Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Ses Yalıtım Boyası - (Mute Paint ve Anti Volume)
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Error32
Rank 5
*

Üçgen  Mesajlar: 2,026
Üçgen  Üyelik Tarihi: 30-09-2012
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.

Duvar ve Tavanlarınızı, Anti Volume, Ses Yalıtım Kaplaması ile kaplayarak “Binalarda Ses Yalıtımı ve Gürültü Yönetmeliği” gerekliliğince, Şantiyenize, evinize “Akustik Proje” belgesi almaya hak kazanabilirsiniz. 11,50 mt den yüksek yapılarda mutlak alınması gereklilik olacak Bu Yönetmelik, Yapı Ruhsatı başvurusunda da istenecektir. Yapıların, Gürültüye önlem ve korumasını hedefleyen Ses Yalıtımı Yönetmeliği sağlıklı, yaşam kalitesi yüksek, yapılar sağlamaktadır. Bu günlük hayatta zaten bir gereklilik olmakla birlikte Devlet kanalından da yapılacak Denetimlerle güvence altına alınacaktır.

Binalarda Duvar ve Tavanlarda Ses Yalıtımı istendiğinde; Ses Yalıtım Süngeri, Taş Yünü, Akustik Tavan, Akustik Alçıpan gibi ürünlerle çözüm bulunmaktadır. Bu ürünleri Profesyonel Uygulamacı olmadan uygulamanız mümkün değildir. Tabi Profesyonel Uygulamacı demek, Ses Yalıtımı Fiyatları nızı oldukça yüksek çıkaracaktır. Ses İzolasyon Malzemesi, Daireler Arası Ses Yalıtımı yaptığı gibi Tavan Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı yapar. Üst Kattan Gelen Ses Nasıl Giderilir? diye sorarsanız, Parke ve Seramik altlarında En az 3 mm DRYFiX ANTi VOLUME, Ses Yalıtım Kaplaması, uygulanması gerekmektedir. Çünkü bu ürün aynı zamanda Darbe Emici Özelliği sayesinde Ses Yalıtımı yapmaktadır.

Hava Doğuşumlu Sesler in Yalıtımı için; DRYFiX MUTE PAiNT, Ses Yalıtım Boyası, uygulanmalıdır. Yakın zamanda yürürlüğe girecek olan "Ses Yalıtım Yönetmeliği" aynı Isı Yalıtımında olduğu gibi "Enerji Kimlik Belgesi"nde olan kategoriler benzeri, (B,C,D vb sınıf) Yapınızın "Akustik" olarak sağladığı değerleri gösteren sınıflandırmalar yapacaktır. Böylelikle, Ses Yalıtımı olan Ev ile Ses Yalıtımsız Ev birbirinden ayrılacaktır. Ses Yalıtım Uygulaması aynı zamanda konuta bir değerdir. Satın aldığınız ürüne göre Üst Kategoride belge alan yapılar, Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır? Kolay ve doğru uygulama için üreticisinin web sitesinden Uygulama Bilgilerini okuyunuz. Binanıza Dryfix Ses Yalıtım ürünlerini kullanarak değer katabilirsiniz.

“Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliği” kapsamına dahil olan Yapılarda Ses Yalıtım Boyası ile Konforlu bir ev, iş yeri, ofis, yaratabilirsiniz. MUTE PAiNT, aynı zamanda bir boya olması sebebiyle renklendirilebilmektedir.

https://www.dryfix.com.tr/ozel-boyalar/d...ti-volume/
01-11-2017 22:07
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

01-11-2017 22:07
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Ses Yalıtım Boyası - (Mute Paint ve Anti Volume) indir, Ses Yalıtım Boyası - (Mute Paint ve Anti Volume) Videosu, Ses Yalıtım Boyası - (Mute Paint ve Anti Volume) online izle, Ses Yalıtım Boyası - (Mute Paint ve Anti Volume) Bedava indir, Ses Yalıtım Boyası - (Mute Paint ve Anti Volume) Yükle, Ses Yalıtım Boyası - (Mute Paint ve Anti Volume) Hakkında, Ses Yalıtım Boyası - (Mute Paint ve Anti Volume) nedir, Ses Yalıtım Boyası - (Mute Paint ve Anti Volume) Free indir, Ses Yalıtım Boyası - (Mute Paint ve Anti Volume) oyunu, Ses Yalıtım Boyası - (Mute Paint ve Anti Volume) download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Poliüretan Sprey Yalıtım Error32 0 711 15-08-2016 01:13
Son Mesaj: Error32
  Ses yalıtım malzemeleri Error32 0 771 17-02-2016 01:46
  Ses yalıtım malzemeleri Error32 0 1,316 27-06-2015 06:17

Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 26-10-2021, 11:48

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön