Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !


Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Zirkonyum Diş Yeri
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
osman75
Rank 5
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 1,430
Üçgen  Üyelik Tarihi: 03-11-2013
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Zirkonyum Diş Yeri
Genel olarak zirkonyum teknolojisi ile yapılan işlemlerle diş yapısı bozuk olan kişlerde estetik görüntüyü sağlamak adına yapılan zirkonyum kaplamalardır. Harap olmuş dişler, darbe sebebi ile kırılmış olan dişler, çürümüş dişler gibi sebeplerle bunlar tercih edilebilir. Çapraşıklık sebebi ile estetik görüntü hastayı rahatsız ediyor isede gülüşe göre diş yaptırılabilir. Zirkonyumdan yapılan diş kaplama için en büyük avantaj metal rengini yansıtmamasıdır. Bu sayede diş etinde morluk ve koyu renk oluşmaz. Ayrıca, ışık yansıtma özelliği sayesinde tam estetik bir görünüm sağlar. Estetik beklentileri olan hastaların tercihi zirkonyum diş kaplamadır. Bu nedenle kusursuz bir estetik diş görüntüsü vermek de hekimin görevidir. Sadece zirkonyum malzemenin kullanılması hasta memnuniyeti için yeterli olamaz.

Zirkonyum fiyatları ile de farklı olduğu kadar en az bu oranda estetik ve biyolojik olarak hastaya ezelden beri yapılan diş kaplama beklentilerini geri verebilmelidir. Zirkonyum kaplama diş fiyatlarının diğer metal alt yapılı estetik diş kaplamalarına göre daha yüksek olması ve hastanın bu tekniği ve malzemeyi tercih etmesi öncelikle hastaların estetik beklentilerinden kaynaklanmaktadır.

zirkonyum diş porselenleri ile çalışan teknisyenlerin görevi de hasta memnuniyeti sağlanana kadar hekimin istediği değişiklikleri kaplama diş üzerinde gerçekleştirmekdir. Daha önce tıbbın diğer alanlarında başarıyla kullanılan zirkonyumun diş hekimliğinde porselenmetalinin yerine uygulanması ile yeni bir devir açılmış oldu.Çünkü bu yeni zirkonyum alt yapılı porselen kaplamalar diş eti problemi ve allerji yapmamasının yanında, ışık geçirme özelliği ile doğal dişlere yakın estetik ve fonksiyonu yakalamımızı sağlamaktadır.

Diş etinde koyu renk oluşmasını istemiyorsanız, kaplama dişlerinizin doğal dişler gibi ışık yansıtmasını istiyorsanız, zirkonyum bloklardan cad cam yöntemi ile oluşturulan zirkonyum alt yapılı kaplamalar sizin için uygundur. Zirkonyumun üzerine porselen konularak yapılan kron (kaplama) ve köprüler seramik ve Zirkonyumkelimelerinin birlestirilmesinden oluşan Cercon kısa adı ile anılır. 900 Mpa dirence sahip sistem en yüksek fiziksel değerlerin yanında ışık geçirme özelliği doku uyumu ve birçok değişik endikasyonu kapsayarak diş hekimliğinde yepyeni bir dönem başlatmıştır. Bu yenileşen çağımızdaki dönemlere göre özel zirkonyum diş tasarımları yapılmaktadır. Kişiye göre özel gülüş tasarımlarıda cabası niteliğindedir.

iç mimar
istanbul iç mimarlık
21-10-2015 14:25
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

21-10-2015 14:25
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Zirkonyum Diş Yeri indir, Zirkonyum Diş Yeri Videosu, Zirkonyum Diş Yeri online izle, Zirkonyum Diş Yeri Bedava indir, Zirkonyum Diş Yeri Yükle, Zirkonyum Diş Yeri Hakkında, Zirkonyum Diş Yeri nedir, Zirkonyum Diş Yeri Free indir, Zirkonyum Diş Yeri oyunu, Zirkonyum Diş Yeri download


Zirkonyum Diş Yeri
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 14-06-2021, 07:56

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön