Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Döner imalatçısı , Hollanda döner , Döner toptancısı
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Tanitim
Banned

Üçgen  Mesajlar: 2,040
Üçgen  Üyelik Tarihi: 15-10-2016
Üçgen 
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Fetih Food, Müşteri Memnuniyetinde Zirvede
[Resim: fetih-food-logo.png]
Dönerinin Hollanda’daki öncülerinden olan Fetih Food, müşteri memnuniyetini en üst sıraya taşımayı başardı. Döner imalatçısı olarak hizmete başlayan Fetih Food, şu anda Hollanda ve Belçika genelinde yaygın dağıtım ağı ve güçlü servis hizmetleriyle 200 den fazla firmaya hizmet vermektedir. Şirketin yöneticilerinden Zafer Kılıç, müşteri memnuniyetini en öncelikli hedef olarak belirlediklerini ifade ederek, hedeflerinin yakaladıkları yüksek kaliteyi korumak ve yeni açılımlarla yeni pazarlara ulaşmak olduğunu belirtti. Kılıç sözlerine şöyle devam etti,

“Güvenilir ve kaliteli bir marka olduğumuz için Hollanda döner pazarında her geçen gün tercih edilme oranımız artıyor. Fakat biz kontrollü büyümeyi daha doğru buluyoruz ve bundan dolayı Hollanda dışından gelen taleplere şimdilik cevap vermeyi düşünmüyoruz. 2019 sonuna kadar önceliğimiz Hollanda ve Belçika olmaya devam edecek.”

Zafer Kılıç ayrıca gelecek planlarıyla ilgili de “2019 sonuna kadar bir projeyi hayata geçirmeyi planlıyoruz, yakında döner severlere duyuracağız. 2020 için de birkaç projemiz bulunmakta, uzman ekiplerimiz çalışmalarına devam etmekte.”
[Resim: doner3-min-288x154.png]
Avrupa pazarı ile ilgili de görüşlerini de ifade eden Kılıç, Döner toptancısı olarak Hollanda'nın en önemli noktalarından başladık, Belçika’dan çok saygın müşterilerimiz var. Tabii ki Avrupa'ya açılmayı da düşünüyoruz fakat az önce de söylediğim gibi önceliğimiz müşteri memnuniyeti. Döner toptancıları için Avrupa'da çok büyük bir döner pazarı var. Sektör çok hızlı ilerliyor. Almanya ekonomisinde dönerin yeri her geçen gün artıyor. İspanya olsun, Fransa olsun ve Hollanda olsun döneri seviyor ve tüketiyor. Biz de hem kalitemizle hem de hızlı servis ağımızla bu ülkelerde var olmak istiyoruz. Tabi ki bizim için öncelik müşteri memnuniyeti olmaya devam edecektir”
12-11-2019 15:26
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

12-11-2019 15:26
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Döner imalatçısı , Hollanda döner , Döner toptancısı indir, Döner imalatçısı , Hollanda döner , Döner toptancısı Videosu, Döner imalatçısı , Hollanda döner , Döner toptancısı online izle, Döner imalatçısı , Hollanda döner , Döner toptancısı Bedava indir, Döner imalatçısı , Hollanda döner , Döner toptancısı Yükle, Döner imalatçısı , Hollanda döner , Döner toptancısı Hakkında, Döner imalatçısı , Hollanda döner , Döner toptancısı nedir, Döner imalatçısı , Hollanda döner , Döner toptancısı Free indir, Döner imalatçısı , Hollanda döner , Döner toptancısı oyunu, Döner imalatçısı , Hollanda döner , Döner toptancısı download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  doner groothandel , doner grill Tanitim 0 156 12-11-2019 15:01
Son Mesaj: Tanitim
  doner leveranciers , shoarma groothandels , doner kebab groothandel Tanitim 0 122 12-11-2019 14:30
Son Mesaj: Tanitim
  Döner Ocağı Modelleri Laplace 0 141 11-09-2019 13:45
Son Mesaj: Laplace
  Hollanda Konsolosluğu Laplace 0 219 21-01-2019 17:06
Son Mesaj: Laplace
  Artvin Döner armanibilisim 0 326 27-12-2017 23:52
Son Mesaj: armanibilisim
  Sait İskender | Döner - Türkiye'nin En Lezzetli Döneri mesut78 0 589 03-04-2017 14:32
Son Mesaj: mesut78
  Mersin Ada Döner mesut78 0 712 28-06-2016 19:53
Son Mesaj: mesut78
  Hollanda Vizesi explorer 1 1,366 02-06-2013 11:14
Son Mesaj: cemozergungor

Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 06-03-2021, 13:28

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön