Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Thy ingilizce sınavı
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Error32
Rank 5
*

Üçgen  Mesajlar: 2,017
Üçgen  Üyelik Tarihi: 30-09-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Thy ingilizce sınavı
Türk Hava Yolları’nda (THY) kabin memuru ve Pilot olabilmek için boy —  kilo ve eğitim durumu haricinde bir takım sınavlardan da geçmeniz gerekmektedir. Bu yazımızda size bu aşamaları anlatmaya çalışacağız.
Türk Hava Yolları Pilotluk, hostes ve ya host alımında bir kaç aşamadan geçmeniz gereklidir. Bunların ilk DYNED adı verilen bilgisayar tabanlı bir İngilizce sınavıdır. Bu sınavdan 1.0 ve 1.2 üstü puan aldığınızda mülakatlara katılmaya hak kazanırsınız. Bu sınavı geçmeniz için kurslara veya özel ders hocalarına paralarınızı dökmeye gerek yoktur. 2010 senesinden beri Thy kabin memuru ve kabin amiri alanında öğrenci yetiştiren thysinav sitemizde bulunan Garantili Online eğitim setimiz ile siz de kabin memuru olabilirsiniz. Burdan alacağınız eğitimle thy ingilizce sınavı kesinlikle geçebileceksiniz (tembellik yapmazsanız tabiki.) Bu güne kadar 220 adet öğrencimizi kabin memuru yaptık. Öğrencilerimizin isimlerine facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz. thysinav adresindenden alacağınız eğitim setinin içinde DYNED sınavına hazırlık videolu dersleri, İngilizce mülakat ipuçları ve soruların değerlendirmeleri bulunmaktadır. Eğitim setini telefon, tablet, bilgisayardan 7/24 şekilde kullanabilmek ile birlikte, kabin memuru (host, hostes) olana kadar thysinav üyeliğinizin devamını garanti eder. Yani, Dyned sınavını geçtiniz ama İngilizce Mülakat sınavından kaldınız, bir sonraki alımlar için de sistemi kullanabilirsiniz. Üyelik kısıtlaması yoktur.

thysinav.com
17-07-2019 18:18
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

17-07-2019 18:18
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Thy ingilizce sınavı indir, Thy ingilizce sınavı Videosu, Thy ingilizce sınavı online izle, Thy ingilizce sınavı Bedava indir, Thy ingilizce sınavı Yükle, Thy ingilizce sınavı Hakkında, Thy ingilizce sınavı nedir, Thy ingilizce sınavı Free indir, Thy ingilizce sınavı oyunu, Thy ingilizce sınavı download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kızılay İngilizce kursu - Perfect English nullsix 0 9 16-08-2019 19:22
Son Mesaj: nullsix
  İngilizce kursu Error32 0 539 18-03-2017 13:05
Son Mesaj: Error32
  Kanada İngilizce Kursları hasanozertr34 1 554 05-12-2016 20:51
Son Mesaj: Pyzone
  Adana İngilizce Kursu Error32 1 911 13-09-2016 11:23
Son Mesaj: kamilulu1980
  ingilizce özel ders ingilizceozel 0 865 26-02-2015 11:40
Son Mesaj: ingilizceozel