Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Son dakika , Gündem , Gündemin nabzı
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Tanitim
Banned

Üçgen  Mesajlar: 2,040
Üçgen  Üyelik Tarihi: 15-10-2016
Üçgen 
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
HABERİN KALBİ GÜNDEMİN NABZI’NDA ATIYOR
[Resim: LOGO1.png]
Diriliş serisinin devamı olan Kuruluş Osman ve semt dizi olan Çukur’un son bölüm fragmanı ve yeni bölüm izle haberlerine online haber sitemizden ulaşabilirsiniz. Web kullanımının yaygınlaşması ile bundan böyle haber takibi ve gündemi takip etmek çok basit bir hal aldı. Gelişen teknoloji sayesinde her an bilgiye ulaşmak mümkün. Bu yüzden takipçiler tarafsız, özgün ve güvenilir habere ulaşmak peşinde. http://www.gundeminabzi.com Gündemin nabzı bu çizgide yayın hayatına adım attı. çağımızda dünyanın her yerinden her yaş türü ve her gruptan insanların basit birkaç klavye tuşlamasıyla ulaşabileceği internet (online) haber siteleri ve çeşitli yayın organları bulunuyor. Geçtiğimiz son beş(5) yılda online habercilik görsel ve basını yayını arkada bıraktı. Fakat internet camiası çok geniş olduğu için ve herkesin Son dakika basit bir şekilde yayın yapmasına imkan sağlaması nedeniyle büyük bir bilgi kirliliği de baş gösterdi. Bir haber okurken farklı sitelerde farklı yorumlarla karşılaşmak kaçınılmaz hale geldi. Bu sebepten ötürü insanlar özgün, güvenilir kaynaklara ve tarafsız içerik ortaya çıkaran internet haber sitelerine yönelme gereksinimi hissediyor.
ÖZGÜR VE TARAFSIZ HABERCİLİĞİN ADRESİ
[Resim: kadYna-Yiddet.jpg]
Arama motorlarında İnsanlar araştırma yaparken çıkan sonuçlarda en özgür, özgün, güvenilir ve tarafsız içeriklere ulaşmak istiyor. Günümüzde insanalr bir olay hakkında gerçeği bilmek ve haber alma dürtüsünü gidermek için araştırmalar yapıyor. Lakin bir haber hakkında için her sitede farklı bir konu ile karşılaşma sebebiyle neyin doğru ve yanlış olduğunu anlayamıyor. http://gundeminabzi.com kişilerin bu ihtiyacın karşılamak için editörleri ile internet haberciliği mecrasında sinema, sağlık, gündem, haber, siyaset, ekonomi, magazin konularında takipçilerine en doğru ve gerçek bilgiyi vermek adına online internet haberciliği alanında yayın hayatına giriş yaptı.
GÜNDEMİN NABZI’NDA NE TÜR İÇERİKLER YER ALIYOR?
http://www.gundeminabzi.com haber sitesinde Çukur ve Kuruluş Osman dizisinin fragmanları, bölümleri, son bölüm yeni bölüm izle haberleri hakkında yayın yapmaktadır. Bu haberlerin yanında sinema, sağlık, gündem, haber, siyaset, ekonomi, magazin haberleri de paylaşılıyor.
24-11-2019 22:23
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

24-11-2019 22:23
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Son dakika , Gündem , Gündemin nabzı indir, Son dakika , Gündem , Gündemin nabzı Videosu, Son dakika , Gündem , Gündemin nabzı online izle, Son dakika , Gündem , Gündemin nabzı Bedava indir, Son dakika , Gündem , Gündemin nabzı Yükle, Son dakika , Gündem , Gündemin nabzı Hakkında, Son dakika , Gündem , Gündemin nabzı nedir, Son dakika , Gündem , Gündemin nabzı Free indir, Son dakika , Gündem , Gündemin nabzı oyunu, Son dakika , Gündem , Gündemin nabzı download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Son Dakika Teknoloji Haberlerinde Güven creeper123 0 73 03-10-2020 21:20
Son Mesaj: creeper123
  Tarih Arşivi , Teknoloji bilgileri , Gündem haberleri Tanitim 0 167 14-03-2020 23:07
Son Mesaj: Tanitim
  Son Dakika Güncel Haberler creeper123 1 212 19-02-2020 12:48
Son Mesaj: Noventa
  Son Dakika Adana Haberleri creeper123 0 153 16-02-2020 03:06
  Son Dakika Kamu Gelişmelerinden Haberdar Olun! is_for_you 0 196 15-01-2020 21:03
Son Mesaj: is_for_you
  Gündem Haberleri ve Teknoloji Haberleri içeren Genel Forum sitesi nullsix 0 198 06-01-2020 22:29
Son Mesaj: nullsix
  Yatırım Kütüphanesi , Gündem ve borsa , Ekonomi Yatırım Haberleri Tanitim 0 180 05-09-2019 21:54
  Westhaber, Gündem, haberler Tanitim 0 184 09-07-2019 03:25
  Türkçe Haber , Türkçe Sondakika , Türkçe gündem Tanitim 0 197 28-06-2019 17:01
  Son Dakika Haberlerini Oku creeper123 0 222 21-06-2019 17:34

Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 06-03-2021, 19:27

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön