Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Nefes Alamiyorum
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
creeper123
Rank 5
*

Üçgen  Mesajlar: 1,956
Üçgen  Üyelik Tarihi: 02-06-2017
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Nefes Alamiyorum
Floyd belgeseli: Nefes Alamıyorum Youtube'da

Polis şiddetiyle katledilen George Floyd'u ve ölümünün ardından başlayan protestoları merkezine alan "Nefes Alamıyorum" (I Can't Breathe) belgeselinin ilk bölümü 14 Ağustos'ta YouTube'da yayınlandı.

Ebabil Film ekibinin hazırladığı iki bölümlük belgeselin ilk kısmı EbabilTube kanalından izlenebilecek.

Yönetmenliğini Yunus Yıldırım'ın, yönetmen yardımcılığını Sefa Karatekin'in üstlendiği belgeselde Amerika'nın Minneapolis kentinde gözaltına alınırken polis tarafından vahşice katledilen George Floyd'un ölümünün ardından, yıllardır sistematik olarak uygulanan polis şiddetine ve ırkçılığa maruz kalan Afro Amerikalıların başlattığı ve evrensel bir protestoya dönüşen "Black Lives Matter" (Siyah Hayatlar Önemlidir) hareketine odaklanılıyor.

Film ekibi, New York eyaletinin başkenti olan Albany'de şiddetlenerek devam eden olayları yerinde takip ederek belgeseli hazırladı.
17-08-2020 16:00
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

17-08-2020 16:00
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Nefes Alamiyorum indir, Nefes Alamiyorum Videosu, Nefes Alamiyorum online izle, Nefes Alamiyorum Bedava indir, Nefes Alamiyorum Yükle, Nefes Alamiyorum Hakkında, Nefes Alamiyorum nedir, Nefes Alamiyorum Free indir, Nefes Alamiyorum oyunu, Nefes Alamiyorum download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kredi Alamıyorum creeper123 0 93 27-04-2020 02:55
Son Mesaj: creeper123
  Serkan Ünal - Son Nefes | Serkanunal.com nullsix 0 883 08-10-2013 17:41
Son Mesaj: nullsix

Nefes Alamiyorum
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 25-09-2020, 18:51