Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Sdm Dil okulu - Rusça Kursu .ve Almanca Kursu
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Laplace
Rank 5
*

Üçgen  Mesajlar: 1,792
Üçgen  Üyelik Tarihi: 16-11-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Sdm dil okulu 1994 yılınan bu yana 9 dilde eğitim vermektedir. Bire bir Rusça Kursu Eğitimleri ve Kurumsal Almanca Kursu Eğitimleri olmak üzere öğrenci adaylarımıza eğitim çözümleri sunmaktayız.

İletişime dayalı eğitim metotlarını benimsemiş olan kurumumuz ve eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını birinci planda tutarak, kişilere ve kurumlara özel, ihtiyaçlarına en etkili biçimde cevap verecek olan eğitim planlaması gerçekleştirmekte ve eğitim programı süresince gelişim raporları ve performans değerlendirmeleri aracılığıyla eğitimleri daha verimli hale getirmektedir.
08-05-2019 11:03
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

08-05-2019 11:03
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Sdm Dil okulu - Rusça Kursu .ve Almanca Kursu indir, Sdm Dil okulu - Rusça Kursu .ve Almanca Kursu Videosu, Sdm Dil okulu - Rusça Kursu .ve Almanca Kursu online izle, Sdm Dil okulu - Rusça Kursu .ve Almanca Kursu Bedava indir, Sdm Dil okulu - Rusça Kursu .ve Almanca Kursu Yükle, Sdm Dil okulu - Rusça Kursu .ve Almanca Kursu Hakkında, Sdm Dil okulu - Rusça Kursu .ve Almanca Kursu nedir, Sdm Dil okulu - Rusça Kursu .ve Almanca Kursu Free indir, Sdm Dil okulu - Rusça Kursu .ve Almanca Kursu oyunu, Sdm Dil okulu - Rusça Kursu .ve Almanca Kursu download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yurtdışı dil eğitimi , yurtdışı üniversite , yurtdışı yaz okulu Tanitim 0 25 12-11-2019 12:15
Son Mesaj: Tanitim
  Çello kursu İzmir Tanitim 0 36 11-11-2019 19:05
  Rusça Şarkı Sözleri creeper123 0 33 06-11-2019 23:15
Son Mesaj: creeper123
  Şirinevler ingilizce kursu , bakirköy ingilizce kursu , bağcılar ingilizce kursu Tanitim 0 49 15-09-2019 01:27
  Ankara kpss kursu , Kızılay kpss , Kpss kursları ankara Tanitim 0 63 13-09-2019 04:32

Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 15-12-2019, 04:09

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön