Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Konu Kapalı  Gönder 
Rüyada Görmek
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
dj_ibo_g_h
Rank 5
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 1,353
Üçgen  Üyelik Tarihi: 21-03-2013
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Rüyada Görmek
Web Adresi: http://1ruyatabirleri.com
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler: Rüyada gördüklerimiz ve tabirleri


Rüyaların anlamı tam olarak kesin bir şekilde bilinmese de bazı alimler ve bilginler tarafından, daha önceki tecrübelerden ve yaşanmışlıklardan faydalanarak rüya tabirleri yapılmaktadır. Bu yorumların kesin bir bilgisi olmamakla birlikte yapılan yorum kesin doğru olduğuna dairde bir garanti yoktur. Çünkü rüyalar kişilerin yaşadıkları, düşündükleri, sevdikleri, bilinç altı, yaşamı gibi daha birçok faktöre bağlıdır. Örneğin rüyada yılan görmek bir kişi için hayırlı bir şekilde yorumlanabilirken bir diğeri için ise kötü bir şekilde yorumlanabilmektedir.

Bununla birlikte görülen yılanın büyüklüğü, rengi, davranışı, sayısı da görülen rüyanın anlamında etkili olur. Rüyada yılan görmek genellikle düşmana yorulur, bunun yanı sıra geçim, refah, galibiyet, mağlubiyet, savaş gibi anlamlara da gelebilmektedir. Evinize bir yılan aldıysanız ailenizin huzurunun bozulacağına, yılan evinize sürekli olarak girip çıkıyorsa akrabalarınızdan birinin size kötü şeyler yapacağını, yılanla dövüşmek düşmanlarınızla mücadele edeceğine, yılan eti yemeniz düşmanlarınızın mallarını sahip olacağına, kobra yılanı görmek ise aşık olan kişinin sevdiğiyle evleneceğine işaret eder.

Rüyada diş görmek de yukarıda anlattığımız gibi yılan örneğinde olduğu gibi birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Ancak rüya tabirlerinin genelinde dişler akraba, yakın çevre, üzüntü, ölüm ve yaşam gibi konulara delalettir. Ön dişlerinizin düşmesi ve ya ağrıması erkek evlat ya da anne – baba ile ilgili sağlık problemlerinin yaşanacağına delalettir. Dişlerin hepsinin ele dökülmesi aile nüfusunu artacağına işaret ederken, dökülen dişin toprakta kaybolması akraba ya da yakın çevreden birinin vefat edeceğine delalettir.

Rüyalar her zaman insanlar için büyük bir bilinmez ve büyük bir gayb olmuştur. Yarı ölüm denilen uykuda gördüğümüz rüyalar bazen bizlere bir mesaj verirken bazen de gördüğümüz rüyalar günlük yaşantımızda bilinçaltımızın bize oynadığı oyunlar olabilmektedir. Gördüğümüz rüyanın bize bir mesaj verip vermediğini anlayabilmek için o rüyanın bize hissettirdiklerine ve akılda kalıcılığına bakmamız gerekir.

Çünkü her insan rüya görür, ancak gördüğü bu rüyaların çoğunu hatırlayamaz ya da bir kaçını hatırlar. Bu şekilde bakıldığında her gün gördüğümüz rüyaların bize bir mesaj vermesi pek ihtimal dâhilinde olmayıp, sanki yaşanmış gibi hissettiğimiz rüyaların bize mesaj vermesi daha gerçekçidir.

Rüyanızda belki yüzlerce defa ölü görmüş olabilirsiniz ancak bir sabah uyandığınızda rüyada ölü gördüğünüzü hatırlar ve bu durumun etkisinde kalmışsanız bu rüya sizin için anlamlı olabilir. Rüyada ölü görmek genelde diri getireceğine delalettir. Çok sık görülen rüyalarda biri olmakla birlikte bazen kişiye derin anlamlar vermektedir. Rüyada ölünün bir şey vermesi, malın artacağına, ölü üzerinde kavga edilmesi miras kavgası yapılacağına, ölü eti yenilmesi ise dedikodu yapıldığına işarettir.

Yine aynı şekilde rüyada köpek görmek de kişinin sahip olduğu ve yaşadıklarına bağlı olarak değişmektedir. Köpeğin idrarını yapması düşmanınız tarafından sıkıntı çekeceğinize, köpeğin uluması kötü bir haber alacağınıza, köpeği öldürmeniz ya da yaralamanız sevmediğiniz birine zarar vereceğiniz gibi anlamlar taşıyabilir.

Son olarak rüyada balık görmek ise genellikle ferahlığa, bolluğa, rahatlığa işaret olunurken bazı durumlarda olumsuz olayları da haber edebilmektedir. Çölün ortasında ya da toprağın susuz olduğu bir yerde balık görmek rızkın daralacağına işaret ederken, suya yakın bir yerde balık görmek bolluğa işarettir. Balık pazarı başarıyı, balık oltası menfaati, kurutulmuş tuzlu balık ise olumsuz bir habere delalet olabilir.
18-12-2013 15:43
Tüm Mesajlarını Bul
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

18-12-2013 15:43
Konu Kapalı  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Rüyada Görmek indir, Rüyada Görmek Videosu, Rüyada Görmek online izle, Rüyada Görmek Bedava indir, Rüyada Görmek Yükle, Rüyada Görmek Hakkında, Rüyada Görmek nedir, Rüyada Görmek Free indir, Rüyada Görmek oyunu, Rüyada Görmek download


Rüyada Görmek
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 20-05-2018, 18:45

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön