Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
sineklik, plise sineklik, stor sineklik
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Tanitim
Banned

Üçgen  Mesajlar: 2,040
Üçgen  Üyelik Tarihi: 15-10-2016
Üçgen 
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Profesyonel Sineklik Sistemleri
[Resim: sinax-europe-logo-new@.png]
Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde yaşam ve çalışma alanlarında ortaya çıkabilecek sorunlar arasında sinek istilalarının ön plana çıktığı görülüyor.

Yaşam ve çalışma alanların yaz aylarıyla birlikte sinek sayısında büyük bir artış görülüyor. Birçok kişi bu sinekleri hem hijyen hem de yaşan konforu anlamında bulunduğu yerde istemiyor. Bunun sağlamanın en etkili ve sürekli yöntemi ise yaşam ve çalışma alanları için sineklik monte edilmesi ile gerçekleşiyor. Firmamız bu anlamda hem son derece kullanışlı hem de görsel anlamda evin dekorasyonu ile uyumlu sineklik sistemlerinin tasarlayarak sizlerin kullanımına sunuyoruz.
[Resim: tr-plise28-tekli-tek-fiyat--1024x655.jpg]
Firmamız bünyesinde birbirinden farkı tasarıma ve kullanım tarzına sahip sineklik modelleri sunuluyor. Firmamız tarafından sunulan stor sineklik modelleri hem sineklerden yaşam ve çalışma alanlarını korurken hem de frenli sistemi ile saniyeler içerisinde indirebilir ya da kaldırabilirsiniz. Yaşam alanlarının genel stor perdeleri ile uyumlu bu sistemler sayesinde görsel dekorasyonda korunmuş oluyor.

Plise Sineklik Modelleri

Firmamız bünyesinde her biri farklı çalışma özelliklerine ve görselliğine sahip çok sayıda sineklik sistemleri sunuluyor. Firmamız bünyesinde plise sineklik, içten takmalı sineklik, stor sineklik ve sürme sineklik modellerini sunuyoruz. Bu modeller arasında 17 ve 28’lik plise sineklik modellerimiz büyük bir ilgi görüyor. Alüminyum profillerden oluşan bu sineklik sistemi yatay bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Pileli tül ve bu tülleri bir arada tutan gergi iplerinden meydana gelen bu sistemler sineklere karşı üst düzey koruma sağlarken görsel anlamda da oldukça estetik bir tarz sunuyor.

https://sinekliksistemleri.com.tr/

11-05-2020 00:00
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

11-05-2020 00:00
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

sineklik, plise sineklik, stor sineklik indir, sineklik, plise sineklik, stor sineklik Videosu, sineklik, plise sineklik, stor sineklik online izle, sineklik, plise sineklik, stor sineklik Bedava indir, sineklik, plise sineklik, stor sineklik Yükle, sineklik, plise sineklik, stor sineklik Hakkında, sineklik, plise sineklik, stor sineklik nedir, sineklik, plise sineklik, stor sineklik Free indir, sineklik, plise sineklik, stor sineklik oyunu, sineklik, plise sineklik, stor sineklik download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ankara sineklik , ümitköy sineklik , Çayyolu sineklik Tanitim 0 92 12-02-2020 02:10
Son Mesaj: Tanitim
  Ankara sineklik , ümitköy sineklik , çayyolu sineklik Tanitim 0 97 11-02-2020 16:44
  halı yıkama , perde yıkama , stor perde yıkama Tanitim 0 104 12-10-2019 02:16
  istanbul sineklik , istanbul küpeşte , istanbul Kepenk Tanitim 0 250 07-08-2019 23:33
  halı yıkama , stor zebra yıkama , perde yıkama Tanitim 0 213 17-06-2019 15:10
  Kapı Sineklik Modelleri creeper123 0 167 10-06-2019 19:41
Son Mesaj: creeper123
  stor perde izmir , jaluzi izmir , izmir perde Laplace 0 303 04-12-2018 17:52
Son Mesaj: Laplace
  stor perde izmir , jaluzi izmir , izmir perde Laplace 0 225 04-12-2018 17:41
  Sengil - Sineklik - Sineklik Fiyatları - Hazır Sineklik Laplace 0 300 04-09-2018 16:01
  Kaliteli Sineklik Modelleri creeper123 0 294 25-08-2018 00:25
Son Mesaj: creeper123

Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 24-09-2020, 18:34

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön