Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !


Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Teknovadi Bilişim Yabancı Dil Eğitimi
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Error32
Rank 5
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 2,026
Üçgen  Üyelik Tarihi: 30-09-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Teknovadi Bilişim Yabancı Dil Eğitimi
Teknovadi Bilişim İnteraktif Yabancı Dil Eğitiminde Fırsat Eşitliği Sunuyor.
Eğitimde Yeni Ufuklar


*e-öğrenme alanında yapılan atılımla yabancı dil öğrenmek isteyenlere interaktif bir eğitim olanağı sunuluyor. Böylece dil öğrenmek isteyenler zamandan ve bütçelerinden tasarruf ediyor.

İnteraktif Eğitim alanında Türkiye'de bir ilke imza atan Teknovadi Bilişim, yabancı dil eğitiminde online olarak sunduğu hizmetlerle ilgi topluyor.

Yabancı dili zamandan ve bütçesinden tasarruf ederek öğrenmek isteyenlere, çağımızın yöntem ve teknolojisini en iyi şekilde kullanarak sunmaya çalışan Teknovadi Bilişim, alanında uzmanlarla yola çıkarak kısa zamanda zirvedeki yerini almış bulunuyor.

Sürekli gelişime önem veren Teknovadi Bilişim, kurulduğu 2012 yılından bu güne kadar yatırımlarını eğitim alanına yapmakta ve ağırlıklı olarak bilgi sermayesi kullanmaktadır. Teknovadi Bilişim yöneticileri, yabancı dil eğitimine ülkemizde büyük bir ilginin olduğunu ve ülkemizde bu anlamda eğitim almış öğretmenlerimizin bilgilerinin yeterince kullanılmadığı gerçeğinden hareketle, yeni bir öğretim yönetim sistemi geliştirmeye karar verdi. Teknovadi öğretim yönetim sistemi (LMS), bilgiyi üretmeye, üretilen çıktıları depolamaya ve kullanıcı dostu bir şekilde sunmaya olanak sağlayacak şekilde planlandı ve tüm yazılımlar yerli bilgi sermayesi hedefi ile geliştirildi.

Teknovadi Bilişim tarafından oluşturulan alt yapı dünyada çok az örneği bulunan bir sistemdir. Geliştirilen sistem, sesli kitaplar, görsel dersler, farklı soru tiplerinde e-sınavlar, çalışma kartları ve interaktif eğitim materyalleri ile dil öğrenmek isteyenlere büyük kolaylık ve fırsat sunmaktadır.

Teknovadi Bilişim yola ilk çıktığında, geliştirdiği sistem aslında e-öğrenmeyi mükemmel bir şekilde yapmak için yeterliydi. Ancak e-öğrenme, öğretmen etkileşimi olmaksızın hazırlanan eğitim materyallerine ulaşmaya olanak sağlıyordu. Kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda online dersler yapmaya olanak sağlayan bir modül yurt dışından temin edilerek sisteme entegre edildi. Bu yolla hem kişinin kendi öğrenme hızında ekonomik olarak öğrenebileceği e-öğrenme sistemi hem de ihtiyaç halinde online eğitiminde yapılabileceği bir sistem geliştirildi.

Geliştirilen bu sistemde parasal sermaye yerine bilgi sermayesinin kullanıldığı katılımcı girişimcilik modeli kullanılarak farklı alanlar da e-içerikler geliştirildi. Teknovadi Bilişimin Antalya Özel Üçartı Yabancı Dil kurumu ile yaptığı anlaşma neticesinde A1 ve A2 seviyesinde 344 adet video konu anlatımı ve çok sayıda interaktif içerik geliştirildi. Geliştirilen bu içerikler A1-A2 seviye sertifika alma ihtiyacı olan tüm kullanıcılar için www.teknoalmanca.com eğitim platformuna yerleştirildi. Farklı e-öğrenme ve online ders eğitim paketleri ile hizmet sunan bu sistem sayesinde öğrenciler rahat ve konforlu ortamlarında ekonomik olarak Almanca öğrenebilmektedir. Bu sistemdeki başarı hikayelerinden oluşan tanıtım filmi katılımcı girişimcilik modeli ile bilgi sermayesi kullanılarak geliştirilen sistemlerin de, para sermayesi ile geliştirilen sistemler kadar başarılı olabileceğini ortaya koymakta ve genç girişimciler için örnek oluşturmaktadır.

Teknovadi Bilişim, Almanca'nın yanısıra İngilizce eğitimi için benzer bir öğretim model ile www.teknoenglish.com dijital eğitim platformu üzerinden kullanıcılara hizmet vermektedir. Geliştirilen sistem özellikle hiç İngilizce bilmeyen veliler/öğrenciler dikkate alınarak Türkçe destekli olarak planlanmıştır. Bu sistemde toplam 5 adet kitap Antalya Özel Üçartı yabancı dil kurumu eğitmenleri tarafından sesli kitaplara ve interaktif eğitim materyallerine dönüştürülmüştür. Bu sistem sayesinde özellikle dar gelirli ailelerin çocukları için de okul sonrası öğrenme olanağı oluşturulmuştur. Fiyat politikaları üretimde sürekliliği sağlayacak şekilde yapılandırılan e-öğrenme ürünleri, bir kursun sunduklarından çok fazlasını ev ortamında tüm aile bireylerine sunmaktadır.
18-12-2015 21:00
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

18-12-2015 21:00
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Teknovadi Bilişim Yabancı Dil Eğitimi indir, Teknovadi Bilişim Yabancı Dil Eğitimi Videosu, Teknovadi Bilişim Yabancı Dil Eğitimi online izle, Teknovadi Bilişim Yabancı Dil Eğitimi Bedava indir, Teknovadi Bilişim Yabancı Dil Eğitimi Yükle, Teknovadi Bilişim Yabancı Dil Eğitimi Hakkında, Teknovadi Bilişim Yabancı Dil Eğitimi nedir, Teknovadi Bilişim Yabancı Dil Eğitimi Free indir, Teknovadi Bilişim Yabancı Dil Eğitimi oyunu, Teknovadi Bilişim Yabancı Dil Eğitimi download


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Online Yabancı Dil Tercüme Merkezi nullsix 1 1,758 06-03-2015 21:35
Son Mesaj: dvtgrl3
  Yurtdışı Eğitimi webseodestek 3 2,382 06-02-2015 16:45
Son Mesaj: ingilizceozelders
  Yurt dışında Dil Eğitimi - Loststreet.org nullsix 2 1,558 06-02-2015 16:45
Son Mesaj: ingilizceozelders
  İngilizce Eğitimi İçin Dersanelere Verdiğim Yüksek Paralar :( asmn26 1 2,093 06-08-2013 21:33
Son Mesaj: HolySelam
  ======~~~~İngilizce Eğitimi İçin Dersanelere Verdiğim Yüksek Paralar :( ~~~~===== asmn26 0 1,242 31-07-2013 01:50
Son Mesaj: asmn26
  İngilizce Dil Kursları – Yabancı Dil Öğrenmenin En Kestirme Yolu webseodestek 0 2,153 04-07-2013 14:23
Son Mesaj: webseodestek
  Yabancı Öğretmenden Özel Ders nullsix 1 1,698 04-07-2013 14:22
Son Mesaj: webseodestek
  NLP ile Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi is_for_you 1 1,668 04-07-2013 14:22
Son Mesaj: webseodestek
  NLP ile Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi is_for_you 1 1,634 04-07-2013 14:22
Son Mesaj: webseodestek

Teknovadi Bilişim Yabancı Dil Eğitimi
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 13-06-2021, 01:29

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön