Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Elektrodeiyonizasyon Su Arıtma Sistemleri
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
creeper123
Rank 5
*

Üçgen  Mesajlar: 2,004
Üçgen  Üyelik Tarihi: 02-06-2017
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Kuyu suyu arıtma sistemleri içerisinde kullanılan kuyu suyu kum filtresi, kuyudan çekilen su içerisinde bulunan ve askıdaymış gibi duran katı partikülleri tutup, kuyudan çekilen sudaki bulanıklığı gidermek amacıyla kullanılmaktadır. Kum filtrelerine basınçlı bir şekilde giren ham su, kum filtresi içerisinde belirli boyutlarda dizilmiş olan katmanlardan geçirilerek, sudaki bulanıklığa sebebiyet veren partiküllerin sudan uzaklaştırılmasını amaç edinen prensibe göre çalışır. Bu durumdan dolayı da, yaklaşık olarak 30 ile 40 mikrona kadar kuyu suyunun filtrasyon işlemi sağlanmış olacaktır. Kum filtresinin zaman geçtikçe verimliliği düşebilmektedir. Çünkü filtre içerisinde tutulan partiküller, temizlenmediği sürece filtre içerisinde kalacaklardır. Bundan dolayı filtrenin sürekli olarak yüksek verimlilikte çalışabilmesi için geri yıkama işlemi filtreye uygulanmalıdır.

VIP Water Aktif Karbon Çalışma Sistemi
Bulanık su içerisinde yer alan koku, renk, tat, klor ve klor bileşenleri, petrol sanayi atıkları, deterjan ve asbest gibi maddeler, ilk önce insan sağlığını tehdit etmektedir. Bu gibi zararlı maddelerin su içerisinde yer alması, suyu hem içilmez, hem de hiçbir şekilde kullanılamaz hale getirir. Endüstriyel su arıtma sistemleri sayesinde, insan sağlığına zararlı olabilecek tüm maddelerin su içerisinden arındırılmasını sağlar. Su arıtma cihazı ve sistemleri içerisinde yer alan Owist su arıtma, evsel sularda da bu gibi zararlı olabilecek maddelerin arındırılmasını sağlar. Ev musluklarından akan sular ne kadar berrak gözükürlerse gözüksünler, hiçbir şekilde arındırılmış su kadar temiz olamazlar.
26-09-2020 02:08
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

26-09-2020 02:08
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Elektrodeiyonizasyon Su Arıtma Sistemleri indir, Elektrodeiyonizasyon Su Arıtma Sistemleri Videosu, Elektrodeiyonizasyon Su Arıtma Sistemleri online izle, Elektrodeiyonizasyon Su Arıtma Sistemleri Bedava indir, Elektrodeiyonizasyon Su Arıtma Sistemleri Yükle, Elektrodeiyonizasyon Su Arıtma Sistemleri Hakkında, Elektrodeiyonizasyon Su Arıtma Sistemleri nedir, Elektrodeiyonizasyon Su Arıtma Sistemleri Free indir, Elektrodeiyonizasyon Su Arıtma Sistemleri oyunu, Elektrodeiyonizasyon Su Arıtma Sistemleri download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Su Arıtma Cihazları ve Su Arıtma Cihaz Filtreleri Fiyat Seçenekleri Bilgileri creeper123 0 138 07-08-2020 18:51
Son Mesaj: creeper123
  iskenderun Ses Sistemleri ve Kamera Sistemleri Sizinle Tanitim 0 111 10-03-2020 00:41
Son Mesaj: Tanitim
  Kamera sistemleri , Güvenlik sistemleri , Kamera sistemleri fiyatları Tanitim 0 143 08-10-2019 14:16
  arıtma, su arıtma, arıtma cihazı Tanitim 0 130 29-08-2019 18:56
  Aylık 99 TL Elden Taksitli Su Arıtma Cihazı Laplace 0 131 27-08-2019 16:52
Son Mesaj: Laplace
  Casper Su Arıtma Laplace 0 105 27-08-2019 14:03
  Ters ozmoz , Filtrasyon sistemi , Su arıtma Tanitim 0 137 25-08-2019 20:26
  vakumlu kaldırma sistemleri, vakumlu taşıma sistemleri, vakumlu kaldırma cihazları Tanitim 0 214 14-06-2019 16:58
  su arıtma, su yumuşatma , ters osmoz Laplace 0 228 05-12-2018 01:02
  Su Arıtma Cihazlarına Yönelim Neden Çok Arttı? Laplace 0 278 15-10-2018 09:07

Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 26-10-2020, 21:22

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön