Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
onlineisingilizcesi.com ile iş ingilizcesi kurslarının farkı ortaya çıktı
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
sivastopol
Rank 1
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 31
Üçgen  Üyelik Tarihi: 19-08-2013
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
onlineisingilizcesi.com ile iş ingilizcesi kurslarının farkı ortaya çıktı
Bir dili çok güzel konuşuyor ve okuyor olabilirsiniz. Ama buna rağmen bilmediğiniz pek çok şey vardır ve dil eğitimi neredeyse bir ömür boyu sürebilir. İnsanın kendi anadilinde bile bilmediği pek çok sözcük ve deyim bulunmaktadır. Özellikle çalışma hayatında mesleklere ait pek çok farklı sözcüklere ve cümlelere rastlayabiliriz. Bu nedenle bir işe girmek isteyenlerin kendi meslekleriyle ilgili İngilizce bilgilerini de geliştirmesi gerekmektedir. Tıp eğitimi alan ve İngilizce konuşan biri aynı zamanda tıp İngilizcesi de öğrenmek zorundadır. Meslekteki yenilik ve gelişmeleri ancak bu şekilde takip edebilir. Bu yüzden ülkemizde iş İngilizcesi kurs merkezleri çok sayıda açılmaktadır.

Dünyadaki gelişmeler, mesleki alanlardaki gelişmeler artık bir dünya dili haline gelmiş olan İngilizce ile takip edilmektedir. Ülkemizde de bir meslek alanında çalışanlar dünyadaki gelişmelerle bir bütünlük sağlayabilmek için iş İngilizcesini iyi öğrenmek durumundadır. Bu amaçla gidilen kurslarda aynı zamanda çok sayıda kitap, dergi, sözlük, cd gibi araçlar da kullanılmaktadır. Bir dili öğrenirken en çok başvurulan kaynak hiç şüphesiz sözlüklerdir. Genel İngilizce sözlüklerinin yanında mesleklerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış sözlükler de bulunmaktadır. İş İngilizcesi sözlük kullanımı da giderek artmaktadır. Bilmediğimiz bir sözcüğü öğrenmek için en kolay ulaşabileceğimiz kaynak sözlüktür. Her an yanımızda taşıyabilir, toplantılarda, yemeklerde ve seyahatlerde rahatlıkla kullanabiliriz. Bunu ise aşağıda belirttiğim site sizlere online ortamda rahatça erişebileceğiniz şekilde sağlamaktadır.

Ayrıca onlineisingilizcesi.com sitesi de internet üzerinden eğitim veren ve klasik kurslardaki bütün imkânları fazlasıyla bulabileceğiniz bir sitedir. Sitemizde online kitap ve sözlük uygulamalarımızdan da yaralanabilirsiniz. Sitemizdeki eğitim paketlerinden size uygun olan birini seçerek eğitimlere başlayabilirsiniz. Her meslek grubuyla ilgili paketlerimiz bulunmaktadır ve eğitimlerimiz Amerikalı eğitmenler tarafından verilmektedir. Skype üzerinden kurulan canlı bağlantılarla, sizin istediğiniz saatlerde eğitimler başlayacaktır. Saat esnekliği ayrıca ders saatlerinizi istediğiniz zaman kendinize uygun olarak değiştirebilmenizi de sizlere sağlamaktadır.
18-09-2013 17:06
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

18-09-2013 17:06
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

onlineisingilizcesi.com ile iş ingilizcesi kurslarının farkı ortaya çıktı indir, onlineisingilizcesi.com ile iş ingilizcesi kurslarının farkı ortaya çıktı Videosu, onlineisingilizcesi.com ile iş ingilizcesi kurslarının farkı ortaya çıktı online izle, onlineisingilizcesi.com ile iş ingilizcesi kurslarının farkı ortaya çıktı Bedava indir, onlineisingilizcesi.com ile iş ingilizcesi kurslarının farkı ortaya çıktı Yükle, onlineisingilizcesi.com ile iş ingilizcesi kurslarının farkı ortaya çıktı Hakkında, onlineisingilizcesi.com ile iş ingilizcesi kurslarının farkı ortaya çıktı nedir, onlineisingilizcesi.com ile iş ingilizcesi kurslarının farkı ortaya çıktı Free indir, onlineisingilizcesi.com ile iş ingilizcesi kurslarının farkı ortaya çıktı oyunu, onlineisingilizcesi.com ile iş ingilizcesi kurslarının farkı ortaya çıktı download


onlineisingilizcesi.com ile iş ingilizcesi kurslarının farkı ortaya çıktı
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 18-06-2018, 18:01

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön