Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Yiffo test - Karakterinizi ortaya çıkaran eğlenceli bir test
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
nullsix
Moderator

Üçgen  Mesajlar: 4,109
Üçgen  Üyelik Tarihi: 22-10-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Domain İsmi : Yiffo.net

Sitenin Konusu : Yiffo test - Karakterinizi ortaya çıkaran eğlenceli bir test

Sitenin Aktif Olma Tarihi : Şubat 2020

Açıklamalar - Tanıtım : Herkese selamlar. Bugün sizlere, karakteriniz ile ilgili önemli ipuçları sunan bir internet sitesi tanıtacağım. Site içerisinde bizleri son derece eğlenceli bir test bekliyor. Test içerisindeki sorulara 5 dakika içerisinde yanıt vererek, karakterimiz ile ilgili bir analiz yazısı okuyabiliyoruz.

Yiffo test isimli bu keyifli test içerisinde; iş hayatı ile ilgili planlamalardan tutun, hangi dizi karakteri olduğunuza, yemek yaparken göstereceğiniz özenden sevginin tanımına kadar çok sayıda farklı alanda sorular yer alır. Bazen sadece seçenekler arasından bir seçim yapmamız istenir. Örneğin; masa, güneş, kılıç gibi seçenekler arasından yapacağınız seçim, karakteriniz hakkında bazı şeyleri ortaya koyar.

Yiffo kelimesinin açılımını da sizlere söylemek isterim. Bu kelime, yüz iyi fikir ve fırsat ortaklığı anlamını taşıyor. Yiffo hakkında daha detaylı bilgiler, yiffo.net adresinin hakkımızda bölümünde paylaşılmış. Oyun kurucu hazır kitabının da yazarı olan Mustafa Hulusi Şişmanoğlu, burada sizlere Yiffo'yu kapsamlıca anlatıyor.

Yiffo'nun oluşum hikayesi ile ilgili 3 kitap bulunmaktadır. Bu kitaplar; Jokalari, QB Ready ve Oyun kurucu hazır adlı kitaplardır. Arzu edenler, site vasıtasıyla, bu üç kitabın satın alma linklerine ulaşabilir. Kitaplar hakkında merak ettiğiniz detaylar, yine site içerisinde paylaşılmıştır.

Yiffo testinde 29 adet soru bulunuyor. Soruları cevapladıktan ve karakteriniz ile ilgili hazırlanan analiz yazısını okuduktan sonra, dilerseniz bu testi sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

imza: Oyun - Forum
14-05-2020 16:20
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

14-05-2020 16:20
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Yiffo test - Karakterinizi ortaya çıkaran eğlenceli bir test indir, Yiffo test - Karakterinizi ortaya çıkaran eğlenceli bir test Videosu, Yiffo test - Karakterinizi ortaya çıkaran eğlenceli bir test online izle, Yiffo test - Karakterinizi ortaya çıkaran eğlenceli bir test Bedava indir, Yiffo test - Karakterinizi ortaya çıkaran eğlenceli bir test Yükle, Yiffo test - Karakterinizi ortaya çıkaran eğlenceli bir test Hakkında, Yiffo test - Karakterinizi ortaya çıkaran eğlenceli bir test nedir, Yiffo test - Karakterinizi ortaya çıkaran eğlenceli bir test Free indir, Yiffo test - Karakterinizi ortaya çıkaran eğlenceli bir test oyunu, Yiffo test - Karakterinizi ortaya çıkaran eğlenceli bir test download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  test testt Tanitim 0 75 19-05-2020 23:16
Son Mesaj: Tanitim
  test test Tanitim 0 80 05-05-2020 00:39
  iptv satin al, iptv fiyat, iptv test Tanitim 0 102 08-04-2020 23:35
  Test Laboratuvarı is_for_you 0 112 10-03-2020 00:12
Son Mesaj: is_for_you
  Acid Test Ratio Tanitim 0 92 13-02-2020 01:30
  Takipçileriniz İle Eğlenceli İnstagram creeper123 0 101 17-12-2019 00:53
Son Mesaj: creeper123
  Laboratuvar, Test, Analiz Tanitim 0 127 21-11-2019 22:27
  Eğlenceli Dövüş Oyunları Fırsatları creeper123 0 130 19-09-2019 07:51
  iptv, iptv server, iptv test Tanitim 0 145 27-07-2019 21:09
  Pc Oyunları ile Eğlenceli Zaman Geçirebilirsiniz creeper123 0 201 28-04-2019 00:41

Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 28-09-2020, 01:02

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön