Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Evde ingilizceyle kalın!
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
is_for_you
Rank 4
*

Üçgen  Mesajlar: 389
Üçgen  Üyelik Tarihi: 04-10-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
3 Mesajına 3 Teşekkür edildi.
Evde ingilizceyle kalın!
[Resim: ingilizceevi-logo.png]

İngilizce Evi Sitesi sizlere ne katacak? Bu konu aslında sizin bir yabancı dille neler yapmak istediğinize bağlı. İngilizce öğrenerek kendinizi çok yönlü geliştirmeniz mümkün.
İngilizce öğrenirken eğlenmenizi ve okuldaki İngilizce derslerinizi geliştirmenizi sağlayacak neşeli bir eğitim alanı hazırladık. Amacımız kaliteli bir dil eğitimini sizler için eğlenceli hale getirmek.
Yabancı dil öğrenimi denildiği her yaştan olan öğrenciler ilk etapta çekimser kalırlar. Dil öğrenimine karşı ortaya çıkmış bir ön yargı vardır. Amacımız bu ön yargıları yıkarak sizlerin en iyi şekilde dil eğitimini tamamlamanız ve eğitim hayatınızda başarılı olmanızı sağlamaktır. O halde gelin sizler için hangi çalışmaları yürüttüğümüzü sizler için sıralayalım:

İngilizce Evi’ni Tanıyalım
İngilizceevi.com, sizlere dil öğrenmede gerek sunumlar gerekse videolu anlatımlar ile destek olmaktadır. Site içerisinde yer alan “Tüm Videolar” kategorisinde bulunduğunuz öğretim yaşına ve sınıfına uygun seçenek ile İngilizce öğrenmeniz mümkün.
Aynı zamanda “öğretmen sunum” kategorisinde yine sınıfınızı seçerek öğretmenlerimizin sizler için hazırladığı ders anlatımlarını izlemeniz mümkün. Öğretmenlerimizin hazırladığı İngilizce Sınavlar ile kendinizi istediğiniz bölümde sınava alabilir ve başarı durumunuzu gözlemleyebilirsiniz. Hatta bu sayede İngilizce derslerinizdeki eksikleri okul dışında tespit ederek o konulara daha çok çalışabilirsiniz. Bu sayede okulda arkadaşlarınızdan daha başarılı bir tablo sergileyeceğiniz açıktır.
Kaçıncı sınıf öğrencisi iseniz tam da sizin ihtiyacınızı karşılayacak kelime çalışmaları ile derslerinize destek oluyoruz. Bu sayede kelime hazinenizi genişletirken eğlenmenizi sağlıyoruz.
Tabi İngilizce öğreniminde en önemli kısım “listening” yani dinleme videolarında kelimelerin doğru telaffuzunu sizlere öğretiyoruz. Videolu anlatımlar ile çok daha kaliteli bir anlatım için güncel konu girişlerimiz ile sizlerle beraber olmaya devam edeceğiz.

İngilizce Evi Sizlere İngilizce İçin Yeni Açılan Bir Kapıdır
Dil eğitiminde en önemli engellerden birisi çekingenliktir. Site içerisinde yer alan dinleme ve konu anlatım videoları ile konuya daha hakim olabilir ve İngilizceye daha aşina hale gelebilirsiniz. Bu sayede üzerinizde oluşan yabancı dil konuşma korkusunu aşamalar halinde atabilmeniz mümkün. Bilginizi dinleme ve konu anlatım videoları ile pekiştirmeniz için daima güncel etkinliklerimiz ile sizlerleyiz.
13-05-2020 22:20
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

13-05-2020 22:20
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Evde ingilizceyle kalın! indir, Evde ingilizceyle kalın! Videosu, Evde ingilizceyle kalın! online izle, Evde ingilizceyle kalın! Bedava indir, Evde ingilizceyle kalın! Yükle, Evde ingilizceyle kalın! Hakkında, Evde ingilizceyle kalın! nedir, Evde ingilizceyle kalın! Free indir, Evde ingilizceyle kalın! oyunu, Evde ingilizceyle kalın! download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Evde ek iş önerileri nullsix 0 19 15-09-2020 13:11
Son Mesaj: nullsix
  Evde Film Keyfini Yaşa CypersNet 0 104 17-05-2020 23:45
Son Mesaj: CypersNet
  Korona virüsten korunmak için öneriler ve Evde yapılabilecek yemek önerileri nullsix 0 79 26-04-2020 19:04
Son Mesaj: nullsix
  Sende Evde Kal Film izle Laplace 0 89 21-04-2020 18:13
Son Mesaj: Laplace
  Hasta Yatağı Evde De Kullanılabilir AtomicPainterSuit 0 120 29-08-2019 00:43
Son Mesaj: AtomicPainterSuit
  İş fikirleri, evde ek iş seçenekleri ve para haberleri sitesi Laplace 0 227 27-04-2019 01:35
  Evde Ek Gelir Sağlamak İsteyenler Doğru Adrestesiniz creeper123 1 281 07-02-2019 10:59
Son Mesaj: forum
  Evde Ek İş İlanları creeper123 0 217 14-01-2019 12:24
Son Mesaj: creeper123
  Evde Yapılabilecek Penis Büyütücü Yöntem Laplace 0 207 17-10-2018 15:20
  Evde bakımın olmazsa olmazları creeper123 0 322 02-04-2018 14:55
Son Mesaj: creeper123

Evde ingilizceyle kalın!
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git: