Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !


Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Bilişim Teknolojilerinde Farklı Bir Konsept
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
anilcagliyan
Rank 1
*

Çevrimdışı

Üçgen  Mesajlar: 21
Üçgen  Üyelik Tarihi: 16-04-2019
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Mesaj: #1
Bilişim Teknolojilerinde Farklı Bir Konsept
Bilişim Teknolojilerinde Farklı Bir Konsept

BT Konsept olarak Bilişim Sektöründe A’dan Z’ye birçok hizmet vermekteyiz. IT Outsource Personel Sağlama Hizmetleri, bilgi işlem, Bilişim ve Teknoloji Danışmanlığı, Sunucu ve Network Kurulumları, Sunucu, Network, sunucu kurulumu ve Son Kullanıcı Destek Hizmetleri verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir.
İşe yaklaşımımız ve prensiplerimizi sizlerle paylaşmak isteriz:
"Yaptığımız işi gerçekten severek ve özveriyle yapıyoruz."

Yaptığımız işlerden müşterilerimizin memnun kalmasının yegâne sebebi tam olarak da bu “işimizi severek yapıyor olmamız”. Çünkü çok iyi biliyoruz ki; yaptığınız işi sevdiğiniz zaman işinizle ilgili alanlarda kendinizi ve ekibinizi olduğundan daha çok geliştirmek ve daha iyi olabilmek için çalışırsınız. BT Konsept bünyesine katılan her bir ekip arkadaşımız da yaptığı işi severek yapıyor ve güncel teknolojiyi yakalamak için sürekli kendini geliştiriyor. Özellikle bilgi işlem ve sunucu kurulumu hizmetlerimizde oldukça iddialıyız.
"Mutlak başarımızın sırrı iş disiplini anlayışımız."

Sunduğumuz hizmetin hangi alanda olduğu değişmeksizin, projenin büyüklüğü her ne olursa olsun; şayet müşterimizi memnun bırakmak ve yeni referanslara sahip olmak istiyorsak, her işimizde mutlak başarı istiyorsak iş disiplinini asla elden bırakmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Her projenin iş özetini, iş akış süreçlerini analiz eder ve yapılacak her işi en ince detaylarına kadar bir plan dahilinde kurgularız. İşte mutlak başarımızın sırrı kurgulamış olduğumuz plana sadık kalmaktan geçer.
"Karşımıza ne tür zorluklar çıkarsa çıksın; mazeret değil çözüm üretiyoruz."

Yapmakta olduğumuz projelerde bazen her şey planlandığından daha zor bir hâl alabiliyor. Karşımıza çıkan zorlukları hiçbir zaman mazeret olarak görüp başladığımız işi yarıda bırakmaz ya da mola vermeyiz. Çünkü biz bir işe başladık mı zorlukları ne olursa olsun mazeret üretmeden sonuna kadar gideriz. Bizim ekiplerimizin mayasında mazeret üretme mekanizması değil çözüm üretme çarkları bulunmaktadır.
"Araştırmanın işimizde daha iyi olabilmemiz için olmazsa olmazımız olduğunu biliyoruz.”

Firmaların ihtiyaçları farklılık gösterdiği gibi kurumların çalıştıkları sektöre göre uygulanması gereken çözümler de farklılık gösteriyor. Biz ekip olarak teknoloji okyanusunda bir sağa bir sola yüzerek araştırmalarımızı hiç duraksamadan sürdürüyoruz. Çözümlerimize her daim yenilerini ekliyoruz. Çünkü biliyoruz ki işimizde daha iyi olabilmenin şartlarından birisi de araştırmacı bir teknoloji şirketi olmaktan geçiyor.

İşe yaklaşımımızı ve prensiplerimizi okuduysanız BT Konsept hakkında bilgi sahibi olmuşsunuz demektir.
Ancak BT Konsept’i tanımak diğer firmalardan bizi ayıran özelliklerin farkına varmak için bize daha yakından bir bakmanızı tavsiye ederiz. Üşenmeyin gelin bir acı kahve içelim, sohbet edelim hatta projelerinizi de alın gelin, hazır gelmişken onları da aradan çıkartı verelim.
Bilgi işlem, sunucu kurulumu ve daha birçok hizmet için sizin ile tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

http://www.btkonsept.com/tr/
03-07-2019 16:16
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

03-07-2019 16:16
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Bilişim Teknolojilerinde Farklı Bir Konsept indir, Bilişim Teknolojilerinde Farklı Bir Konsept Videosu, Bilişim Teknolojilerinde Farklı Bir Konsept online izle, Bilişim Teknolojilerinde Farklı Bir Konsept Bedava indir, Bilişim Teknolojilerinde Farklı Bir Konsept Yükle, Bilişim Teknolojilerinde Farklı Bir Konsept Hakkında, Bilişim Teknolojilerinde Farklı Bir Konsept nedir, Bilişim Teknolojilerinde Farklı Bir Konsept Free indir, Bilişim Teknolojilerinde Farklı Bir Konsept oyunu, Bilişim Teknolojilerinde Farklı Bir Konsept download


Bilişim Teknolojilerinde Farklı Bir Konsept
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 17-10-2021, 21:27

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön