Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Ledavm
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
mesut78
Rank 4
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 478
Üçgen  Üyelik Tarihi: 16-06-2016
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Ledavm
[Resim: llkk.png]
LED Teknolojisi Hakkında
LED aydınlatma teknolojinde şu an itibariyle gelinmiş olan son teknoloji demek yerinde olacaktır. Kelime anlamına bakarsanız Light Emitting yani yanı elektrik enerjisini aydınlatmaya dönüştüren ve de yarı iletken bir devre şeklidir. LED’ lerin tarihine baktığınız da 1962 yıllarına kadar geriye gitmemiz gerekir çünkü bu tarihte üretilmiş ve de resmi olarak patent almaya hak kazanmıştır. LED ilk dönemlerde televizyonumuzu ve radyomuzu açtığımız da karşımızda gördüğümüz kırmızı ışık olarak bilinmekteydi ancak son 50 yıl sonrasına baktığınız da artık LED’ in yalnızca televizyon altında yanan bir ışık parçası olmadı ortaya çıkarılmış oldu. Bundan tam 50 yıl sonrasında tüm dünya LED teknolojisi ile daha aydınlık.  Üstelikte eskiden olduğu gibi yalnız kırmızı renkte üretilmiyor dilediğiniz rengi bulabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Hatta şerit LED birçok noktada insanların işine yarayabilecekler arasında gelmektedir.
LED’ ler özellikle yüksek verim ve daha tasarruflu olması nedeniyle tercih edilmektedir bu yüzden de özellikle led projektör gibi cihazlarda dahi kullanılmaktadır. LED’ ler aynı zamanda ışık verimini daha çok artırmakta kullanılır üstelikte düşük enerji verdiklerinden dolayı insanların büyük bir bölümü bunu tercih etmektedirler. LED’ lerin tarihlerini bir yana bıraktığımız da artık gelenekselleşen ışık kaynaklarımızı geride bırakıp yerine özellikle de farklı aydınlatma modüllerini de seçtiğimizi görebiliyoruz. Bugün genellikle dükkânlarda ve ya mağaza vitrinlerinde görmeye alıştığımız şerit LED’ ler pratik olmasından dolayı da ilgi çekmiştir.
Bizler ledavm.net sitesi olarak siz değerli müşterilerimizin LED’ lere olan merakını çok iyi gözlemleyebiliyoruz bu yüzden de sitemizde en yeni ve teknolojinin son ürünü olan LED’ leri sunmaya gayret ediyoruz. Özellikle de şerit led fiyatları konusunda sitemizi ziyaret etmenizi öneriyoruz. LED’ ler ister küçük olsun isterse büyük tüm mekânlara ayrı bir hava ve renk katar eğer ki farkındalık ve farklılık yaratmak istiyorsanız LED’ lerden bir cümbüş yapabilirsiniz. LED’ lerin kullanılmadığı hiçbir yer yoktur bu yüzden de rahatlıklar kullanabilirsiniz. Fakat daha detaylı bilgi almak isterseniz aşağıda sizlere LED teknolojisinin avantajlarını da sıralayabiliriz.
  • Normal bir ampul’ den alacağınız ışık gücünden daha fazlasını alabileceğiniz gibi enerji tasarrufu noktasında da daha az harcarsınız.
  • LED’ ler bakım gerektirmeyen ürünlerdir ve bu yüzden de yaklaşık olarak 50.000 saat kadar uzun bir ömre sahiptir.
  • Genelde patlamadıklarından dolayı lambanın değişimine ihtiyaç duyulmaz
  • Otomasyonla uyumlu bir şekilde çalışabilirler.
  • İstediğiniz bir renk seçeneği kullanabilirsiniz. Ve hatta ışığın kısılıp çoğaltılması durumunda herhangi bir renk değişimine uğramazlar.
  • Dilediğiniz bir mekânı renklendirebilirsiniz. Renk değişimlerinde fazla alternatifiniz olacaktır.
  • Isı taşımazlar bu nedenle de UV ışını yaymazlar.
  • Cisimlere direk olarak ışığı yansıtmadıklarından dolayı onların yıpranmasına neden olmazlar.
  • Herhangi bir şok ve titreşime dirençlidirler.
  • Sonuç olarak değerlendirecek olursak doğru bir proje için kullandığınız da başarılı sonuçlar almamanız için hiçbir neden yoktur.
03-07-2016 03:33
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

03-07-2016 03:33
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Ledavm indir, Ledavm Videosu, Ledavm online izle, Ledavm Bedava indir, Ledavm Yükle, Ledavm Hakkında, Ledavm nedir, Ledavm Free indir, Ledavm oyunu, Ledavm download


Ledavm
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 22-06-2018, 19:44

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön