Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Hurdacı , İstanbul Hurdacı , En Yakın Hurdacı
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Tanitim
Banned

Üçgen  Mesajlar: 2,040
Üçgen  Üyelik Tarihi: 15-10-2016
Üçgen 
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Tam Değerinde Hurda Alım Hizmeti
[Resim: avsar-hurdacilik.jpg]
İstanbul hurdacı hizmeti sunan firmamız tam değerinde fiyatlarla birbirinde farkı hurdaları alarak ülke ekonomisine kazandırıyoruz.

Firmamız sahip olduğu hizmet anlayışı ve geniş hurda depolama ve işleme alanları ile ülkemizde ki klasik hurda şirketlerinde çok daha profesyonel ve geniş kapsamlı bir hizmet anlayışı ortaya koyuyoruz. Firmamız başta İstanbul ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye genelinde hurda alım hizmeti sunuyor. Firmamız hurda alım hizmetinde sahip olduğu kapasite ve ekonomik imkanlar açısında ülkemizin en iyi hurdacı firmaları arasında yer alıyor.
[Resim: hurdaci-istanbul.jpg]
Geniş kapsamlı hurdacı hizmet ağımız sayesinde ülke ekonomisi için son derece önemli hurca çeşitlerinin tam değerinde satın alarak ülke ekonomisine kazandırtıyoruz. Hurdacılık alanında ki en son teknolojik donanımlara ve personel kalitesine sahip firmamız bu sayede kapasite ve nitelik anlamında son derece yüksek standartlı bir hizmeti sunuyor.

En Güncel Hurda Fiyatları

Firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm hurda alımlarında sunduğumuz güncel fiyatlar ve zamanında ödeme hizmeti ile ülkemizin en güvenilir ve tercih edilen firmalarının başında geliyoruz. Firmamız tarafından sunulan en yakın hurdacı hizmetimiz ile tüm hurda satışlarınız için alanında uzman ekiplerimiz ve hurdalarınızı fiziki durumuna göre özel hurda nakliye araçlarımız ile İstanbul ve Türkiye genelinde hurda alım satım hizmeti sunuyoruz. Firmamız bünyesinde normal hurdaların yanı sıra tüm değerli madenlerinde hurda alım hizmeti sunuluyor.

http://www.avsarhurda.com/

08-05-2020 15:08
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

08-05-2020 15:08
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Hurdacı , İstanbul Hurdacı , En Yakın Hurdacı indir, Hurdacı , İstanbul Hurdacı , En Yakın Hurdacı Videosu, Hurdacı , İstanbul Hurdacı , En Yakın Hurdacı online izle, Hurdacı , İstanbul Hurdacı , En Yakın Hurdacı Bedava indir, Hurdacı , İstanbul Hurdacı , En Yakın Hurdacı Yükle, Hurdacı , İstanbul Hurdacı , En Yakın Hurdacı Hakkında, Hurdacı , İstanbul Hurdacı , En Yakın Hurdacı nedir, Hurdacı , İstanbul Hurdacı , En Yakın Hurdacı Free indir, Hurdacı , İstanbul Hurdacı , En Yakın Hurdacı oyunu, Hurdacı , İstanbul Hurdacı , En Yakın Hurdacı download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  istanbul reklam , istanbul tanıtım , istanbul matbaa Tanitim 0 32 09-05-2020 03:19
Son Mesaj: Tanitim
  hurdacı Tanitim 0 38 18-04-2020 00:24
  Mersin En Yakın Taksi creeper123 0 61 02-03-2020 05:23
Son Mesaj: creeper123
  İstanbul Haber, İstanbul Son Dakika Haberleri Tanitim 0 38 02-03-2020 02:46
  Hurdacı , hurdacı geri dönüşüm , Demir hurdası alım satım Tanitim 0 72 24-01-2020 19:19
  istanbul gezi turları, istanbul ilçeleri , gezilecek yerler is_for_you 0 96 22-12-2019 17:14
Son Mesaj: is_for_you
  Kartal Hurdacı AtomicPainterSuit 0 78 08-12-2019 00:41
Son Mesaj: AtomicPainterSuit
  Pendik Hurdacı AtomicPainterSuit 0 70 08-12-2019 00:38
  Tuzla Hurdacı AtomicPainterSuit 0 72 08-12-2019 00:32
  istanbul airport taxi , istanbul VIP transfer, istanbul airport transfer Tanitim 0 139 06-11-2019 00:39

Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 04-06-2020, 20:21

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön