başvurulacağı anlamına gelir. Bir firmanın İtibarı o firmanın kaderidir. İtibarın zedelenmesi o firma veya sektörün maddi ve manevi çöküşü anlamına gelmektedir. Şirketlerin ve kurumların İtibar Yönetimi ismine çok önem verdiğini görebiliyoruz çünkü bir sektörün itibarı o sektörün asıl amacıdır. . İtibar söz konusu olunca tüm şirketler elinden gelenini fazlasını yapmaya çalışır. Çünkü itibar bir sektörün veya firmanın değerini ve geleceğini belirler bu da son dere ciddiye alınacak bir konudur.
İnternetten haber kaldrıma nedir? Arama motorlarında sizin hakkınızda sizi kötü durumda etkileyecek itibarınızı yerle bir edecek kötü haberler, yalan, aldatıcı ve iftira haberleri paylaşılabilir bunun için bu projeye yönlenirler. Bu işlem nasıl yapılır ? peki onu inceleyecek olursak ilk önce hakkınızda çıkmış olan haberlerin tarama ve takibi yapılarak, daha önce bu konu hakkında yapmış olduğunuz işlemleri gözden geçirip incelenir. İnceleme ve tarama işlemlerinden sonra kaldırılmasını istediğiniz olumsuz haberlerinizin neler olduğuna karar verip, hızlıca işlemler başlar. işinin zor ve sabırlı bir süreç tir, Kişisel bilgilerinizin paylaşımı ve öncelikle isminizin geçtiği internet sitelerinden sildirme işlemi yapabilmek çok güçlü bir altyapıya sahip olmanız gerekmektedir. Taktiksel bir çalışma ve sabır sonucunda verimli sonuca varılabilir. Bu konuda ki uzman kişiler hem hukuki anlamda birikimleri olan hem de medya alanında İnternetten haber kaldrıma konusunda deneyimleri olan güçlü bir kadrodan oluşmalıdır. İtibarınızı korumak için özellikle firma ve sektörlerin en önemli konusu haline gelmiştir günümüzde tüm firma ve şirketler adeta bir rekabet içerisindedir ve buda rekabetin ne kadar sıkı olması ne kadar farklı yollara başvurulacağı anlamına gelir. Bir firmanın İtibarı o firmanın kaderidir. İtibarın zedelenmesi o firma veya sektörün maddi ve manevi çöküşü anlamına gelmektedir. Şirketlerin ve kurumların İtibar Yönetimi ismine çok önem verdiğini görebiliyoruz çünkü bir sektörün itibarı o sektörün asıl amacıdır.
http://www.ankebutbilisim.com/
02-12-2017 09:54
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

02-12-2017 09:54
ankebutbilisim
Rank 2
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 63
Üçgen  Üyelik Tarihi: 22-11-2017
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #2
SEO ve Web Tasarım
SEO nedir? İnternet üzerindeki yapılan web sitenizin popülerliğini ve değerini arttırmaya yönelik yapılan çalışmalar olarak adlandırabiliriz. Bu çalışmalar web sitenizin arama motorunda daha kolay taranmasını sağlar ve web sitenizin popülerliğini arttır. Web sitenizin altyapısı sağlam olmalıdır. Kod yapısını iyi oluşturmanız gerekmektedir. Sitenizin açılısı hızlı olmalıdır, arama motorları olarak örneğin Google yavaş acılan siteleri pek önemsemez bu konuda hassas olmanız gerekmektedir. Siteniz ne kadar hızlı açılırsa o kadar avantajdır sizin için. Günümüzde mobil cihazlar (telefon, tablet) gibi cihazlar oldukça çok kullanılmaktadır, nerdeyse her bireyde bir ya da birden fazla mobil cihaz bulunmaktadır. Bu yüzden sitenizin mobil destekli olması da çok büyük avantajdır. ? Bir web siteniz var bunlardan nasıl gelir sağlayacağım nasıl web sitemin popülerliğini arttıracağım gibi soruların cevabıdır. Google, Facebook gibi büyük sosyal medya şirketlerine reklam verebilirsiniz tabi bunun belirli bir ücreti olacaktır iyi bir reklam için. Kolaydan web sitemizi popülerliğini ücretsiz olarak forumlarda sitelerinde veya bir firmanızı varsa firma ilan sitelerinde sitenizi tanıtacak şekilde paylaşımlar yaparak ücretsiz bir şekilde popülerliğini arttırmanıza yardımcı olacaktır. kullanıcı memnuniyeti de çok önemlidir. Web sitenizi de kullanıcı sayısı arama motorlarındaki popülerliğinizi oldukça etkiler. Bu yüzden sitenizin görünümü, kolaylığı, yani kısaca kullanıcı memnuniyeti oldukça önemlidir. SEO sıklıkla firma ve sektörlerin kullandığı çalışmadır.
Web Tasarım nedir? İnternet üzerindeki web sitelerin kodlaması ve tasarımını düzenleyen ve yapan bir alandır. Bilişim sektöründe önem oldukça yüksektir. Bu işte uzman kişiler Web Master dilimizde adlandıracak olursak Web Tasarımcı olarak adlandırabiliriz. Bu işte uzmanlaşmak yetmeyecektir yaratıcı da olmanız en önemli hususlardan birisidir. Ne kadar yaratıcı olursanız o kadar çok iş yaparsanız. Her site sahibi web sitesinin diğer sitelerden daha değişik daha görünümü güzel olmasını ister tabi. Buda tasarımcının yaratıcılığına bağlıdır. Web sitesi hangi aşamalardan oluşur? Öncelikle web tasarımcı ile tasarımını anlaşırsınız sonra firma, şirket bilgilerini sitede olması gerekenleri verilir, tasarımı oluşturulur, kullanıcının bu tasarımı beğenirse yapmak isterse sitenin kodlamasına geçilir, tarayıcılarla uyumluluğu sağlanır, kodlama ve tasarım aşaması bittikten sonra kullanıcıya ön izlemesi sunulur, her şey onaylandıktan sonra web site oluşturulur. Bu sitelerin oluşturulmasın da en önemli pay web tasarımcılardır. Ülkemizde bu işi becerebilen tasarımcılarımız vardır, Fakat bu sektörde o kadar gelişmiş durumda değiliz bunun için üniversitelerde ve kurumlarda bu alana yönelik çalışmalar arttırılmaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Ülkemizde yavaşça önemini arttıran ve geleceği çok yüksek bir meslek olduğunu da söyleyebiliriz. Web Tasarım dünyada gelişmiş ve gelişmekte olan bir meslektir. Bu işin önemi web sitelerin gün geçtikçe önemi artıyor nerdeyse tüm firmaların kendine özel web sitesi vardır, ve bu sitelerin oluşturulmasın da en önemli pay web tasarımcılardır. Kendi yaratıcılıklarını ortaya katarak kullanıcıları şaşırtabilecek eserler yapabiliyorlar.
http://www.ankebutbilisim.com/
05-12-2017 18:11
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
sinemay
Rank 1
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 23
Üçgen  Üyelik Tarihi: 03-12-2017
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #3
RE: İnternetten Haber Silme İnternetten Haber Kaldırma
basarılı acaba baclınk paylasımı yapıyormusunuz ?
06-12-2017 23:16
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

İnternetten Haber Silme İnternetten Haber Kaldırma indir, İnternetten Haber Silme İnternetten Haber Kaldırma Videosu, İnternetten Haber Silme İnternetten Haber Kaldırma online izle, İnternetten Haber Silme İnternetten Haber Kaldırma Bedava indir, İnternetten Haber Silme İnternetten Haber Kaldırma Yükle, İnternetten Haber Silme İnternetten Haber Kaldırma Hakkında, İnternetten Haber Silme İnternetten Haber Kaldırma nedir, İnternetten Haber Silme İnternetten Haber Kaldırma Free indir, İnternetten Haber Silme İnternetten Haber Kaldırma oyunu, İnternetten Haber Silme İnternetten Haber Kaldırma download


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Haber Kaldırma ve İnternetten Haber Kaldırma ankebutbilisim 2 154 12-02-2018 04:23
Son Mesaj: webhazinem
  Haber Silme ankebutbilisim 1 76 12-02-2018 04:19
Son Mesaj: webhazinem
  Google Haber Kaldırma ankebutbilisim 0 61 24-01-2018 21:25
Son Mesaj: ankebutbilisim
  Haber Kaldırma ankebutbilisim 0 46 23-01-2018 20:14
Son Mesaj: ankebutbilisim
  Haber Kaldırma ve İnternetten Haber Kaldırma ankebutbilisim 1 89 04-01-2018 20:51
Son Mesaj: Forever

İnternetten Haber Silme İnternetten Haber Kaldırma
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 25-04-2018, 15:04

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön