Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Sohbet hatları
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
creeper123
Rank 5
*

Üçgen  Mesajlar: 2,156
Üçgen  Üyelik Tarihi: 02-06-2017
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Sohbet hatları
Sohbet siteleri , Kullanıcıların abes vakitlerini değerlendirme, yanlızlıklarını gidermek, arkadaşa, konuşmaya olan ihtiyaclarını karşılamak için

arama motorları üzerinde , sohbet, chat, chat odaları, chat sitesi gibi sözcük ve gruplarını aratması sonucu listelenen siteleri o anki ruh hali yada

aradığı kriterlere en uygununu seçerek giriş yaptığı site olarak tanımlanabilir.

Chat Siteleri Kullanıcılara kullandıkları cihazlara göre ayrı tasarlanmış mobil chat siteleri girişi, internet sayfa sohbet odaları girişi, java sohbet odası girişi (eschat flaxchat gibi.),

bizzat tasaraladıkları en henüz önceki ve en yaygın sohbet programı olarak bilicen Mirc Script programını siteleri üzerinde ücretsiz ve şifresiz şekilde yayınlayarak kullanıcıların

Konuşabilecekleri, muhabbet edebilecekleri, yanlızlık ve ilgisizlikten kurtulabilcekleri, ortamlara ulaşım sağlayarak Yepyeni deneyim ve tecrübeler yaşamalarını sağlamaktadırlar.

Geneli ücretsiz, üyeliksiz ve şifresiz Kullanıcı memnuniyeti ön tasarıda tutularak hazırlanmış programları kullanırken, kullanıcının rahatı, kolay anlayabileceği, zorlanmadan

kullanabileceği, yalın ve kolay şekilde tasarlanmış menü ve programları seçenek etmektedir. Emniyet, Düzen ve Kalitenin ön tasarıda tutularak, kullanıcı memnuniyeti ilk hedef olarak

belirlenmiş, şart olan kaideler ve yetkililer site üzerinde ve sanal ortam içerisinde kullanıcıları savunma ve kollama emelli Belirtilmiştir.

Günlük ve sabit kullanıcı sayısına sahip Chat siteleri sohbet ortamı anlık saatlik olarak değişmekte, muhabbet ortamı Daimi farklılık göstermektedir.

Chat Odaları

İnternet üzerindeki Mobil Sohbet siteleri yada sohbet odalarında, sohbet ve chat yapabilmek için Muhtelif chat programlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Facebook, msn, icq, skypee gibi sohbet programları, bizzat ürettikleri chat programları veya resmi internet siteleri üzerinden mensupları arası

çevrim içi, chat yapmayı, görüntülü ve sesli sohbet imkanını saglamaktadırlar.

Sohbet siteleri yada sohbet odaları diye tabir ettiğimiz henüz önceki yazılı sohbet odaları ise, internet sayfa siteleri üzerinde java, internet sayfa, flash ve mobil cihazlara ahenkli

jaquery yazılımları sayesinde sohbet ve chat yapmak isteyen, eğlenmek ve Yepyeni arkadaşlar bulmak isteyen, nitelikli ve seviyeli ortam arayan kullanıcılarına,

sohbet ve chat odalarına giriş imkanı sağlayarak sohbet etmelerine aracılık ederler.

Mobil cihazların kullanımının artması sohbet odaları ve sohbet sitelerini mobil cihazlara ahenkli Yepyeni yazılımlar üretmeye teşvik ederek, android uygulamalarına

androirc ismi verilen biz irc kullanıcılarının mobil mirc olarak Anlatım ettiğimiz yazılımı üretmişlerdir. Ayrı olarak ilk sohbet programı olarak nitelendirebileceğimiz

mirc başka bir deyişle irc giriş programı hala kullanılmakta güncellenmekte ve kullanıcılara tavsiye edilmektedir.

Sohbet odaları ve sitelerinde henüz Çok içerik geliştirmeye acıklık ve kullanıcının kolaylıkla uygulayabilecegi farklıklar ile mirc hala popüler yazılı sohbet

ve chat programları arasında ilk sırayı almaktadır.

Bir zamanların en çok seçenek edilen chatroulette tanımadığımız kişiler ile rast gele sohbet programıda internet üzerinden internet sayfa flash desteği ile rast gele görüntülü sesli veya yazılı sohbet ve

chat yapmamızı saglayan programlar arasında yer almaktadır.
08-12-2019 19:39
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

08-12-2019 19:39
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Sohbet hatları indir, Sohbet hatları Videosu, Sohbet hatları online izle, Sohbet hatları Bedava indir, Sohbet hatları Yükle, Sohbet hatları Hakkında, Sohbet hatları nedir, Sohbet hatları Free indir, Sohbet hatları oyunu, Sohbet hatları download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mobil Sohbet, Online Sohbet, Sohbet Odaları Tanitim 0 186 11-05-2020 00:46
Son Mesaj: Tanitim
  En iyi Sohbet Odalarında Keyifli Sohbet Edin Tanitim 0 163 31-03-2020 14:16
  Sohbet , Chat , Mobil sohbet Tanitim 0 226 01-03-2020 02:21
  sesli sohbet , sesli chat , goruntulu sohbet Tanitim 0 188 17-02-2020 00:11
  mobil sohbet , mobil sesli sohbet , mikrofonlu mobil sohbet Tanitim 0 197 16-02-2020 23:49
  karşılıklı görüntülü sohbet , gerçek görüntülü sohbet , Kamerali Sohbet Tanitim 0 209 27-01-2020 19:04
  Online sohbet , Seviyeli sohbet , Mobil sohbet Tanitim 0 216 26-12-2019 23:49
  islami sohbet , İslami chat , Dini sohbet Tanitim 0 219 12-12-2019 09:22
  Sohbet odaları , Sohbet sitesi , Mobil sohbet Tanitim 0 196 17-11-2019 12:20
  Belalım.Net Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Laplace 0 159 12-11-2019 18:42
Son Mesaj: Laplace

Sohbet hatları
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder