Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Son sürüm programların tanıtımları
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
cirox
Rank 5
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 2,510
Üçgen  Üyelik Tarihi: 17-09-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
1 Mesajına 1 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Son sürüm programların tanıtımları
İşe geldiniz ve bir baktınız ki gecenizi gündüzünüze katarak hazırladığınız raporunuz, evdeki masaüstü PC’nizde kalmış.

Böyle bir durumla karşı karşıya gelmeniz, bilgisayarınızda TeamViewer yüklü ise oldukça zor.TeamViewer, oldukça güçlü bir yazılım. Onu sadece unuttuğunuz dosyalarınız için değil örneğin arkadaşlarınızın ve ailenizin PC sorunlarını uzaktan çözmek için de kullanabilirsiniz. program tanıtımları

Adım Adım PC’nizin ekranına ve içindeki dosyalara uzaktan ulaşma

1. TeamViewer’ı indirin

TeamViewer’ı kontrol etmekte kullanacağınız ve kontrol edeceğiniz iki bilgisayarınıza da kurmanız gerekiyor. Yazımızda bir masaüstü PC’niz ve yanınızda taşıdığınız bir laptop’unuz olduğunu varsayacağız. TeamViewer’ı masaüstü PC’nize yüklemek için onu teamviewer.com adresinden indirin.

2. Ayarları yapın

Ekranın altından “Çalıştır” düğmesine tıklayın ve sorulduğunda lisans anlaşmasını kabul edin. Sonraki adımlarda “Kişisel/ticari olmayan lisans”ı seçtiğinizden emin olun ve sihirbaza devam edin. Bir sonraki ekran olan “Gözetimsiz erişim kurulumu” ekranını geçin. son sürüm programlar

3. Bir hesap oluşturun

Sonraki ekranda bilgisayarınız için bir parola ayarlamanız gerekecek. Bunu yaptıktan sonra bir sonraki adıma geçin. Bu ekranda ise e-posta adresinizi yazmanız ve TeamViewer parolanızı girmeniz gerekecek. Bu parolaya daha sonra ihtiyacınız olacağından onu not edin. Bittiğinde, bir sonraki adıma tıklayın.

4. Takımınızı etkinleştirin

Şimdi yukarıdakine benzeyen bir ekranla karşılaşacaksınız. Parolaları şimdilik düşünmeyin, onları daha sonra kullanacağız. Şimdi e-posta gelen kutunuzu kontrol edin, TeamViewer’dan gelen bir e-posta bulacaksınız. Kaydınızı etkin hale getirmek için bu e-postayı açın ve içerisindeki uzun etkinleştirme bağlantısına tıklayın.

5. Laptop’unuzu ayarlayın

Şimdi sıra TeamViewer’ı laptop’unuza yüklemekte. Yüklerken hesap ekranına ulaşana dek aynı adımları tekrarlayın, ancak bu kez “Bir TeamViewer hesabım var” seçeneğine tıklayın.

6. Kontrol edin

Bir miktar inisiyatif kullanarak masaüstünüze tam erişim izni verin. Ana PC’nizin ekranında görünen “ID’niz” alanının karşısındaki kodu not edin. Şimdi laptop’unuza geçerek bu kodu “Karşıdaki kişi ID” alanına girin. “Karşıdaki kişi ile bağlantı kur” düğmesine tıklayın ve TeamViewer parolanızı girin. Masaüstü PC’nizin ekranı, laptop’unuzda görünür hale gelecek.

7. PC’nize uzaktan erişin

Artık laptop’unuz yoluyla diğer PC’nizin masaüstünü kontrol edebilir, simgeleri taşıyabilir, programları çalıştırabilir ve kullanabilir, sistem ayarlarını değiştirebilirsiniz. Bu modu karşıdaki PC’nin sorunlarını çözmek için de kullanabilirsiniz.

8. Dosya aktarma

Masaüstünüzde unuttuğunuz dosyayı laptop’unuza aktarmak için kontrol penceresi açıkken üstteki araç çubuğundan Dosya aktarımı > Dosya aktarımı yolunu izleyin. Karşıdaki PC’nize henüz bağlanmadıysanız, TeamViewer penceresindeki “Dosya aktarımı” radyo düğmesini kullanın veya Bilgisayar lar listesinde PC’nize sağ tıklayarak “Dosya aktarımı”nı seçin.

Artık masaüstü PC’nizin ekranına ve dosyalarınıza kolayca erişebilirsiniz. Bir tabletiniz veya akıllı cebiniz varsa, TeamViewer’ın mobil uygulamalarını yükleyebilir, dışarıdayken de PC’nizi kontrol edebilirsiniz.

Daha fazla resimli kurulum anlatımlarına sitemiz programkurdu.com adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
28-09-2013 00:31
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

28-09-2013 00:31
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Son sürüm programların tanıtımları indir, Son sürüm programların tanıtımları Videosu, Son sürüm programların tanıtımları online izle, Son sürüm programların tanıtımları Bedava indir, Son sürüm programların tanıtımları Yükle, Son sürüm programların tanıtımları Hakkında, Son sürüm programların tanıtımları nedir, Son sürüm programların tanıtımları Free indir, Son sürüm programların tanıtımları oyunu, Son sürüm programların tanıtımları download


Son sürüm programların tanıtımları
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 22-04-2018, 00:10

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön