Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
fantazi giyim , iç giyim , vücut çorabı
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Tanitim
Rank 5
*

Üçgen  Mesajlar: 1,799
Üçgen  Üyelik Tarihi: 15-10-2016
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
[Resim: afrodizyak-logo.png]
Her kadının dolabında yer alması gereken sütyenler ve külotlar vardır. İç giyim çeşitleri oldukça fazladır ve çoğu seksi olarak afrodizyak etkilidir. Sütyen çeşitleri; dolgulu sütyen, straplez sütyen, push-up sütyen, dekolteli sütyen ve çok amaçlı sütyenler şeklinde ayrılmaktadır. Kumaşları ve renkleri seksiliği daha çok arttırmaktadır. vücut çorabı Kendinize en uygun rengi ve eşinizi baştan çıkartacak modeli seçip kullanabilirsiniz. Kumaş türleri de oldukça çeşitlidir. Saten, dantelli, kadife, deri seçimler yaptığınızda afrodizyak etkili bir sütyen kullanabilirsiniz. Külotlar da aynı şekilde birçok çeşitte mevcuttur. Slip külot, brazilian külot, string külot (tanga), hipster külot çeşitlerindendir. En seksi külotlardan biri de string (tanga) külotlardır. Her kadın tanga kullanmak istemeyebilir. Eğer tercih ediyorsanız da pamuklu olmasına özen göstermelisiniz. fantazi giyim Pantolonlarınızın altında iz bırakmaz ve çok kullanışlıdır. Kullanan kişiler de kullandıktan sonra normal külotları tercih edemiyorlar. Vajina sağlığı açısından külot seçimi oldukça önemlidir. Pamuklu iç çamaşırları giymek çok seksi olmasa da sağlık açısından önemlidir. Seksi bir renkte dantelli pamuk bir iç çamaşırı seksilikte katabilir
26-03-2020 19:52
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

26-03-2020 19:52
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

fantazi giyim , iç giyim , vücut çorabı indir, fantazi giyim , iç giyim , vücut çorabı Videosu, fantazi giyim , iç giyim , vücut çorabı online izle, fantazi giyim , iç giyim , vücut çorabı Bedava indir, fantazi giyim , iç giyim , vücut çorabı Yükle, fantazi giyim , iç giyim , vücut çorabı Hakkında, fantazi giyim , iç giyim , vücut çorabı nedir, fantazi giyim , iç giyim , vücut çorabı Free indir, fantazi giyim , iç giyim , vücut çorabı oyunu, fantazi giyim , iç giyim , vücut çorabı download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İç giyim, fantezi giyim, gecelik takım Tanitim 0 11 05-04-2020 16:02
Son Mesaj: Tanitim
  Giyim , Elektronik eşya , Kozmetik Tanitim 0 27 26-03-2020 21:47
  Giyim , Kozmetik , Elektronik eşya Tanitim 0 35 26-03-2020 21:02
  Türkiye'nin Tüm Giyim Ürünlerini Bir Arada Bulacaksınız creeper123 0 33 25-02-2020 02:28
Son Mesaj: creeper123
  Erkek kombin , erkek giyim , erkek tarz giyim Tanitim 0 41 23-02-2020 00:33

Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 09-04-2020, 13:31

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön