Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Temizlik Şirketleri
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Laplace
Rank 5
*

Üçgen  Mesajlar: 1,686
Üçgen  Üyelik Tarihi: 16-11-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Temizlik Şirketleri
Kadınların iş hayatında daha fazla yer almasıyla evlere yardımcı veya temizlikçi talepleri artmaktadır. Günümüzde temizlikçi taleplerine karşılayabilecek çok fazla temizlik şirketi bulunmamaktadır. Güvenilir temizlik şirketleri arasında kendine yer edinmiş olan temizlikchi.com size her türlü temizlik hizmetini verebilir.

Sizlere hizmet vermeye 2012 yılında çıktığımız temizlik şirketi serüvenimize temizlikchi.com adıyla hala devam ediyoruz. İstanbul Temizlik Şirketleri arasında en çok müşteri memnuniyetine sahip olan temizlik şirketi olarak toplumun her kesiminden temizlikçi arayanlara yüksek kalitede ev temizlik hizmeti, ofis temizliği, dış cephe temizliği, oto temizliği vb. hizmetleri sunmaktadır. Temizlik sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek ve personelimizin sürekli gelişmesini ve güve içinde mutlu çalışmasını sağlamaktayız.

Kurulduğumuz ilk günden bugüne kaliteden ödün vermeksizin hızlı ve güvenli hizmeti en uygun fiyata sunmak ilkesinden asla taviz vermedik.

Tamamen müşteri odaklı hizmet anlayışını kendine ilke edinen temizlikchi.com yeni ve farklı konseptler ile ön plana çıkıyor.

İstanbul temizlik şirketleri arasında konum itibariyle daha merkezi ve daha hızlı hizmet etmeyi amaç edinmekteyiz.

http://www.temizlikchi.com/
07-03-2019 14:35
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

07-03-2019 14:35
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Temizlik Şirketleri indir, Temizlik Şirketleri Videosu, Temizlik Şirketleri online izle, Temizlik Şirketleri Bedava indir, Temizlik Şirketleri Yükle, Temizlik Şirketleri Hakkında, Temizlik Şirketleri nedir, Temizlik Şirketleri Free indir, Temizlik Şirketleri oyunu, Temizlik Şirketleri download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Diyarbakır temizlik şirketleri , Diyarbakır temizlik şirketi Tanitim 0 20 31-07-2019 20:24
Son Mesaj: Tanitim
  Manisa Temizlik Şirketi Fiyatlarımız creeper123 0 41 23-06-2019 23:52
Son Mesaj: creeper123
  Antakya Temizlik Şirketleri creeper123 0 45 11-06-2019 03:57
  istanbul temizlik şirketleri , temizlik şirketi Tanitim 0 77 28-04-2019 04:05
Son Mesaj: Tanitim
  İstanbul'un Temizlik Şirketi creeper123 0 70 06-04-2019 15:57

Temizlik Şirketleri
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder