Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Ruhlarla Söyleşi, Bedriye Korkankorkmaz
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
cirox
Rank 5
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 2,510
Üçgen  Üyelik Tarihi: 17-09-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
1 Mesajına 1 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Ruhlarla Söyleşi, Bedriye Korkankorkmaz
[Resim: 2uosz2r.jpg]

Ruhlarla Söyleşi, Bedriye Korkankorkmaz

"Ruh'a Serenad: Sesindeki o ilahi güç, nicelerini sırrını bilmedikleri bir tapınağın önünde bekletir gibi bekletiyor. İnsanlar, en pırıltılı hayatları yaşasalar bile asla ulaşamayacakları bir zenginliği sende bulacaklarını bildikleri için sen kendini sakladığın halde sana ulaşabilmek uğruna kapılarını yumrukluyorlar. Senin sesin mucizeye inandırıyor insanları benim gibi. Unuttuğumuz ve bir daha geri gelmeyecek bir insanlık haline. Bu yüzden benim gibi düşünen insanlar için özelsin. Bir örnek insanların, bir örnek hayatları yaşadığı, her gün cesetlerimizin üzerine basarak ilerlediğimiz hayatta sen farklısın. Düşün ki milyarlarca insan tümüyle çürümüş yalanların peşinde tüketiyor hayatını. Ama bazen en sonunda anlarız ki, şöyle ya da böyle yaşadığımız hayattır mucize olan"

Günümüzün önemli kadın şair/ eleştirmen ve yazarlarından Bedriye Korkankorkmaz, edebiyat eleştirisi alanındaki ikinci kitabıyla okuyucularının karşısına çıkıyor. ilk yapıtı da Camgöz Yayınları’ndan çıkan kendine özgü yazılarıyla edebiyat eleştirisi, biyografi ve deneme türlerini harmanlayarak oluşturduğu, Kitaplarla Söyleşi ile okurdan olumlu not alan Bedriye Korkankorkmaz ikinci yapıtı Ruhlarla Söyleşi kitabında da aynı eğilimini sürdürüyor.

Andrey Platonov’dan Balzac’a, Pir Sultan’dan Kleist’ e Fuzuli’den Charlotte Bronte’e kadar Türkiye ve dünya edebiyatının önemli isimlerini yalnız eserleriyle değil, hayatlarıyla, yazmadıklarıyla, söylemedikleriyle, bilinçaltlarıyla okurunun karşısına seren Bedriye Korkankorkmaz’ın Yaşamak Çocuğum adlı bir de şiir kitabı bulunuyor.

Camgöz Kitap
Ruhlarla Söyleşi
Bedriye Korkankorkmaz

Türü
inceleme/ deneme/ biyografi
Şubat 2014

ISBN
978-605-4521-20-3

Yayın Yönetmeni
Tuncay Takmaz

Tasarım ve Uygulama
Betül Başol

Editör
Aslı Güneş

Baskı
Ezgi Matbaacılık
Sanayi Tic. Ltd. Şti.
Sanayi cad. Altay Sokak No:14/A
Yenibosna Çobançeşme B.Evler İstanbul

Camgöz Kitap
Çekirdek Sanat - W. www.cekirdeksanat.com
22-02-2014 23:39
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

22-02-2014 23:39
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Ruhlarla Söyleşi, Bedriye Korkankorkmaz indir, Ruhlarla Söyleşi, Bedriye Korkankorkmaz Videosu, Ruhlarla Söyleşi, Bedriye Korkankorkmaz online izle, Ruhlarla Söyleşi, Bedriye Korkankorkmaz Bedava indir, Ruhlarla Söyleşi, Bedriye Korkankorkmaz Yükle, Ruhlarla Söyleşi, Bedriye Korkankorkmaz Hakkında, Ruhlarla Söyleşi, Bedriye Korkankorkmaz nedir, Ruhlarla Söyleşi, Bedriye Korkankorkmaz Free indir, Ruhlarla Söyleşi, Bedriye Korkankorkmaz oyunu, Ruhlarla Söyleşi, Bedriye Korkankorkmaz download


Ruhlarla Söyleşi, Bedriye Korkankorkmaz
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 25-06-2018, 20:04

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön