Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Marka Tescil
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
webseodestek
Rank 3
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 126
Üçgen  Üyelik Tarihi: 24-06-2013
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Marka Tescil
[Resim: patenthome-ayin-firsati.jpg]
Site Adresi: www.markatescilfirmalari.com.tr
Türkiye’nin En Güvenilir Marka Tescil Firmaları
Son 60 yılda hızla ilerleyen teknoloji, buna bağlı olarak insanların istek ve ihtiyaçlarının değişimiyle dünya piyasalarını ayakta tutan yenilikçi fikirlerin markalaşması, marka tescilini ön palana çıkarmaktadır. Bu nedenle şirketlerin, en değerli varlıkları olan fikri haklarını sadece bir “tescil” olarak görmeyip, etkin bir şekilde yönetmeleri zorunluluk haline gelmiştir.

Marka; mal ve hizmet üreten kişi ya da kişilerin sektör bazında aldıkları yerin konumunu temsil eden işaretlerdir. Çağın getirilerinin farkında olan işletmeler, markanın önemini bilmekte ve marka tescil faaliyetlerini itinayla uygulamaktadırlar.

Kurumsal firmaların yönetmekte ve takip etmekte zorluk çektiği bu süreçleri, dürüst ve çözüm odaklı bir hizmet anlayışıyla, fikir ürünlerinin koruma altına alınmasını marka tescil firmaları yapmaktadır. Fikir sahiplerine sunduğu güvenilir hizmetlerle, Türkiye’nin geleceğini aydınlatan tescil firmaları, her türlü hukuki girişimlerde bulunup, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Mersin, Gaziantep, Kayseri gibi birçok ilimizde hizmetlerine devam etmektedir. Marka Tescil Firmaları yaptıkları işin önemini idrak etmiş, müşteri memnuniyetine odaklı çalışmaktadırlar.

Marka, Patent ve Endüstriyel Tasarım Tescil Hizmetleri

Tescil firmaları, müşterilerine genel olarak şu hizmetleri vermektedir;

Marka Tescili; Marka, bir firma ya da şahıs tarafından üretilen mal veya hizmetlerin, başka firma ya da şahıslar tarafından üretilen mal veya hizmetlerden ayırt edilmesini sağlayan her türlü işarettir. Marka tescili ise bu işaretlerin Türk Patent Enstitüsü (TPE) tarafından gerekli süreçler ve işlemler tamamlandıktan sonra bir belge ile koruma altına alınmasıdır.

Patent Tescili; Buluş konusu olan ürünü belirli bir süre üretme, kullanma veya satma hakkıdır. Var olan patent yasalarının amacı; buluş yapmayı, yenilikleri ve yaratıcı fikri faaliyetleri teşvik etmek için gerekli olan korumayı ve buluşlarla elde edilen teknik çözümlerin sanayide uygulanmasını sağlamaktır. Patent tescili için; yenilik, tekniğin bilinen durumunun aşılması, sanayiye uygulanabilirlik kriterleri aranmaktadır.

Endüstriyel Tasarım Tescil; Bir ürünün üç boyutlu şekli ya da bu şeklin bir parçası ile ürün üzerindeki iki boyutlu süslemeler “endüstriyel tasarım” kavramı içinde değerlendirilmektedir. Bir ürünün dış görünüşünü ifade eder. Endüstriyel tasarım tescil edilebilirlik koşulları; yenilik, diğer ürünlerden ayırt edici nitelik, ürün veya ürün parçası olması, insan duyuları ile algılanabilir olması.

Faydalı Model Tescili; Türkiye'de ve dünyada yeni olan ve sanayiye uygulanabilen buluşların sahiplerine belirli bir süre (10 yıl), buluş konusu olan ürünü üretme ve pazarlama hakkının tanınmasıdır. Hem zaman hem de masraf açısından daha elverişlidir. Tescil için gerekli olan kriterler; yenilik, sanayiye uygulanabilirlik.
05-02-2014 15:29
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

05-02-2014 15:29
ingilizceozelders
Rank 1
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 31
Üçgen  Üyelik Tarihi: 06-02-2015
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #2
RE: Marka Tescil
güzel
06-02-2015 16:48
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Marka Tescil indir, Marka Tescil Videosu, Marka Tescil online izle, Marka Tescil Bedava indir, Marka Tescil Yükle, Marka Tescil Hakkında, Marka Tescil nedir, Marka Tescil Free indir, Marka Tescil oyunu, Marka Tescil download


Marka Tescil
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 24-05-2018, 16:59

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön