Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Okul Öncesi Öğretmenleri Forumu
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
nullsix
Moderator

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 3,177
Üçgen  Üyelik Tarihi: 22-10-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Okul Öncesi Öğretmenleri Forumu
Okul Öncesi Öğretmenleri Forumu

[Resim: okuloncesigoogle.png]

Web: Okuloncesi.ogretmenleri.net

Eğitim platformuna hazırlanan ve bu konuda kendisini kamuya veya özele yetiştirmek isteyen kişilerin eğitim süreçlerinden önce bilmesi gereken bir çok alan vardır. Keza, öğretmen adaylarının bazı konularda net bir bilgiye sahip olması öğrencilerin alacağı eğitim süreci açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle eksik kalınmış yerlerin ek kısa sürede idrak edilmesi ve bu bağlamda bu problemlerin tamamen ortadan kaldırılması ciddi bir süreçtir. Birden çok farklı düşüncelerin ortaya atılmasıyla öğretmen adaylarının öğrenmesi gereken birden çok alan mevcuttur. Bu sebeple okul öncesi hazırlık yapmak birden çok tecrübe eksikliğini gidererek inşa etmek genel problemleri ortadan kaldıracağı gibi kişilerin daha istikrarlı olmasını sağlayacaktır.

Her bölüme ve başlangıca göre yapılan farkı dağılımlar içerisinde ana okulu öğretmenliği yapacak kişilerin daha çok pratik bilmesi gerekliliği ana şartlar arasında yer almaktadır. Ana okul öğrencilerinin sürekli pratik içerisinde olması ve el becerileriyle zihinsel gelişimi tamamlaması öğretici olan öğretmen adayların bilgi tecrübesine bağlı olarak oldukça önem sarf etmektedir. Bu sebeple öğretmen adaylarının yapacakları işin hakkını verebilmeleri ve sorunsuz bir biçimde öğretim planlamalarını bitirebilmeleri için öncelikle kendilerini geliştirmeleri ve ardından öğrencilerin öğrenmesine teşvik edecek çalışmaların yapılmasına olanak sağlaması gerekmektedir. Akabinde öğrencilerin bu konuda yaşayacağı her türlü beceri eksikliğine ait olan sorumlulukların tamamı öğrencide olacağı gibi kişilerin bu konudan daha iyi performans alamayacak olması da, zaman kaybı nedeniyle ciddi problemler arz etmeye başlayacaktır. Öğretmen adaylarının eğitim süreci öncesinde muhakkak okul öncesi forum platformlarını yakından incelemeleri ve buna bağlı olarak bir çok eğitim öncesinde neler yapıldığı konusunda net fikirlere sahip olması gerekmektedir.

Site hakkında hazırlanan video: https://www.youtube.com/watch?v=XKu88FvVns8

Öğretmen atamalarının bir çoğunun orta okul, lise ve yüksek okul olduğu bilinse de, bu konuda Milli Eğitim Bakanlığı tercihlerini sürekli ana sınıfı üzerinde öğretmenlik yapacak kişileri tercih etmektedir. Çocukların çekirdekten yetişmesi için bir çok terimlere öğretmenlerin sayesinde ulaşabilmesine oldukça önem vererek, bir çok katkılarında yer bulmasına olanak sağlamaktadır. Ana okulu eğitimi alacak öğrencilerin bu konuda ki en büyük kozları öğretmenleri olacağı gibi bu konuda öğretmenlerinde öğrencilere nakil edecekleri pratik bilgilerin oldukça aydınlatıcı olmasını ve anlaşılır olmasını sağlamalıdır. Akabinde verilen eğitim süreci boşa gitmiş olacak olup, öğrencilerin gelişim açısında ki zaman kayıpları her zaman tatmin edici olmayacak ve alanında daima geç gelişen öğrenciler ortaya çıkmış olacaktır.

Öğretmenlerin bu konuda daha duyarlı olabilmesi ve kendilerini geliştirebilmesi ana sınıfında yer alan gruptaki tüm çocukların daha ılımanlı gelişmesine yordam olacağı gibi bu konuda ki eksik bilgilerini de en kısa sürede iyileştiriyor olabilmesi oldukça önemli konular arasında yer almaktadır. Yıl sezonu içerisinde bir öğretmenin yükümlülükleri açık ve net olacağında ötürü bilmesi gereken alanlarda eksiklik yaşaması doğrultusunda bir çok eğitim planları sekteye uğrayacak olup, kişilerin ve öğrencilerin yenilikçi olma politikası da bu bağlamda düşecektir. Okul öncesi etkinlik dediğimiz bir çok platformlar yer almaktadır. Ki bu platformda yer alan tüm stratejide ki siteler öğretmenlerin sürekli yenilikçi olmasına olanak sağlayıp, neler yapması ve neler yapmaması gerektiği konular hakkında da tamamen aydınlatıcı bilgiler vermesine yardımcı olmaktadır.

Tamamen ücretsiz bir şekilde verilen dolu bilgilerin netliğe kavuşabilmesi için öğretmenlerin bu konuda bir çok platformu yakından takip ediyor olması oldukça önemlidir. Takribini ve takibini yapan öğretmenler sürekli gelişebilecek etkinlikler konusunda da naçizane bilgi sahibi olarak öğrencilerinin en iyi şekilde geliştirilmesine tabi olarak bir çok konu ve yöntemlerde tam desteğini sağlayabilmektedir.

http://okuloncesi.ogretmenleri.net

imza: Oyun - Forum
10-01-2016 23:09
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

10-01-2016 23:09
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Okul Öncesi Öğretmenleri Forumu indir, Okul Öncesi Öğretmenleri Forumu Videosu, Okul Öncesi Öğretmenleri Forumu online izle, Okul Öncesi Öğretmenleri Forumu Bedava indir, Okul Öncesi Öğretmenleri Forumu Yükle, Okul Öncesi Öğretmenleri Forumu Hakkında, Okul Öncesi Öğretmenleri Forumu nedir, Okul Öncesi Öğretmenleri Forumu Free indir, Okul Öncesi Öğretmenleri Forumu oyunu, Okul Öncesi Öğretmenleri Forumu download


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İlköğretim Ve Ortaöğretim Seviyesindeki Okul Ödevleri cirox 2 1,314 31-01-2016 04:51
Son Mesaj: cafcuf
  Okul Öncesi Öğretmenleri nullsix 0 615 10-11-2015 01:44
Son Mesaj: nullsix
  E-okul Durum Öğrenme cirox 1 1,624 09-05-2014 20:18
Son Mesaj: norful

Okul Öncesi Öğretmenleri Forumu
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 24-04-2018, 09:37

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön