Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Konu Kapalı  Gönder 
Web Sitesi Optimizasyonu Nedir ?
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
mondestore
Banned

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 141
Üçgen  Üyelik Tarihi: 11-04-2015
Üçgen 
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Web Sitesi Optimizasyonu Nedir ?
[Resim: seo-optimizasyon.png]

Seo Teknikleri
Kursistem Bilişim Teknolojileri,
Bir web sitesine seo optimizasyon çalışması uygulandığında bu çalışılan uygulamalar hakkında sizlere bilgiler verelim.
Web sitesi optimizasyonu
Arama motoru optimizasyonu
URL yönetimi optimizasyonu
Makale optimizasyonu
Sosyal medya optimizasyonu
Bakclink optimizasyonu
Hosting optimizasyonu
Arama motoru arama sonuçları optimizasyonu
Web Sitesi Optimizasyonu Nedir?
Bir web sitesini son teknoloji olarak yayınlanan modüllerden kullanmanız gerekmektedir. Örnek vermiş olursak eğer HTML ve CSS de son çıkan HTML5 ve CSS3 çıktı web sitenizin çizilmiş olan sayfalarını bu şekilde kodlamanız gerekmektedir.
Çünkü artık arama motorları her zaman yeniliği beğenmektedir. Sizde web sitenizin arama motorlarına beğendirilmesini istiyorsanız bu çalışmaları yapmanız gerekecektir.
JavaScript ve Jquery kodlarındanda kullanmanız bu sizin artınız olacaktır. Neden diye soracak olursanız eğer çünkü bu en son çıkan uygulamlardan yararlanmanız ve web sitenizi bu şekilde kodlamanız arama motorlarında her zaman ilgi odağı olacaksınızdır. Ama bu sadece arama motorlarını değil kullanıcılarınız için de iyi olacaktır. Çünkü kullanıcıların ilgisini çekmek her zaman başarılı sonuçlar almıştır. Bir kullanıcının gözüne hitap eden tasarımlar değilde tüm dünya kullanıcılarına hitap edecek tasarımlar ortaya çıkartmanız gerekecektir.
[Resim: Kz3TOwaz7Up3fb4X.png&w=660]
Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?
Arama motoru optimizasyonu sitenizin arama motorlarının isteklerine göre dizayn edilmesine denmektedir. Bu optimizasyonlar sayesinde arama motorları her zaman sitenizi gelip taraması anlamına gelmektedir.
URL Yönetimi Optimizasyonu Nedir?
URL yönetimi optimizasyonu yönetiminde kastetmek istediğimiz şey ekibimizden önce çalışan sistemler üzerinden yapılan URL'leri ekibimiz kendi sistemimiz üzerine geçiş yaptırdığındaki durumunu ve bu geçişten sonraki durumunu kontrol etmesine denilmektedir.
Makale Optimizasyonu Nedir?
Sitenize yazılacak olan makalelerin ilk önce web yöneticilerimiz tarafından araştırmalar yapılarak ilgi odağı olacak makale başlıkları araştırılır ve çıkan makale başlıklarına göre makaleler hazırlanmaktadır.
Makaleler yazılırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
Bir makale hazırlanmadan önce ön fizibilitesi yapılır. Bu işlem yapıldıktan sonra makalemiz giriş gelişme ve sonuç olarak 3 bölüm de anlatılır. Makalemizin en kısa hali 300 kelimeden oluşmaktadır. 300 kelimeden aşağı hiç bir makale yayınlamaktayız. Neden diye soracak olursanız eğer çünkü az bir makale yazısı hem kullanıcıların dikkatini çekmez hemde arama motorunda bir fayda sağlamaz.
Bir makalenin uzun olması ve içeriğinin anlaşılabilirliği her zaman sizin artınız olacak seviyeye getirecektir.
Bu makale içeriği hazırlanırken odaklanılan kelimenin belli olması gerekmektedir. Çünkü bir makale odaklanılan kelimenin verdiği kadar değerlidir.
Sosyal Medya Optimizasyonluğu Nedir?
Bir web sitenizde paylaşmış olduğunuz makalelerinizi ve sayfalarınızı ya da referanslarınızı buna benzer işlerinizi sosyal medya da tanıtmanız gerekmektedir.
İlk önce ekibimize gelen firmalara ait eğer bir sosyal medya sayfası (facebook,twitter,pinterest,instagram vb.) açık değilse açılarak tanıtımlara başlanılmaktadır.
İlk önce yaptığımız işlem sosyal medya da takipçilerini artırmaktır. Bu sayede takipçilerin artmasıyla sitenizin buralardan gelen ziyaretçilerin gelmesiyle site trafiği artmaktadır.
Backlink Optimizasyonu Nedir?
Backlink aslında herksin bildiği bir şeydir ama bir çoğu kişi bu işlemi yaptığını zannediyor ama hiçbir işlem yapılmamış oluyor. İşte bu tarz işlemlerden her zaman uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz.
Kalıcı backlinkler sağlayarak sitenizin trafiğini artıracak çalışmalar da bulunmak tayız. Bu şekilde sitenizin trajını artıracak yani günlü haftalık ve aylık tarfiğinizi artıracak çalışmaları yapmaktayız.
Hosting Optimizasyonu Nedir?
Kullanmış olduğunuz alanınızın her zaman az olmasına dikkat ediniz. Neden diye soracak olursanız sitenize giren kullanıcıların hız konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir.
Artık tüm arama motorları bile sitenizin hızlı açılıp açılmadığını kontrol etmektedir. Eğer siteniz yavaş açılıyorsa sizi çok iyi getirmektedir. Aama bunu sadece sitenizin hızlı açılması ile ilgili değildir. Burada bizi sakın yanlış anlamayın.
Arama Sonuçları Optimizasyonu Nedir?
Web sitenize arama motorların da ilk sıraya çıkması için arama sonuçlarında yer alması gerekmektedir. İşte bu çalışmaları yaparak web sitenizin bu sonuçlar içerisinde yer almasını sağlayacağız.
Zaten ekibimizin yapmış olduğu işlerin başında da bu gelmektedir. Çünkü bir web sitesini arama motorlarındaki sıralamalar da lider olabilmesi için çalışmaları yapmaktadır.
Kurumsal seo
etiketi= kurumsal seo
Merhabalar,
Bugün sizlere kurumsal seo hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.Evet ardakaşlar şimdi sizlere Seo, Seo Optimizasyon nedir ne anlama gelmektedir. Bu konular hakkında sizlere kısa da olsa bilgilendirelim.
İlk olarak sizlere Seo hakkında bilgiler vererek bu makalemize başlayalım.
Seo Nedir!
Search Engine Optimization kelimelerinin baş harfleriyle oluşan kelimedir.Asıl kelime anlamı Arama Motoru Optimizasyonudur. Yani bu size ait olan bir web sitesini Arama Motorlarına (Google,Mozilla,Yandex vb.) göre ayarlamalarını yaparak sizin de bu arama motorlarında sitenizin yer almasını sağlamış olacaktır.
Kursistem Bilişim Teknolojilerin'de seo Nedir Nasıl Yapılır!
Ekibimiz yeni aldığı projeler de eğer Seo Optimizasyon görevi var ise alınan projeyi çalışmalarımıza uygun hale getirerek sunumunu yapmaktayız.
Seo Optimizasyon Çalışma Planımız,
1-) Alınan web sitenin geçmişteki durumu ve arama motorlarında aldığı değerler hakkında bilgiler edinerek yola başlanması.
2-) Ekibimize gelen web sitenin bizden önceki İp blogu ve barındığı hosting durumunun incelenerek ekibimizde ki geniş İp bloklarından alınan web sitesine yer verilmesi. Hosting kısmında ise zaten Seo Çalışmalarımıza uygun olacak Seo Hosting Paketlerimiz mevcuttur.
Kurumsal Seo Hizmetleri
etiketi= kurumsal seo hizmetleri
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Kurumsal Seo hakkında bilgiler ile yardımcı olacağı. Aklınıza takılan soruları ise yanıtlayacak şekilde makalemize başlangıç yapalım.
Kurumsal Seo Hizmeti nasıl olmalıdır diye düşünenlere açıklayalım.
Kurumsal Seo Hizmetlerin de yapılan web sitesinin günlük takibi, arama motorlarına göre optimize edilmesi, seo kelimesinin arama motorlarındaki durumunun kontrol edilmesi gibi araştırmalar yapılarak sürekli çalışma yapılmasıdır.Kurumsal bir şekilde online destek sağlanması.
Evet arkadaşlar şimdi ise sizlere ekibimizden bahsedelim. Ekibimiz sizlere 7/24 Online destek hizmet vermektedir.Bu sayede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alabilirsiniz.
Ekibimizin çalışmış olduğu bir web sitesine seo hizmetlerin de her gün çalışmalarına devam etmetedir. Zaten bir seo optimizasyon çalışması yapılan bir web sitesi her zaman sürekli olarak kontrol edilmek zorundadır. Eğer kontrol edilmez ise arama motorları tarafından kararsızlığa neden olmaması için her zaman kontrol edilmesi gerekmektedir.
İşte bu yüzden geniş bir kadroya sahip olmak her zaman kurumsal bir firmanın en büyük sırrıdır. Bu kadro sayesinde her iş ile zamanın da ilgilenilmektedir.
Eğer ekibimiz ile çalışmak istiyorsanız iletişim bölümün de yer alan iletişim bilgilerimiz ile ulaşabilirsiniz.
Google Seo Hizmetleri
etiketi= google seo hizmetleri
Google seo veya seo 'arama motoru optimizasyon'nun kısaltılmasıdır.
Sitenize yaptıracağınız seo çalışması ile web sitenizi geliştirebilecek ve birçok kazançlar elde edebileceksiniz.
Tabiki kazanç olduğu yerde risklerde olacaktır. Sitenize zarar verebilecek risklerde vardır.
Yanlış seo çalışması ile sitenize çok zarar verebilirsiniz.
Bunun için arama motorların sevebileceği seo çalışması yaptırmalısınız.
Google seo bu nedenşe son derece önemlidir. Google arama sonuçlarını organik ve doğal yollarla yapmaktdır. Organik arama
sonuçları ile siteniz google sayfanızda çıkar.
Google sahte seo çalışması, doğal olmayan seo ve otomatik seo proglarımını asla kabul etmez. Bu nedenle seo çalışması yaparken bunların önemiçok buyuktur.
Eger bir siteniz varsa ve kazanç elde etmek istiyorsanız hemen bi seo çalışmasını yaptırmalısınız.Beklemek rakipleriniz karşısında gerilemek demektir.
İyi birseo için sitenizi en başta tasarlarken seo ölçülerine göre yapılandırmaktır.
Seo çalışması yaparken google neyi sever neyi sevmez bunu çok iyi bilmek gereklidsir.
Çünkü yapacağınız en küçük hata sitenizi googleda uçurabilir ve emekler zayi olur. Google seo bunu için çok önemlidir. Ve herkes seo yapamaz. Bunu iy araştılmasıız ve uzman seocularla görüşüp kararınızı vermelisiniz.
Google seo , google doğal olmayan hiçbirşeyi sevmez. Emek ve zaman ve süreklilik isteyen bir çalışma sistemini sever google.
Spam içerik, black hat seo veya ototmatik sistemler sitenize eninde sonunda zarar verecektir.
Google bunları çok iyiy ayırt etmektedir.Site Link : Kursistem.com
27-05-2015 08:25
Tüm Mesajlarını Bul
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

27-05-2015 08:25
Konu Kapalı  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Web Sitesi Optimizasyonu Nedir ? indir, Web Sitesi Optimizasyonu Nedir ? Videosu, Web Sitesi Optimizasyonu Nedir ? online izle, Web Sitesi Optimizasyonu Nedir ? Bedava indir, Web Sitesi Optimizasyonu Nedir ? Yükle, Web Sitesi Optimizasyonu Nedir ? Hakkında, Web Sitesi Optimizasyonu Nedir ? nedir, Web Sitesi Optimizasyonu Nedir ? Free indir, Web Sitesi Optimizasyonu Nedir ? oyunu, Web Sitesi Optimizasyonu Nedir ? download


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  (SEO) Arama Motoru Optimizasyonu Nedir ? dj_ibo_g_h 1 965 01-04-2014 14:34
Son Mesaj: sekizseksen

Web Sitesi Optimizasyonu Nedir ?
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:
Göz Kapağı Şişmesi||| Mide Şişkinliği|||

Zaman: 19-06-2018, 17:25

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön