Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Su Yapıları Denetim Hizmetleri
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
mesut78
Rank 4
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 467
Üçgen  Üyelik Tarihi: 16-06-2016
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Su Yapıları Denetim Hizmetleri
[Resim: anasayfa_flat34w144h97.png]
HİDROGRUP, bilimsel ve teknik gelişmelere açık, yaratıcılığı hedefleyen, konularında uzman teknik kadrosu ile teknik kurallardan ödün vermeden, hedefinin gerçekleştirilmesinde yasal mevzuatlara ve etik kurallara uygun denetim ve mühendislik hizmetlerinin verilmesinde ilkeli, disiplinli ve güvenilir olmayı amaçlamıştır.  HİDROGRUP, bilimsel ve teknik gelişmelere açık, yaratıcılığı hedefleyen, konularında uzman teknik kadrosu ile teknik kurallardan ödün vermeden, hedefinin gerçekleştirilmesinde yasal mevzuatlara ve etik kurallara uygun denetim ve mühendislik hizmetlerinin verilmesinde ilkeli, disiplinli ve güvenilir olmayı amaçlamıştır. 
Su Yapıları Denetim Hizmetleri
Şirketimizin başlıca amaç ve konuları şunlardır: DSİ ile Su Kullanma Hakkı ve İşletme Esaslarına İlişkin Anlaşma imzalayarak EPDK'dan lisans almış şirketlerin inşa ettiği ya da edeceği, Su yapılarını (taşkın suları ve sellere karşı koruyucu tesisler , sulama-drenaj tesisleri, hidroelektrik enerji tesisleri, arıtma tesisleri, içme suyu ve kanalizasyon tesisleri ve yardımcı tesisleri(baraj, gölet, regülatör, su alma yapıları, iletim kanalı, tünel, yükleme havuzu, cebri boru, hidroelektrik santral, sanat yapıları, pompa istasyonu, ulaşım yolları, yer altı suyu kuyuları vb. ) yapmak üzere görevlendirilmiş, yetkilendirilmiş ve izin verilmiş merkezi yönetim kapsamındaki kamu idareleri, sosyal güvenlik kurumları ve mahalli idarelerden oluşan genel yönetim kapsamındaki kamu idareleri ile kamu kurum ve kuruluşlarının ya da kamu kurum ve kuruluşları dışında- yer altı ve yer üstü sularından faydalanmak ve bunların zararlarını önlemek amacıyla yapılacak her türlü su yapılarının inşası esnasında yatırımların hızlandırılması, taşkın, deprem gibi doğal felaketlerden sonra meydana gelebilecek ülke kaynaklarının israfının önlenmesi, çevre ile uyumlu projelerin onayı ve yapımı aşamasında kalite kontrol çalışmaları , teknik denetimleri ve yapım kontrolörlük hizmetlerini verir. Tüzel ve gerçek kişiler tarafından tesis edilecek tüm su yapılarının işin başlangıcından kesin kabulüne kadar olan süreç içersinde proje onayını, yapım aşamasındaki teknik denetim işlerini , geçici ve kesin kabul işlemlerinin yerine getirilmesini sağlar.
Atık Depolama Tesisi Denetim Hizmetleri (ADT)
Proje firması tarafından hazırlanan projeleri, paftaları ve hesapları, atıkların düzenli depolanmasına dair yönetmelik ile su yapıları denetim hizmetleri yönetmeliğindeki kriterler öncelikli olmak üzere teknik şartnameler, yürürlükte bulunan diğer yönetmelik, genelge, şartname ve standartlara uygunluğu açısından inşaat başlamadan önce Hidrogrup Su Yapıları denetim Hizmetleri Ltd. Şti.nin denetçi mühendisleri tarafından en fazla 10 iş (on) günü inceler, eksiklikleri proje müellifine bildirerek düzelttirir ve onaylar. Ayrıntılı uygun görüş raporunu paftaları (ekleri) ile birlikte yatırımcıya, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğüne uygun görüş verilerek yazılı olarak sunarProje firması tarafından hazırlanan projeler sahada teknik şartnameye uygun olarak firmamız Hidro Grup Su Yapıları Denetim Hizmetleri LTD. ŞTİ. Mühendislerinin bizzat kontrolünde denetlenerek düzenli şekilde raporlanır.
Su Yapıları Denetim Şirketleri
22-06-2016 15:23
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

22-06-2016 15:23
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Su Yapıları Denetim Hizmetleri indir, Su Yapıları Denetim Hizmetleri Videosu, Su Yapıları Denetim Hizmetleri online izle, Su Yapıları Denetim Hizmetleri Bedava indir, Su Yapıları Denetim Hizmetleri Yükle, Su Yapıları Denetim Hizmetleri Hakkında, Su Yapıları Denetim Hizmetleri nedir, Su Yapıları Denetim Hizmetleri Free indir, Su Yapıları Denetim Hizmetleri oyunu, Su Yapıları Denetim Hizmetleri download


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Şirketlerde Periyodik Kontrol Ve Denetim muayene.com.tr bazkriz 2 35 22-03-2018 12:33
Son Mesaj: ugurgulal

Su Yapıları Denetim Hizmetleri
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 23-04-2018, 22:09

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön