Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Oras Asfalt
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
dj_ibo_g_h
Rank 5
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 1,576
Üçgen  Üyelik Tarihi: 21-03-2013
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Oras Asfalt
DESENLİ & RENKLİ ASFALT NEDİR?

Desenli & renkli asfalt uygulaması , son yirmi yıl içerisinde geliştirilmiş, en dayanıklı dekoratif zemin kaplama sistemidir. Desenli & renkli asfalt, görünüm ,uygulandığı ortama gösterdiği uyum ve mimari açıdan , tek tek döşenen parke taşı, tuğla ve diğer zemin kaplama ürünlerinin çok ilerisinde dekoratif asfalt baskı sistemidir. Çimentonun mukavemetiyle, asfaltın esnekliğini içeren kompozit bir üründür.

Desenli & renkli asfalt dekoratif baskı kalıpları ile asfalta , tuğla , arnavut kaldırımı,balık sırtı,kilitli taş, fisco, kayrak veya tasarlanan herhangi bir desen verilebilir. Asfalt yüzeyi baskı uygulandıktan sonra Renkli Yüzey Kaplama Sistemi kullanılarak yüzey renklendirilir. Renkli Yüzey Kaplama , su bazlı akrilik reçine ile güçlendirilmiş renkli bağlayıcısı ve sertleştiricisi ile özel asfalt kaplama boyasıdır. Asfaltın mukavemetini arttırır, sıcaktan dolayı genleşmeyi soğuktan dolayı çatlama ve bozulmasını engeller.

Desenli & Renkli Asfalt dekoratif baskı sistemi dünyanın birçok yerinde , her türlü iklim şartlarında ve trafik koşullarında kendini kanıtlamış bir üründür. Amerika’dan Avusturalya’ya kadar uzanan bölgede her türlü kullanım alanında birçok firma tarafından uygulanmaktadır

NEREYE UYGULANABİLİR?

DESENLİ & RENKLİ ASFALT toprak zeminden itibaren uygulanabildiği gibi mevcut bozulmuş olan asfalt yada beton zemin üzerine de uygulanabilir.

RENKLİ ASFALT ise mevcut asfalt zemininizi güçlendirmek ve dekoratif bir görünüm elde etmek için sadece renkli yüzey kaplama işlemi ile mevcut asfalt zemininizin üzerine pratik ve hızlı bir şekilde uygulanarak estetik bir görünüm elde edilir.

NASIL UYGULANIR?

DESENLİ & RENKLİ ASFALT uygulamasının yapılacağı (Sözleşmesi imzalanmış) yerler vaziyet planı üzerinde drenaj, asfalt kalınlığı,desen ve renk seçeneklerine göre CAD ve 3D ortamında firmamız mühendislerince teknik ve görsel açıdan müşteri istekleri göz önüne alınarak projelendirilir ve uygulama sonrasında oluşacak görünüm ve teknik bilgiler uygulama öncesinde canlandırılır.

ZEMİNİN HAZIRLANMASI

DESENLİ & RENKLİ ASFALT’ın uygulanacağı yüzey, % 92-98 oranlarında sıkıştırılmış ve ıslah edilmiş(stabil) herhangi bir zemin olabilir. Zemin ıslahı gerekiyorsa ; mekanik malzeme, plentmix malzeme yada binder tabakası asfalt meyilleri verilerek gerekli kalınlıkta serilip sıkıştırılarak alt zemin iyileştirmesi yapılır. Desenli Renkli asfalt kaplanacak zemin yeterli kalınlıkta (kullanım alanına göre) beton ise herhangi bir işleme gerek kalmadan üst tabaka olan asfaltın serilmesi işlemine geçilebilir.

NEDEN ASFALT

Dünyada kullanılmakta olan en eski ve dayanıklı yol yapı malzemesidir. Gelişen teknoloji ile kendini yenileyerek günümüzde de en çok kullanılan zemin kaplama malzemesidir.

Ekonomik, bakım gerektirmeyen ve uzun ömürlü bir zemin kaplama sistemidir.

Süratli uygulama ve aynı gün içinde kullanıma açma.

Esnek yapısı ile yüksek ısı farklılıklarında bile deforme olmadan çalışma.

Yüksek sürüş konforu ve kayma direnci.

Kuvvet yayma özelliği sayesinde daha ince kalınlıklarda uygulama.

Kolay ve süratli tamir olanağı.

Düzgün ve sürekli (derzsiz) yüzey oluşturabilme.

Yeniden kullanılabilirlik(%100 geri dönüşüm)

http://orasasfalt.com/desenli-renkli-asfalt

makam odası
iç mimar
dekomotif
28-02-2019 15:55
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

28-02-2019 15:55
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Oras Asfalt indir, Oras Asfalt Videosu, Oras Asfalt online izle, Oras Asfalt Bedava indir, Oras Asfalt Yükle, Oras Asfalt Hakkında, Oras Asfalt nedir, Oras Asfalt Free indir, Oras Asfalt oyunu, Oras Asfalt download


Oras Asfalt
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 15-07-2020, 19:59

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön