Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Ücretsiz E-ticaret Mağazası
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
mesut78
Rank 4
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 473
Üçgen  Üyelik Tarihi: 16-06-2016
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Ücretsiz E-ticaret Mağazası
EK GELİR ELDE EDİN PARA KAZANIN! YATIRIM MALİYETİ YOK!
İnternet bizlere birçok fırsatlar sunmaya başladı. Bu fırsatların en önemlisi ise bize para kazandırabilmesidir. İnterneti sadece bir vakit geçirme aracı olarak kullanmayın. Onu fırsata dönüştürün. Bunu yapmanız için herhangi teknik bir bilgiye de ihtiyacınız yok.
Sizleri e-ticaretin uçsuz bucaksız dünyasına davet ediyoruz. Artık ülkemizde insanlar fiziksel mağazaları ziyaret etmek yerine internetten alışveriş yapmayı tercih ediyor. Alışveriş yelpazesi o kadar geniş ki sadece tekstil veya küçük ev eşyaları değil bilgisayarlar, beyaz ev eşyaları hatta gıda malzemeleri internetten alışverişe konu oluyor.
2016 yılı itibariyle Türkiye’nin e-ticaret hacminin 24,7 Milyar TL’ye ulaştığı bildirildi. Siz de bu rakama ortak olmak ister misiniz? Siz de internet dünyasında parlayan bireysel bir girişimi olabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki şu an Türkiye’de marka olmuş birçok ücretsiz e-ticaret mağazası bu şekilde başladı. İnternetten alışveriş için kullandığınız e-ticaret sitelerinin birinin belki de sahibi siz olursunuz.
Günümüzde çeşitli e-ticaret modelleri bulunmaktadır. Bunlardan kısaca bahsederek işimizi daha kolay anlatmak istiyoruz.
Bir fiziksel mağazadaki ürünlerin satılması için e-ticaret siteleri kurulabiliyor. Yani mevcut bulunan dükkan ürünleri internette sergileniyor. Bu tip e-ticaretin en önemli dezavantajı ise ürün çeşitliliği ve stoklar az oluyor.
Diğer bir e-ticaret tipi ise üçüncü kişilerle anlaşıp ürünlerini internette sergilemek şeklinde olabiliyor. Örneğin sizin herhangi bir mağazanız yok, çeşitli mağaza sahipleriyle anlaşıyorsunuz ve ürünlerini internette sergileyerek satış yapıyorsunuz. Bu gibi e-ticaret sitelerinin en büyük sıkıntısı stokta olmayan ürünlerin satılması ve geç teslimatlardan ötürü müşteri memnuniyetsizliği ve para kaybıdır. Ayrıca yaptığınız yatırım maliyetini de çıkarmak zordur.
Başka bir yöntem ise e-ticaret sitelerinde yurtdışından ürün getirterek satış denenmektedir. Yurtdışından ürün temini uzun süreler almaktadır, gümrük işleriyle uğraşmak zor ve maliyetlidir. Ürünün müşterisi hazır olmadığı için depo maliyetlerine katlanmak zorunda kalırsınız. Başarıya ulaşmak zordur ve meşakkatli bir iştir.
Yukarıda anlatılan tüm modelleri bir kenara bırakın, onların size yüklediği maliyetlerle ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda değilsiniz. Size yepyeni bir model sunuyoruz.
Bu fırsatı size basit bir şekilde şöyle anlatabiliriz. İçerisinde binlerce ürünün bulunduğu e-ticaret sitesi size hazır olarak sunuluyor. Vergi mükellefliği veya fatura kesme ile uğraşmıyorsunuz. Sizin sitenizden satışı sağlamanız yeterli. A’dan Z’ye tedarikten teslimata tüm süreci biz takip ediyoruz ve size mutlu müşteriler kazandırıyoruz. Siz de sattığınız ürün üzerinden payınızı alarak yeni satışlara odaklanıyorsunuz. Ayrıntılı bilgi için lütfen http://www.bazaryum.com/ekgelir sitesini inceleyiniz. Bu modeli uygulayan örnek bir girişimci arıyorsanız http://www.bazaryum.com u inceleyebilirsiniz. Sizin de bu denli kapsamlı bir siteniz olacak.
Sermayesiz kazanç
E-ticaret sitesi kurmanızda size yardım etmek istiyoruz. Üstelik bunu yaparken ilk yıl için herhangi bir ücret de talep edilmiyor. E-ticaret sitenizde ürün satarken herhangi bir depoya da ihtiyacınız olmayacak. Teknik altyapı ve ürün tedariği bizim tarafımızdan sağlanıyor. Sizden ise başarılı satışlar yapmanız bekleniyor. Kendi pazarlama stratejiniz ile işinizi büyütebiliyorsunuz. Üstelik bunu yaparken de yalnız olmayacaksınız. Her türlü fikir alışverişinde bulunabileceğiniz bir aile de sizleri bekliyor.
ek gelir
Sitenin kurulacağı alan adını kendiniz seçin. Örneğin; http://www.sizinadiniz.com. Böylece kendi markanızı kendi isminizle oluşturabilirsiniz. Böyle bir siteye sahip olmak için sisteme hiçbir ücret ödemeyeceksiniz. Bütün imkanlar ilk yıl size ücretsiz olarak sunulacak.
Kendi tanıtım kampanyanızı kendiniz yapabilirsiniz. İndirimde olan ürünlerle ilgili bilgi alıp indirim kuponları ile sitenize müşteriler çekebilirsiniz. Siteyi arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Sitenizin dilden dile yayılması iyi bir yöntemdir. Veya sosyal medyada sayfanızın tanıtımını bedavaya yapabilirsiniz. Paylaşımlarla müşteriler çekebilirsiniz.
Peki, böyle kapsamlı bir sistem sizlere nasıl ücretsiz sunuluyor? Sisteme üye binlerce kullanıcı var. Satış hacmi ise oldukça geniştir. Bu büyük satış hacmini kullanarak ürünlerde en iyi fiyatları sunabiliyoruz. Depolama maliyetini hızlı mal döngüsü ile azaltabiliyoruz. Böylece sizlere ücretsiz hizmetler sunabiliyoruz. Yani daha çok satış yapmanız size daha çok kar getirecektir ve bir aile olarak büyümeyi de sağlayacaktır.
Teslimatla ilgili bir sıkıntı olduğunda kime başvurabilirsiniz? Tabii ki bize. Böyle bir durumda bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Biz konuyu ele alarak en kısa sürede çözüme ulaştırmak için gayret sarfedeceğiz. Müşteri hizmetleri taleplerine ise oldukça kısa sürede cevap verebiliyoruz.
Müşterileriniz gelen ürünü beğenmezse ücretsiz bir şekilde iade gerçekleştirebiliyorlar. Tüketici hakları kanunu gereğinde verilen yasal süreler içerisinde iadeler çok kolay geçekleşiyor. Böylece iade alsanız bile müşteri memnuniyeti sağlamış oluyorsunuz. Başarılı bir satıl olmasa bile bir sonraki satış için yüksek şansınız oluyor. Sizin sitenizden mutlu bir şekilde ayrılan bir müşterinin başka arkadaşlarını da beraberinde getireceğini unutmayın.
Tabii ki kendi e-ticaret siteniz olduğunda en uygun fiyatlar size sunulacak. Kendi ihtiyaçlarınızı da kendi sitenizden indirim kuponları ile dilerseniz alabilirsiniz. Böylece satış yapmanın yanında ihtiyaçlarınızı da karşılayarak bütçenize ve evinize katkı sağlamış olacaksınız.
Böyle bir dünyaya katılmak için yapmanız gerekenler çok basit. http://www.bazaryum.com/ekgelir sitesini ziyaret edin. Sizden istenen bilgileri doldurun. İhtiyacınız göre bir e-ticaret paketi seçin. Biri ücretsiz olmak üzere ücretli paketler de mevcut. Bu şe yatırım yapmayı düşünüyorsanız ücretli paketleri tercih etmeniz önerilmektedir. Nasıl bir e-ticaret sitesine sahip olacağınızı görmek için sitede bulunan kısa videoyu izleyebilir ve sistem hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.
Elde edeceğiniz faydaları şu şekilde özetlemek mümkün. Şirket kurmaya ihtiyacınız olmayacak. Bu tamamen yasal bir süreç içerisinde ilerleyecek. Sitenizde 100.000’den fazla ürün sergilenecek, böylece müşterileriniz aradıkları her şeyi sitenizde bulabilecekler ve başka sitelere girme ihtiyacı duymayacaklar. Ödeme alma altyapısı size hazır olarak sunulacak. Ödeme alma araçları için bankalarla uğramak zorunda kalmayacaksınız. Tedarik ve lojistik hizmetleri bizim tarafımızdan yönetiliyor. Böylece tedarikçilerle biz uğraşarak işinizi hafifleteceğiz. E-ticaret sitenize özel tanıtım materyallerini biz sunuyoruz. Hazır elde ettiğiniz bu materyalleri kullanarak satışınızı geliştirme imkanınız bulunmaktadır. E-ticaret konusunda eğitimlerinizi de biz veriyoruz. Çevrimiçi ve çevrimdışı derler ile e-ticaretin püf noktalarını öğrenebilirsiniz.
Bu dünyaya katılmak sadece birkaç tık ötede. O halde ne bekliyorsunuz? Bu dünyanın bir parçası olarak ek gelir kazanmak ister misiniz? İhtiyacınız olan paranın e-ticarette olduğunun farkına varın. Hem çalışın hem kazanın hem de aile bütçenize katkıda bulunun. Bunu yapmak için herhangi bir kod bilgisi veya ustalık gerekmiyor. Sadece http://www.bazaryum.com/ekgelir sitesini ziyaret edin ve kaydınızı oluşturun. Ardından sizinle irtibata geçip gerekli her şeyi size ulaştıralım. Siz sitenizin adını belirleyin kampanyalara hemen başlayın. Bir marka oluşturun. Belki de bu markayı yıllar sonra milyon liralara satabilirsiniz. E-Ticaret’e herkesin bir girişimci olarak başladığını unutmayın. Örnek bir site görmek isterseniz http://www.bazaryum.com sitesini takip edebilirsiniz. Bu denli geniş ürün çeşitliliği ile satış yapmak çok kolay. Denemeye ne dersiniz. Eğer size uygun olmadığını düşünüyorsanız bir yılın sonunda sitenizi kapatabilişiniz. Fakat size uygun olup olmadığını görmeniz için denemeniz gerektiğini unutmayın. Fırsat ayağınıza geldi. Bunu iyi değerlendirin ve dünyamıza şimdi katılın.
12-07-2016 23:31
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

12-07-2016 23:31
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Ücretsiz E-ticaret Mağazası indir, Ücretsiz E-ticaret Mağazası Videosu, Ücretsiz E-ticaret Mağazası online izle, Ücretsiz E-ticaret Mağazası Bedava indir, Ücretsiz E-ticaret Mağazası Yükle, Ücretsiz E-ticaret Mağazası Hakkında, Ücretsiz E-ticaret Mağazası nedir, Ücretsiz E-ticaret Mağazası Free indir, Ücretsiz E-ticaret Mağazası oyunu, Ücretsiz E-ticaret Mağazası download


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  E-ticaret Sitesi Nasıl Yapılır? creeper123 1 68 26-02-2018 06:23
Son Mesaj: akeltemizlik
  Son zamanların popüler trendi: e-ticaret creeper123 0 200 06-09-2017 16:19
Son Mesaj: creeper123
  E-Ticaret Hakkında Bilgi kamilulu1980 0 207 15-08-2017 13:10
Son Mesaj: kamilulu1980
  E-Ticaret Sms Entgrasyonu harikaseo 1 234 24-07-2017 14:49
Son Mesaj: yareninsaatseo
Thumbs Up Kolsepetim Güvenilir E-Ticaret Sitesi sadeceseo 0 356 15-10-2016 12:11
Son Mesaj: sadeceseo

Ücretsiz E-ticaret Mağazası
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 26-05-2018, 01:06

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön