Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Konu Kapalı  Gönder 
Saç Ekimi
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
ozan745
Rank 4
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 594
Üçgen  Üyelik Tarihi: 30-03-2013
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Saç Ekimi
Site : http://www.baskentsacekimi.com
Kelime : saç ekimi - Title : saç ekimi
Kelime : ankara saç ekimi - Title : saç ekimi ankara


Saç transferi , şikayeti sağlıklı saçlarını kaybetmiş kişilerin önem verdiği estetik işlemler arasında gelen saç nakli , sağlıklı kıl köklerinin, döngüsü tamamlanmış ve kaybedilmiş alana taşınması işlemidir. Fue adı verilen teknik ile yapılmaya başlayan bu cerrahi müdahale yerini daha az komplikasyon taşıyan sonuçları daha memnun edici fue tekniğine bırakmıştır. Saç ekimi bu şikayete maruz olan herkese yapılabilir. Ameliyat için bir yaş sınırlaması olmasada erkek adaylarda dökülme tipinin belirlenmesinden sonra karar verilmesi daha iyi olacaktır. Ekim yapılan saçlar dökülmese bile önceki saçlar dökülebileceği için ortaya çıkan görünüm kişiyi mutsuz edebilir sonrasında ve tekarar ikinci bir ekim yapılması gerekir. Saç ekiminde operasyon sayısı gibi bir kısıtlama yoktur.

[Resim: pkry1.jpg]


İstenilen sıklılağa kavuşana kadar saç transferi yapılabir, burada tek faktör, sağlıklı kıl köklerinin saç greftlerinin yeterliliğidir, dökülmeye direnç gösterebilen ense kulak arkasındaki kıl kümesi nekadar fazla ise operasyon sayısı okadar çok olup istenilen sıklıkta bir saç sağlanabilir. Transfer için toplanan saç telleri kökleri ile taşındığı için bir daha çıkmazlar. Yeteri kadar sıklığa sahip olmayan insanlarda vucutta bulunan sakal bıyık göğüs ve kol bacak daki kıl kökleride başa nakledilmesinde bir problem yoktur.

Tek sakınca başınızdaki saçların yapısında renginde eğimindeki farklar olabilir. Sıklaştırma ameliyatlarında orta bölgelere rahatlıkla nakledilebilir. Kadınlarda saç ekimi operasyonunu tercih sebebleri arasında, çeşitli hastalıklara bağlı kayıplardan sonra uygulandığı gibi erkek bayan tüm adaylarda kaza sonrası saçlı deride kayıpları gidermek için tatbik edilebilir.saç ekimi planlayanların ilk önce yapmaları gereken şey saç kayıplarına neden olan etkenleri bulup tedavi ettirmeleridir.

Hastanede yapılacak olan saç ekim işlemi plastik cerrahın katılımı ile mümkün olan kaliteli sonuçlar alınabilir kanunlar ilede bu şartla belirlendiği bilinmektedir. Sekiz ay gibi süre zarfı içerisinde ekim sonuçları net anlaşılabilmektedir. Bu süre içinde transfer edilen saç kökleri gelişimini tamamlar ve normal döngüsünde büyüme reaksyonu göstermeye başlarlar. Transferden önce ve sonrası bakımlar pansuman gibi prosüdürler hekim tarafından belirlenip size uygulanması için bildirilir. Yerinde planlaması yapılmış bir ön saç sınır çizgisi doğal bir görünüm belli olmayan bir saç ekimi için dikkate alınması gereken hususlar arasındadır.

Yanlış belirlenmiş ön sınır saç çizgisi başarısız bir operasyondan öteye geçemez. Saç köklerinin transferinde canlı alandan alınan greftlerin içerdiği kıl sayısı değişilik göstereceği için ekimde bunlar orantılı biçimde dağıtılır ise istenilen orantıda güzel bir ekim ortaya çıkacaktır. Saç ekimi fiyatlarını belirleyecek olan temel nakledilecek greft sayısı olarak bilinsede ameliyatı yapan doktora ve hastanenin ücret politikasına göre değişir. Ucuz ve pahalı yapılan ekim diye bir şey söz konusu değildir. Kötü ve başarılı operasyon vardır.

Türkiye 'de saç ekimi ameliyatlarını estetik plastik cerrahi alanının hastanede uygulayıp tatbik etmesi yasalarca zorunlu hale getirilmiştir.bunun dışında tercih edilen yerlerde yapılan işlemlerde kanuni sıkıntılar barındırması sözkonusudur.

En iyi yapılan saç ekiminde önemli husular, donör alanda bulnan kıl kümesinin yoğunluğu ve kalitesi, işlemi yapan hekimin deneyimi ve kullandığı metot greft çıkarmada kullandığı medikal aletler. Mikro motor adı verilen cihazlar ile yapılan işlemlerdee nakledilen köklerin hemsinin gelişimi tamamlanmsı beklenemez. El yordamı ile çıkarılan kıl köklerinde yaşam döngüsüne geçme olasılığı daha fazladır. Seyrelmiş saçların arasına ekim yapılarak kelleşmiş bölge saçlandırılıp sıklaştırılır. Saç sıklaştırma işlemi fue saç ekimiyle aynı aşamalar uygulanır.


Ankara 'da bulunan estetik cerrahi ameliyatı standartları yerinde bulunan hastenede ankara saç ekimi yapmaktayız. Ameliyatımızı plastik estetik cerrahi Doç Dr 3 tane hemşire anastezi uzmanı ile tüm kurallara uygun gerçekleşmektedir. Dünya çapında saçlandırma operasyonlarıda tercih edilen teknik fue yöntemidir şu anda. İlerleyen zamanlar bu teknikte yerini başka bir yordama bırakabilir. Gelişen teknoleji ve bilimdeki çağ değişimi bu alandada etkilibir gelişim göstergesidir.
25-06-2013 21:15
Tüm Mesajlarını Bul
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

25-06-2013 21:15
Konu Kapalı  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Saç Ekimi indir, Saç Ekimi Videosu, Saç Ekimi online izle, Saç Ekimi Bedava indir, Saç Ekimi Yükle, Saç Ekimi Hakkında, Saç Ekimi nedir, Saç Ekimi Free indir, Saç Ekimi oyunu, Saç Ekimi download


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Etiler Saç Ekimi | 0212-269 69 95 | Saç Ekimi Merkezi Etiler dj_ibo_g_h 0 221 30-06-2017 23:12
Son Mesaj: dj_ibo_g_h
  Beyoğlu Saç Ekimi | 0212 269-69-95 | Saç Ekimi Merkezi Beyoğlu dj_ibo_g_h 0 255 27-06-2017 01:19
Son Mesaj: dj_ibo_g_h
  Beykoz Saç Ekimi | 0533-574 57 57 | Saç Ekimi Merkezi Beykoz dj_ibo_g_h 0 232 22-06-2017 20:34
Son Mesaj: dj_ibo_g_h
  Beşiktaş Saç Ekimi | 0212 269-69-95 | Saç Ekimi Merkezi Beşiktaş dj_ibo_g_h 0 231 21-06-2017 01:44
Son Mesaj: dj_ibo_g_h
  Ataşehir Saç Ekimi | 0533-574 57 57 | Saç Ekimi Merkezi Ataşehir dj_ibo_g_h 0 252 21-06-2017 00:53
Son Mesaj: dj_ibo_g_h

Saç Ekimi
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 25-05-2018, 18:01

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön