Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Türkanime severlere anime izleme sitesi
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
nullsix
Moderator

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 3,891
Üçgen  Üyelik Tarihi: 22-10-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Türkanime severlere anime izleme sitesi
Noel arifesi ve üç evsiz arkadaş kendi Noel mucizelerini anime izle yaşadılar: Noel hediyesi için bir çöplükte dolaşırken, yeni doğmuş bir bebek keşfettiler. Hiçbir şeye sahip olmama rağmen, üç bebeği alır ve Kiyoko adını verir.

Kiyoko'nun annesini aramaya başladılar, onun yetersiz türkanime eşyalarından onun hakkında bildikleri küçük şeylere dayanarak. Ama gece genç ve şehir çok geniş. Onlar bilmeden önce, bu üçü kaçırma, ölüm ve gizemli kırmızı bir zarf da dahil olmak üzere bir dizi olaya anime izle karışmaya başladı.

Nazik bir muhabir olan Hana, kaçak genç Miyuki ve savaşçı Gin, bebeği önemsemedikleri ve ait oldukları yeri bulmaya çalıştıkları için muhtemel olmayan bir üçlü oluşturuyor. Nihayet geleceğe baktıklarında, dünyadaki kendi yerlerini bulmaya türkanime biraz daha anime izle yaklaşarak, geçmişleriyle yüzleşebiliyorlar.

Yeni bir okul yılıyla yeni bir sınıf kalabalığı türkanime geliyor ve son sınıf ortaokul adayı Kotarou Azumi ve takip takımı üyesi Akane Mizuno'nun aynı sınıfa girmesi. Başlangıçta yabancılar tamamlansa da, birkaç şansla karşılaşılması kalplerinde masum bir arzu uyandırır. Bir özlem bakışı, çırpınan bir kalp - kader olarak genç sevginin izleri yaşamlarına türkanime kayar, onların anime izle yollarını bir haç haline getirir.

Bununla türkanime birlikte, sevgi sabırlı ve sevgi nazik olsa da, Kotarou ve Akane bunun her zaman kolay olmadığını keşfeder. Birbirlerinin şirketlerinde buldukları rahatlığa rağmen, gönül yarası ve kaygı kalplerindeki duyguları takip ederek el ele gelir. Etrafındakilerin gerçekte nasıl hissettiğinin yanı sıra, etraflarındakilerin de birbiriyle rekabet eden duygularının belirsizliği ile, önündeki yol belirsizdir. Buna rağmen, güzel bir dolunayın parlayan ışığı altında Kotarou, Akane'ye sonsuza dek sessiz ilişkilerini sonsuza dek değiştirecek tek bir soru sorma anime izle cesaretini toplar.

Çocukken Moritaka Mashiro, çocukluk kahramanı ve amcası Tarou Kawaguchi gibi popüler bir şaka mangasının yaratıcısı gibi bir mangaka olmayı hayal ediyordu. Fakat trajedi grevde, rüyasından vazgeçer ve bunun yerine maaşçı olmayı hedefleyerek türkanime ortaokul anime izle günlerini çalışarak geçirir.

Bir gün sınıf arkadaşı Akito Takagi, okulun en iyi öğrencisi ve adayı olan yazar, Moritaka'nın not defterindeki ayrıntılı çizimleri fark ediyor. Sanatsal yeteneğinin anime izle engin potansiyelini gören Akito, birlikte mangaka olmalarını türkanime önererek Moritaka'ya yaklaşıyor. Çok inandırıcı olduktan sonra, Moritaka, popüler bir manga dizisi yaratabiliyorsa, aşık olduğu kızı Miho Azuki'nin anime uyarlamalarında seslendirme sanatçısı olarak yer alabileceğini anlayabilir. Böylece çift, kimsenin görmediği en büyük mangaka olmayı türkanime umarak, Muto Ashirogi kalem adı altında anime izle manga oluşturmaya başlar.

imza: Oyun - Forum
05-03-2019 06:00
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

05-03-2019 06:00
abdullah elmas
Rank 1
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 11
Üçgen  Üyelik Tarihi: 25-03-2019
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #2
RE: Türkanime severlere anime izleme sitesi
güzel proje
25-03-2019 14:13
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
gurkanky
Rank 1
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 11
Üçgen  Üyelik Tarihi: 14-05-2019
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #3
RE: Türkanime severlere anime izleme sitesi
teşekkür ederim
14-05-2019 17:30
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Türkanime severlere anime izleme sitesi indir, Türkanime severlere anime izleme sitesi Videosu, Türkanime severlere anime izleme sitesi online izle, Türkanime severlere anime izleme sitesi Bedava indir, Türkanime severlere anime izleme sitesi Yükle, Türkanime severlere anime izleme sitesi Hakkında, Türkanime severlere anime izleme sitesi nedir, Türkanime severlere anime izleme sitesi Free indir, Türkanime severlere anime izleme sitesi oyunu, Türkanime severlere anime izleme sitesi download


Türkanime severlere anime izleme sitesi
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 15-12-2019, 01:51

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön