Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Türkiyenin En iyi Motosiklet Kaskları
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Tanitim
Banned

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 2,040
Üçgen  Üyelik Tarihi: 15-10-2016
Üçgen 
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Türkiyenin En iyi Motosiklet Kaskları
[Resim: sonson_22.02.2020_3b5b4ff.png]
Onlarca motosiklet aksesuarı ve ekipmanları mağazası varken neden motoenvanter.com sitesini ve mağazasını tercih etmelisiniz?
 
Şirketimizin kurulu amacı piyasadaki bir çok açıklık ve fahiş fiyatlar. Sizlere farklı olarak neler sunuyoruz? Güvenli alışveriş garantisi uygun fiyatlar ve iade garantisi.
En önemli politikalarımızdan biri müşteri memnuniyeti. Müşterilerimiz bizim için çok önemlidir. Ürünler, Moto Envanter tarafından garantili olup ufak bir problem dahi olsa size en iyi hizmeti verebilmek adına iade garantilidir. Problem yaşadığınız bir ürünü anında iade edebilirsiniz. Satışını yaptığımız ürünlerin garantili ve yedek parçalarının mevcut olması bizim için çok önemli, aldığınız ürünün özelliklerine bağlı olarak kullanım süresi boyunca huzurlu ve güvende hissetmenizi istiyoruz.
 
Ürün satışı gerçekleştikten sonra müşterilerimizle ilişkimiz bitmiyor, tam aksine kuvvetleniyor.
[Resim: 0054884_agv-veloce-s-top-soleluna-plk-ka...748cf5.jpg]
Tanıştığımız, iletişime geçebildiğimiz tüm motosiklet severler ile dostluk kurmaya, motosiklet kullandığı süre boyunca eksikleri, ihtiyaçları ve soruları kısmında yardımcı olmak, yanında olmak istiyoruz. Bu nedenle siz değerli müşterilerimiz için birebir iletişim kanalları kuruyoruz.
MOTOSİKLET KIYAFETLERİ SEÇİMİ
 
Motosiklet sürerken güvenlik en önemli unsurdur. Ve bu güvenliği sağlayacak donanımı kullanmayı unutmamak gerekir. Motosikletlerde arabalar gibi bizi koruyacak kaporta yoktur. Bu işlevi biz üzerimize giyeceğimiz güvenlik ekipmanları ile sağlayabiliriz. Motosiklet kullanmayı ve bunu uzun yıllar sürdürebilmek istiyorsak bu ekipmanları tanımak ve kullanmak gerekir.
 
MOTOSİKLETTE GÜVENLİ SÜRÜŞ EKİPMANLARI
 
* Motosiklet Kaskları 
*Mont - Ceket
 
*Eldiven
 
*Bot - Çizme
 
*Pantolon
 
Bir ekipman kullanacaksanız yeni ve size tam uyan yeni bir ekipman almaya özen gösterin. Görevleri hayatınızı korumak ve kurtarmak olduğundan, yeni bir ekipman bu işi % 100 gerçekleştirmeye hazırdır. Eş dosttan temin edeceğiniz kullanılmış ekipmanlar ise ne durumda olduğu ve size tam uyup uyumayacağı belli değildir. Ama yinede yenisini alamıyorsanız, eskisini almak ve kullanmak da hiçbir şey kullanmamaktan daha iyidir.
[Resim: agv_k1_winter_test_2015_helmet__57233.15...3b2ce8.jpg]
“Unutmayın, kullanılmış bir kask düşürülüp düşürülmediğini yada iç kısmında hasar olup olmadığını bilemediğinizden güvenlide olmayabilir.”
 
Sürüş ekipmanları bayanlar ve erkekler için farklı ölçüler ve modellerde üretilmektedir ve bunları motosiklet kıyafeti satan mağazalarda bulabilirsiniz. Ekipman seçerken motosikletinize uygun renklerde veya sizi yansıtan o an aklınızı çelen sıra dışı renklerde seçebilirsiniz. Motosikletler otomobillere nazaran daha küçük olduklarından günün her saati ve hava koşulları ne olursa olsun görünmenizi sağlayacak renklerde sürüş donanımı seçmelisiniz. Özellikle üzerinde Beyaz, Sarı, Turuncu, Kırmızı ve reflektör dediğimiz yansıtıcı bantları olan ekipmanlar seçilmelidir. Güvenlik güçlerinin de tercih ettiği sarı - siyah renkler diğer sürücüler tarafından kolayca fark edilmenizi sağlayabilir.
 
KASK
 
Kask hayatınızı korumak ve kurtarmak için tasarlanan en önemli sürüş ekipmanıdır.
 
Dünyada kask kullanımı bazı bölgelerde isteğe bağlıdır. Bir çok kişi motosikletini kask takmadan kullanır. Kask takmayan kişilerin kendilerine göre şöyle bahaneleri ve nedenleri vardır;
 
Yeterli param yok (motosiklet alacak parayı buluyorsa kask alacak parayı mutlaka bulur)
 
Yasalar bana seçme hakkı tanıdı (ülkemiz için geçerli değil)
 
Kafamı çok sıkıyor yada kafamdan uçacak (yanlış kask tercih ettiğinden)
 
İçinde çok sıkılıyorum ve terliyorum (35 derece ve üzeri ısılar dışında da devam ediyorsa genellikle motosiklet kullanımında rahatlığa ulaşamadığının kanıtıdır.)
 
Bunlar ilk akla gelenler daha nice bahane bulabilirler.İşin ciddiyetini ve riskini kulak ardı ederler.
 
Araştırmalar, kaskların sadece hayat kurtardığını değil kaza anında yüzde, kafada ve boyunda oluşabilecek yaralanmaları da önemli ölçüde engellediğini göstermiştir.
 
Şunu aklınızdan çıkarmayın…
 
“Kaza yapmamış sürücü yoktur, henüz kaza yapmamış sürücü vardır”
 
Bu kaza ufak olabileceği gibi büyük kaza yapma olasılığı son derece yüksektir. Abartılı gelecek belki ama 100 – 200 metre gidecek olsanız bile her zaman kask takınız.
Kasklar darbelere, ezilme ve sürtünmelere karşı kafayı ve boynu korumak için tasarlanmıştır. Kaskların yapısı, şekli ve tipi farklı olsa da hepsi aynı amaca hizmet eder.
 
Kaskların korunma seviyenize göre farklı tipleri vardır. Görünüşleri kadar isimleri de size ne kadar koruma sağlayacakları hakkında ipuçları verir. Koruma seviyesi açısından en düşükten en yükseğe kadar kask tipleri aşağıdaki gibidir.
 
Kase Şekilli Kasklar (Nazi ya da Chopper Kasklar)
 
Kafanın tepe kısmını korur. Hiç kask takmamaya nazaran minimum koruma sağlar. Takılıp çıkarılması kolaydır ve bir çok durumda çıkarılmasına gerek yoktur. Üreticiler kase şekilli kaskları yan görüşü ve duymayı engellememek için tasarlamışlardır. Genellikle alabileceğiniz en ucuz kasktır. Kötü çocuk, asi ve Cruiser görünümüne uygundur.
 
Dış sesler (rüzgar gibi) kulaklara zarar verebilir. Kafanızın tepe kısmı dışında koruma sağlamaz. Yağmuru, rüzgarı, böcekleri, taş ve toz toprağı ve soğuğu yine kafanızın üst kısmı dışında hiçbir yerden uzak tutmaz. Çok da farkı olmasa da hiç kask takmamaktan iyidir.
 
Yarım Kask
 
Kafanın üst kısmını ve kulaklarla birlikte yanlarını korur. Kulakları da koruduğundan kase şeklindeki kasklardan daha çok koruma sağlar. Takılıp çıkarılması kolaydır ve bir çok durumda çıkarılmasına gerek yoktur. Ek olarak Gogle (gözlük) takılması gerektirir. Üreticiler yarım kaskları yan görüşü engellememek, koruma ve güvenilirliği dengede tutmak ve duymayı engellememek için tasarlamışlardır. Bazı yarım kasklarda kulaklara kadar inen deri kulak koruyucuları vardır ve bu sayede bu alanlarda daha fazla koruma sağlarlar.
 
Open-Face Kask (Açık Kask)
 
Görünüşleri yarım kasklara benzemekle birlikte artısı önünde vizör denilen korumanın olmasıdır. Dış gürültüleri (rüzgar gibi) bastırabilir. Düştüğünüzde yüz, çene, dişler, burun gibi alanlarda yeterli koruma sağlamaz. Kafayı, boynu, kulakları ve gözleri korur. Full face ve flip-up full face kaskların dışında üçüncü en yüksek korumayı sağlar. Bazı durumlarda (fotoğraf çekmek, su içmek vs) sadece visörü kaldırmak yeterli olacaktır. Üreticiler open-face kaskları yan görüşü engellememek, koruma ve güvenilirliği dengede tutmak için tasarlamışlardır. Genellikle full face kasklardan daha ucuzdurlar.
 
Flip-Up Kask (Çene Açılır Kask)
 
Açılır çene yapısına sahiptir.Çene mekanizmasının kapalı olduğu durumlarda tüm kafayı, boynu, kulakları, gözleri, yüzü ve çeneyi korur. Tasarımı sayesinde yağmuru, rüzgarı, böcekleri, taş, toz , çamur ve soğuğu dışarıda tutmaya yardımcı olur. Darbe durumunda çene kısmı açılabileceğinden kaza sırasında full face kasklar kadar güvenli olmayabilir.
 
Full face Kask (Kapalı Kask)
 
Tüm kafayı, boynu, kulakları, gözleri, yüzü ve çeneyi korur. Diğer kasklara kıyasla maksimum korumayı sağlar. Tasarımı sayesinde yağmuru, rüzgarı, böcekleri, taş, toz , çamur ve soğuğu dışarıda tutmaya yardımcı olur. Üreticiler full-face kaskları yan görüşü engellememek ve bir kaza sırasında en yüksek güvenlik seviyesini sağlamak amaçlı tasarlamışlardır. Dış sesleri en fazla bastırabilen kasktır. Kaskı çıkarmak diğer tüm tiplerden daha zor görünebilir. Gözlük takanlar için kullanımı zahmetlidir. Gözlük gözünüzdeyken giymesi ve çıkarılması zordur. Genellikle piyasadaki en pahalı kasklardır. Sağladığı koruma göz önüne alınırsa bunu hak ediyor.
 
Motosiklet Kask Modelleri , Kapalı Kask , Full Face Kask, AGV Kask Modelleri, İndirimli Fiyatlar ve Taksit İmkanı ile Motosiklet Kaskları motoenvanter.com’da !
 
https://www.motoenvanter.com
22-03-2020 22:22
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

22-03-2020 22:22
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Türkiyenin En iyi Motosiklet Kaskları indir, Türkiyenin En iyi Motosiklet Kaskları Videosu, Türkiyenin En iyi Motosiklet Kaskları online izle, Türkiyenin En iyi Motosiklet Kaskları Bedava indir, Türkiyenin En iyi Motosiklet Kaskları Yükle, Türkiyenin En iyi Motosiklet Kaskları Hakkında, Türkiyenin En iyi Motosiklet Kaskları nedir, Türkiyenin En iyi Motosiklet Kaskları Free indir, Türkiyenin En iyi Motosiklet Kaskları oyunu, Türkiyenin En iyi Motosiklet Kaskları download


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Türkiyenin En Güvenilir Sohbet Sitesi Sizinle Tanitim 0 158 18-05-2020 03:23
Son Mesaj: Tanitim
  Türkiyenin En iyi Bağcılar elektrik servisi Tanitim 0 133 17-05-2020 01:54
Son Mesaj: Tanitim
  Türkiyenin En iyi Oyuncu Duygu Köseoğlu Tanitim 0 117 12-05-2020 00:47
Son Mesaj: Tanitim
  Türkiyenin En iyi Nissan Yedek Parça Tanitim 0 141 19-04-2020 16:18
Son Mesaj: Tanitim
  Motosiklet Kaskları , Kask , Motosiklet Kask Modelleri Tanitim 0 112 22-03-2020 21:20
Son Mesaj: Tanitim
  Türkiyenin En iyi bijuteri , Takı Tanitim 0 131 05-03-2020 18:12
Son Mesaj: Tanitim
  Türkiyenin En iyi Arçelik Servisi Sizinle Tanitim 0 141 05-03-2020 03:19
Son Mesaj: Tanitim
  Türkiyenin En iyi Arçelik Servisi Tanitim 0 115 05-03-2020 03:06
Son Mesaj: Tanitim
  Türkiyenin En iyi Yatak Odası Satışları Tanitim 0 151 28-02-2020 17:08
Son Mesaj: Tanitim
  Türkiyenin En iyi Dikmen Halı Yıkama Hizmetleri Tanitim 0 140 26-02-2020 02:06
Son Mesaj: Tanitim

Türkiyenin En iyi Motosiklet Kaskları
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 01-12-2020, 05:20

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön