Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Amirali nevai
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
creeper123
Rank 5
*

Üçgen  Mesajlar: 2,376
Üçgen  Üyelik Tarihi: 02-06-2017
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Amirali nevai
Yaklasik 2 yıl once Bogaziçi tıp merkezinde amir ali nevai Dr ameliyat oldum. .aldım cıktıgı an farkettim ki kemer kısmında tumsek vardı ne kadar masajla gececek diye oyalasada gecmedi ufak bir işlemle gelecegini soyledi ama hiç birsey degismedi suan berbat durumda cokuntu kemer kısmı cok oyuk nefes problemi daha neler neler ne hastane ne Dr sorum Lulu almyr 3 hafta once hastaneye gıttım hasta eksprizi ni almak için saatlerce beklettiler sonunda sadece kulak burun bogaznkını verdiler Dr ki halen ortada yok faturamıda vermediler maliyee sikayet edicem bu yaptıkları yanına kar kalmayacak.
13-05-2019 16:06
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

13-05-2019 16:06
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Amirali nevai indir, Amirali nevai Videosu, Amirali nevai online izle, Amirali nevai Bedava indir, Amirali nevai Yükle, Amirali nevai Hakkında, Amirali nevai nedir, Amirali nevai Free indir, Amirali nevai oyunu, Amirali nevai download

Amirali nevai
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 26-10-2021, 12:39

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön