Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !


Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Konu Kapalı  Gönder 
Aşk Büyüsü Nedir ?
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
xperiatr
Rank 5
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 1,123
Üçgen  Üyelik Tarihi: 29-11-2013
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Aşk Büyüsü Nedir ?
Genel olarak tek taraflı aşk meselesi yaşayan büyük bir sevgi boşluğu hisseden kişilerin karşı cinsi etkilemek ve yine onların aşkını kazanmak için müracaat ettikleri en tesirli büyü çeşitlerindendir. Aşk büyüleri çok çeşitli malzemeler kullanılarak usta bir medyum tarafından belli gün ve saatlerde kişiye özel olarak hazırlanan bir vefktir. Genel olarak aşk büyüleri diğer ismiyle bağlama büyüsü karşı cinse karşı yeniden sevgi kazanmak için yaptırılır.

Peki Aşk Büyüsüne Kişiler Hangi Vaziyetlerde İhtiyaç Duyarlar?

Evli çiflerin genel olarak bir müddet sonra yaşadığı sıkıntıların başında iki taraftan birisinin eşine olan aşkının bağlılığının giderek azalarak yok olmasından kaynaklanır. Bu sebep bazen kendi kendine bazen ise bir başkası tafaından evli çifti ayırmak kasıtı ile kötü kişilerin yaptırdıkları ayırma büyüleri nedeniyle oluşabilir. Burada şayet kişi eşine aşk büyüsü yaptıracak ise evvela bu evli çiftin üzerinde rastgele bir ayırma büyüsü olup olmadığı aşk büyüsünün öncesinde alakalı medyum tarafından yapılarak var ise bu büyünün çözülmesi gerekmektedir. Böyle bir vaziyet yok ise medyum direk olarak aşk büyüsünü hazırlayabilir.

Büyüler, yapılışları değişik olsa da aynı emeli kapsadıkları için izlediğiniz yollar, size o büyüyü yapmanıza yardımcı olan kişiler tarafından farklık gösterebilir. Bunun nedeni herkesin farklı çalışma metotları olmasıdır. Son zamanlarda bir hayli medyum mevcuttur. Medyumların aralarında kullandığı en tesirli aşk büyüsü metodu canbar büyüsüdür. Bu büyü sayesinde günümüz toplumunda yaşayan bir hayli insan, hiç anlamadıkları nedenlerden dolayı birbirlerine sımsıkı bağlanmışlardır. Aşk büyüsü nasıl yapılır , bir blogda, veyahut bir resmi olmayan yayın uzvunda görebileceğiniz, görseniz bile uygulayabileceğiniz bir şey değildir.

Büyünün gerçekleşmesi için en ehemmiyetli etken, kalbinizde büyük bir inanç beslemenizden geçer. Bu istem probleminde, diğer insanların erişemediği bir hayli noktaya erişmek veyahut insanların göremediği bir hayli şeyi görmek de olasıdır. Başka bir deyişle yapacağınız büyü, tamamiyle inançlarınız ve isteğiniz doğrultusunda gerçekleşir. Aşk büyüsü yaparken ansızın fazla noktaya temas etmeyiniz. Başka bir deyişle biri aşk büyüsü tarifi paylaşıyor ise, doğru olup olmadığını sorguladığınız anda emelinize erişemeyebilirsiniz. Aşk büyüsü tarifi göreceli bir kavram değildir. Bunun için birkaç ağızdan dinleyip, hepsini harmanlamaya çalışıp, doğaçlama bir işlem yapmak hiç de sıhhatli bir metot değildir. İnsanların bir aşk büyüsü beklentisi içine girdiğinde ek olarak aradığı kelime 'en tesirli aşk büyüsü' şeklindedir. Bu da kendini medyum, kahin duyuru eden lakin bu işi yalnızca parasal olaylarla sınırlayan insanlar sayesinde şuur altına yerleşmiş kelimelerdir. Aşk büyüsünün en tesirli ya da daha az tesirli olanı yoktur. Büyülerin dereceleri kişilerin inançlarına bağlıdır. Aynı kişiye aşk büyüsü yaptıran iki farklı kişi aynı neticeye erişemeyebilir.
www.askbuyusu.biz
25-09-2015 02:10
Tüm Mesajlarını Bul
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

25-09-2015 02:10
Konu Kapalı  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Aşk Büyüsü Nedir ? indir, Aşk Büyüsü Nedir ? Videosu, Aşk Büyüsü Nedir ? online izle, Aşk Büyüsü Nedir ? Bedava indir, Aşk Büyüsü Nedir ? Yükle, Aşk Büyüsü Nedir ? Hakkında, Aşk Büyüsü Nedir ? nedir, Aşk Büyüsü Nedir ? Free indir, Aşk Büyüsü Nedir ? oyunu, Aşk Büyüsü Nedir ? download


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Bağlama Büyüsü dj_ibo_g_h 0 397 03-06-2018 20:53
Son Mesaj: dj_ibo_g_h
  Aşk Büyüsü xperiatr 0 778 09-11-2015 19:51
Son Mesaj: xperiatr
  Aşk Büyüsü xperiatr 0 807 09-11-2015 19:42
Son Mesaj: xperiatr
  Aşk Büyüsü Nedir ? xperiatr 0 825 25-09-2015 02:51
Son Mesaj: xperiatr

Aşk Büyüsü Nedir ?
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 16-06-2021, 17:47

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön