Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Sözlük Siteleri
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
creeper123
Rank 5
*

Üçgen  Mesajlar: 1,575
Üçgen  Üyelik Tarihi: 02-06-2017
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Sözlük Siteleri
Kayıtlı kullanıcıların konu açarak tartışma başlattığı interaktif sözlükler her geçen gün daha fazla kullanıcıya hitap ediyor. İlk olarak Ekşi Sözlük, platformunun kurulmasıyla başlayan bu süreç günümüzde daha da gelişmeyi başarmıştır. Birçok konuya dair birbirinden farklı bakış açılarını interaktif sözlüklerde bulabilirsiniz. Tek tıkla Türkiye ve dünya gündemine dair her konuyu dijital sözlüklerden inceleyebilirsiniz. Esen sözlük her türlü konu ve kavram hakkında detayları ele alıyor. Sözlük üzerine kayıtlı yazarların yorumlarını içeren ağ sayfası her geçen gün daha fazla kişiye hitap ediyor. Uludağ sözlük, 2005 yılında İsmail Alpen tarafından kuruldu. Üyeleri tarafından eklenen ve güncellenen açıklamalar sunan sözlük Türkiye'nin en büyük sosyal medya araçlarından biri olmayı başarmıştır.

Sözlük Hakkında
Dijital sözlüklerde girilen bilgilerin doğru olması mecburiyeti yer almamaktadır. Kullanılacak dil zaman zaman farklı konulara çekilebilir. Pek çok kullanıcı ayrıca konu üzerinde açık bir şekilde tartışma da yapabiliyor. Sözlüğün sahip olduğu bu özgür yapı kullanıcıların daha da ilgisini çekiyor. Sözlük yazarları da sözlük kurallarına uymadıklarında banlanabilir. Webmaster sözlükler gündelik hayata, politik, kültür, spor olaylarına dair pek çok konuyu tartışabiliyor. Girdiler üzerinde ayrıca kişisel tecrübeler, yaklaşımlar ve eleştirilerde bulunuyor. Yazarlar başlıkla ilgili konuda atıfta bulunabilir ya da farklı örnekler verebilir. Bu platform üzerinde herkes özgürce yorumlarını yazabiliyor. Bu da interaktif sözlükleri daha da ilgi çekici hale getiriyor.
12-01-2020 00:56
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

12-01-2020 00:56
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Sözlük Siteleri indir, Sözlük Siteleri Videosu, Sözlük Siteleri online izle, Sözlük Siteleri Bedava indir, Sözlük Siteleri Yükle, Sözlük Siteleri Hakkında, Sözlük Siteleri nedir, Sözlük Siteleri Free indir, Sözlük Siteleri oyunu, Sözlük Siteleri download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yararlı Dokümanlar , En çok okunanlar , Bilgi Siteleri Tanitim 0 51 25-11-2019 22:08
Son Mesaj: Tanitim
  chat siteleri , arkadaşlık siteleri , sohbet siteleri Tanitim 0 51 06-10-2019 04:49
  Kolayca Haber Siteleri Oluşturun creeper123 0 66 17-08-2019 19:27
Son Mesaj: creeper123
  İnteraktif Sözlük Sitesi - Odio Sözlük nullsix 0 59 18-07-2019 22:23
Son Mesaj: nullsix
  altay sözlük , fikir otağı Tanitim 0 69 21-06-2019 18:50

Sözlük Siteleri
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git: