Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
ispanya vize başvurusu
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
coestar
Rank 3
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 151
Üçgen  Üyelik Tarihi: 02-07-2016
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
ispanya vize başvurusu
İspanya Vizesi Nasıl Alınır?
Bu yazımızda Avrupa’nın en gözde ülkelerinden biri olan İspanya Seyahati için İspanya Vizesi Nasıl Alınır? Aktarmaya çalışacağız.
Başlı başına karmaşık bir süreç olarak görülen vize işlemleri bir hayli sıkıntılı süreçlerin yaşanmasına neden olabilmektedir. İşte bu sıkıntılı süreçlerinizi ortadan kaldırmak amacıyla Global Vize Danışmanlık sizin yerinize vize işlemlerinizi rahatlıkla halletmektedir.
İspanya Vizesi
İspanya’ya seyahat etmek isteyen vatandaşları eğer ki pasaportlarında Schengen vizesi bulunmuyorsa İspanya konsolosluğu tarafından verilecek olan İspanya vizesini almak zorundadırlar.
Yeşil, kırmızı, siyah ve gri pasaport taşıyan Türk vatandaşları 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan vize seyahatleri için vize işlemlerine tabi tutulmamaktadır. İspanyaya seyahat etmek isteyen vatandaşlar 90 günü aşmayan seyahatleri için direk olarak İspanya konsolosluğuna başvuramamaktadırlar. Bunun için yetkilendirilmiş danışman firmalar aracılığıyla İspanya Konsolosluğu vize işlemlerine başvurulabilmektedir. Bu yetkilendirilmiş danışman firmalar arasında Global Vize Danışmanlıkta bulunmaktadır.
Uzun süre İspanya’da ikamet etmek amacıyla vize işlemleri almak isteyen vatandaşlar direkt olarak İspanya Konsolosluğuna veya İspanya Büyükelçiliğine başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
İspanya’ya seyahat etmek isteyen vatandaşlar mutlaka Schengen vizesi almak zorundadır. Alınan bu Schengen vizesi tüm Schengen vizesi ile girişleri kabul eden Avrupa ülkelerine seyahat etme amacıyla da kullanılabilmektedir. Schengen vizesi ile Avrupa ülkelerine seyahat amacı güden kişilere ilk olarak 1 haftalık seyahat izni verilmektedir. Daha sonrasında bu süre kademeli olarak artırılarak 90 güne kadar çıkmaktadır.
İspanya Vize çeşitleri ise şöyledir;
İspanya kısa süreli vize
İspanya Turistik vizesi
İspanya Ticari vizesi
İspanya Transit vize
İspanya Kongre & konferans vizesi
Öğrenci vizesi
İspanya çalışma vizesiİspanya Vize Ücreti
İspanya vize ücretleri vize çeşitlerinize ve seyahat gününüze göre farklılık gösterebilmektedir.
Sizden alınan İspanya vize ücreti İspanya konsolosluğunun vize için talep ettiği ücrettir.
İspanya Vizesi Kaç Gün İçinde Çıkar?
Bize sorulan en popüler sorulardan bir tanesi de İspanya vizesi kaç günde çıkar? Sorusudur. Bu soruya verebileceğimiz yanıt ise 7 ile 10 gün arasında vizenin İspanya konsolosluğu tarafından onaylandığıdır. Resmi tatil günleri vs. olmaz ise bu süreler içerisinde İspanya vizesi çıkmaktadır. Seyahatlerini önceden planlayan vatandaşlarımız hiçbir aksaklık yaşamamaları için 30 gün öncesinden vize işlemlerine başlamalarını önermekteyiz.
İspanya Vize Başvurusu işlemlerinde dikkat edilecek diğer hususlar şunlardır;
Başvuru işlemlerinde kullanılacak olan pasaport 10 yıldan eski veya yıpranmış olmaması gerekmektedir.
Pasaportta mutlaka 2 boş sayfanın bulunması yok ise yeni pasaport başvurusu yapılması gereklidir.
İspanya seyahati için size özel olarak çıkartılan İspanya seyahat belgesi seyahat bitiminden 3 ay 15 gün sonraya kadar da geçerliliğini korumaktadır.
İspanya vizesi için gerekli evraklar en fazla 3 önce alınmış olması gerekmektedir.
Global Vize Danışmanlıktan yapmış olacağınız İspanya Vize Başvuruları Hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 346 68 74 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz…

Daha detaylı bilgi için lütfen http://www.globalvize.net/ispanya-vizesi adresini ziyaret ediniz.
16-08-2016 13:22
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

16-08-2016 13:22
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

ispanya vize başvurusu indir, ispanya vize başvurusu Videosu, ispanya vize başvurusu online izle, ispanya vize başvurusu Bedava indir, ispanya vize başvurusu Yükle, ispanya vize başvurusu Hakkında, ispanya vize başvurusu nedir, ispanya vize başvurusu Free indir, ispanya vize başvurusu oyunu, ispanya vize başvurusu download


ispanya vize başvurusu
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 21-05-2018, 04:16

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön