Ana Sayfa

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Havalandırma Sistemleri
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
creeper123
Rank 5
*

Üçgen  Mesajlar: 1,994
Üçgen  Üyelik Tarihi: 02-06-2017
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Havalandırma Sistemleri
Yangın tesisatı bir alanda çıkan yangını önlemek ve kısa sürede kontrol edebilmek için oluşturulan sistemdir. Bu sistemin oluşturulabilmesi için teknik anlamda mühendislik hesaplamaları ve uygulamaları gerekir. Bunu sunan Avant Maya, kapsamlı bir hizmet anlayışı ile geniş yelpazede çalışmalarını sürdürmektedir. İlk müdahalelerin yapılabileceği türden bir hizmet anlayışı içerisinde yangın çıkınca söndürme sistemlerini kurmaktayız. Bariyer gereçleri de dahil olmak üzere bütünüyle bu sistemi kurdurabilirsiniz. Yangın dolapları için de taleplerinizi iletebilirsiniz. Bütünsel olarak yangının sönmesini sağlayacak gereçler ve alt yapılar kurulur.

Kapsamlı Alt Yapı Sistemleri
Ekibimiz suyla alakalı olarak ayrıca atık su tesisatının da yapılmasında uzman çözüm sağlar. Atık sular bir alandan çıkan ve soruna neden olan bir madde olarak düşünülebilir. Kanalizasyon ve su giderleri binaların en önemli kısımlarından biridir. Firmamız sıcak su sistemleri konusunda beklentilerinizi karşılar. Muhtelif tüm ihtiyaçlarınızda sıcak suyun doğru kullanımı için ideal zemin elde edersiniz. Bu sistemlere doğalgaz sıcak suyu gibi de çözümler talep edebilirsiniz. Kurumsal yapımızda mekanik tesisat konularında yönelik olarak çalışmalarımız sürdürülmektedir. Bu alanın kapsamı çok geniştir ve havalandırma sistemleriyle de bağlantısı vardır. hvac uygulamalarına yönelik içeride temiz hava varlığının çoğalmasına yönelik kontrol sistemlerini kurabilirsiniz. En ekonomik ve garantili çözümlerle size yüksek performanslı mühendislerimizle yanıt veriyoruz. Yaşam alanlarınızın konforunun çoğalması ve fiziksel güvenliğin artmasında bu sistemlerin katkısının bilincindeyiz. Faaliyetlere yönelik çalışma bilgisi alabilirsiniz.
16-10-2020 13:15
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

16-10-2020 13:15
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Havalandırma Sistemleri indir, Havalandırma Sistemleri Videosu, Havalandırma Sistemleri online izle, Havalandırma Sistemleri Bedava indir, Havalandırma Sistemleri Yükle, Havalandırma Sistemleri Hakkında, Havalandırma Sistemleri nedir, Havalandırma Sistemleri Free indir, Havalandırma Sistemleri oyunu, Havalandırma Sistemleri download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Havalandırma, Baca İşleri, Ankara Havalandırma Tanitim 0 88 02-04-2020 22:28
Son Mesaj: Tanitim
  iskenderun Ses Sistemleri ve Kamera Sistemleri Sizinle Tanitim 0 108 10-03-2020 00:41
  Havalandırma Tanitim 0 103 16-10-2019 21:43
  Kamera sistemleri , Güvenlik sistemleri , Kamera sistemleri fiyatları Tanitim 0 142 08-10-2019 14:16
  vakumlu kaldırma sistemleri, vakumlu taşıma sistemleri, vakumlu kaldırma cihazları Tanitim 0 213 14-06-2019 16:58
  İzmir Esmatik, İzmir Baca sistemleri, İzmir Havalandırma Tanitim 0 185 17-03-2019 00:09
  Detay Enerji - Güneş Enerji Sistemleri Sıcak Su Sistemleri Laplace 0 326 19-09-2018 21:01
Son Mesaj: Laplace
  Teknik Paten Havalandırma & Klima - Havalandırma Kanalı Temizliği istanbulhavalandirma 0 305 05-03-2018 18:00
Son Mesaj: istanbulhavalandirma
  Havalandırma Sistemleri - Bimhavalandirma.com.tr nullsix 0 714 25-11-2014 21:14
Son Mesaj: nullsix
  Depo Raf Sistemleri, Depo Rafları ve Çelik Raf Sistemleri cirox 0 859 27-10-2014 15:37
Son Mesaj: cirox

Havalandırma Sistemleri
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 20-10-2020, 18:18

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön