Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Dr.Gökçe Çöçel
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
is_for_you
Rank 4
*

Üçgen  Mesajlar: 389
Üçgen  Üyelik Tarihi: 04-10-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
3 Mesajına 3 Teşekkür edildi.
Dr.Gökçe Çöçel
Eğitim kariyeri boyunca pek çok önemli okulda eğitim almış olan dr gökçe çöçel, özellikle yer aldığı çeşitli projelerde adını duyurmuş, son derece özel bilgi birikimi ile insanlara yardım etmiş bir kişiliktir. Okuduğu prestijli okulların ardından mezuniyetini derece ile tamamlamış gökçe çöçel, eğitim kariyeri sonrasın Gaziantep’e dönmüş ve kendi ofisini kurmuştur. Bu süreçte de pek çok yardım kuruluşu ile yardım kampanyaları gerçekleştirmiş ve başarılarına pek çok yenilerini de eklemeyi ihmal etmemiştir.

Başarılarla Dolu Bir Hayat Hikâyesi

Eğitim kariyerini tamamladıktan sonra doktorasını yapmak üzere yurt dışına giden Gökçe Çöçel, burada bulunduğu projeler ve aldığı pek çok eğitimle kendini geliştirmiş, son derece önemli eğitmenler ile tanışarak onların tecrübelerinden de yararlanma imkânı bulmuştur. Bu süreçte de sürekli olarak boş durmamış, okumaya da asla ara vermemiştir. Gaziantep’e dönerek kendi ofisini kuran Dr. Çöçel, yakında hizmete girecek olan web sitesi aracılığı ile de pek çok müşterisi için yeni bir iletişim kanalı sunmaktadır.

Eğitim Dünyasında Yeni Bir Yıldız

Bütün eğitimlerinin ardından başarı basamaklarını bir bir atlayan Çöçel, İngilizcenin yanı sıra 2 farklı dili de tıpkı ana dili gibi konuşabilmektedir. Özellikle Edebiyat tarihi hakkında bulundurduğu pek çok bilgi ile sizlere hizmet vermeye hazırdır. Kurulan web sitesinin yanı sıra, pek çok sosyal medya platformunda da varlığını sürdüren Çöçel, sizlerle tanışmak ve deneyimlerini aktarmak için sabırsızlıkla bekliyor…
http://www.thecocels.com/
19-08-2020 01:18
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

19-08-2020 01:18
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Dr.Gökçe Çöçel indir, Dr.Gökçe Çöçel Videosu, Dr.Gökçe Çöçel online izle, Dr.Gökçe Çöçel Bedava indir, Dr.Gökçe Çöçel Yükle, Dr.Gökçe Çöçel Hakkında, Dr.Gökçe Çöçel nedir, Dr.Gökçe Çöçel Free indir, Dr.Gökçe Çöçel oyunu, Dr.Gökçe Çöçel download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Gökçe Ertuğral Eğitim Kurumları Laplace 0 198 10-01-2019 11:24
Son Mesaj: Laplace
  Gökçe Ertuğral Eğitim Kurumları Laplace 0 186 10-01-2019 11:21
Son Mesaj: Laplace

Dr.Gökçe Çöçel
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 29-09-2020, 13:16