Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Seviyeli sohbet , Seviyeli chat , Seviyelisohbetci
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Tanitim
Banned

Üçgen  Mesajlar: 2,040
Üçgen  Üyelik Tarihi: 15-10-2016
Üçgen 
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Seviyeli sohbet , Seviyeli chat , Seviyelisohbetci
Seviyeli Sohbet Sitesi
– Chat Sohbet sitesi olan Seviyeli Chat Odaları Seviyeli sohbet sitesi olan Sohbet Sitesi sizler için Bedava Chat sistemini kurmuştur Chat Odaları merhaba arkadaşlar sohbet sitemize ve bilgi blog paylaşım sayfamıza hepiniz hoşgeldiniz Bugun sizlere yazmak istediğim yazım çok farkı olucaktır arkadaşlar Bay ve Bayan iki cins zıt da olabilir yakında yani insanın kişiliğine göre değişen bir kavram . Nasıl mı insan yeri
geliyo çok değişik anlamda duygularına yenik düşebiliyor bu konu da bayanlar çok daha hassas olabilir erkekler ise vurdum duymaz. Ben erkek olarak yazıyorum bu yazımızı evet yeri geliyor kadınların çok takıntı yapmış olduğu mevzuları ben hiç kafama bile takmıyorum takmaya
gerek duymuyorum. Örnek vericek olursak Mobil Sohbet eğer bir arkadaşımız ilişkisi konusuna deyinelim partnerinden ayrıldı bana geldi Seviyeli chat
hımmm olur böle şeyler kardeşim inşallah barışırsınız yada olmadı yelken açarız gibisinden yorumlarda bulunuyoruz çünkü
dünyanın sonu değilya ağlamaya değermi serverse senindir sevmezse hadi eyvallah ama bayanlar bu konu da aşırı derecede hassas arkadaşıyla ağlar onunla hüzünlenir paylaşır beraber takılırlar valla filimlerde görüyoruz erkek ayrılıyo hemen meyhaneye ayrıldım

Bedava Sohbet ulaannn ama bayanlar hemen dedikodu kazanını kaynatır beraber o ayrılan kızı ya doldurur şişirir yada gerçekten onun yanında hüzünlenir. Şimdi arkadaşlar aşşağıda bir şey yahzıcam mümkünse iyi okuyun ona göre gerçekten yorumlarınızı beklemekteyim muhakkak yorum yazın bay ve bayan arkadaşlarım. Seviyelisohbetci

Seviyeli Sohbet
Bayanlara soruyorum.. Dışarı da tanımadığınız bir erkek size baktığın da hissettiğiniz ilk şey nedir? Ve o şeyi hissettiğiniz de gerçekten doğru kişi olup olmadığını düşündüğünüz oluyor mu hiç?

Bu sorum da biz erkeklere.. Genelleme yapmayacağım bu konu da çünkü nasıl bütün kızlar aynı değil diyebiliyorsak erkekler için de aynı şey geçerlidir. Bazı hemcins arkadaşlarımız şansını fazla zorluyorlar ve bildiğin azgın teke gibi kızları taciz vb. Gibi şeylere başvuruyorlar. Bu durum normal insanlar için tamamen bir pişmanlıktır Asıl sorum şu: Bay ve Bayan arkadaşlarım bu konu da temiz bir ilişki başlatmak için ya da güzel bir giriş yapmak için ne yapması gerek? Diğer yandan bay bayan iki tarafın da birbirine güveni nerdeyse sıfır (0) arada tanıdıklar yoksa tabi ALLAH’A Emanet olun.
15-11-2019 00:35
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

15-11-2019 00:35
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Seviyeli sohbet , Seviyeli chat , Seviyelisohbetci indir, Seviyeli sohbet , Seviyeli chat , Seviyelisohbetci Videosu, Seviyeli sohbet , Seviyeli chat , Seviyelisohbetci online izle, Seviyeli sohbet , Seviyeli chat , Seviyelisohbetci Bedava indir, Seviyeli sohbet , Seviyeli chat , Seviyelisohbetci Yükle, Seviyeli sohbet , Seviyeli chat , Seviyelisohbetci Hakkında, Seviyeli sohbet , Seviyeli chat , Seviyelisohbetci nedir, Seviyeli sohbet , Seviyeli chat , Seviyelisohbetci Free indir, Seviyeli sohbet , Seviyeli chat , Seviyelisohbetci oyunu, Seviyeli sohbet , Seviyeli chat , Seviyelisohbetci download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Chat Odaları ve Sohbet Odaları is_for_you 0 74 26-12-2020 19:32
Son Mesaj: is_for_you
  Sesli Siteler - Sesli sohbet - Sesli chat is_for_you 0 74 26-12-2020 14:42
Son Mesaj: is_for_you
  Seviyeli Sohbetle Arkadaşlık Edinme Sitesi creeper123 0 110 31-10-2020 02:15
Son Mesaj: creeper123
  Mobil Sohbet Chat creeper123 0 112 03-10-2020 22:39
Son Mesaj: creeper123
  Vip Sohbet Chat grikedi 0 124 08-08-2020 16:59
Son Mesaj: grikedi