Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Lokma Döktürme
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Tanitim
Rank 5
*

Üçgen  Mesajlar: 2,040
Üçgen  Üyelik Tarihi: 15-10-2016
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Lokma Döktürme
Lokma Döktürme
Uygun Organizasyon firmamızdan Lokmacı Kiralama talepleriniz doğrultusunda belirtiğiniz noktalara gelerek Lokma Döktürme için standlar kurup gelenek halini almış, örf ve adetlerimizden en önemlilerinden biri olarak bilinen Lokma dökerek ücretsiz olarak dağıtımı sizin adınıza yapmaktadır.
Genel olarak cenazelerde, vefat etmiş yakınlarımızın yedisinde ya da kırkında, cuma namazı çıkışlarında, mevlütlerde ve kandillerde sıklıkla dağıtılmaktadır. Ücretli satım yerine hayrına gerçekleştirilen bir organizasyondur. Bu tarz önem arz eden günlerinizde Lokmacı Kiralama yaparak yakınlarınıza, çevrenize veya Cuma namazı çıkışı camii cemaatine Lokma dağıtımı yaptırabilirsiniz.
Bizler için manevi anlamı yüksek saydığımız özel günlerimizde Lokma dağıtımı gelenek halini almış önemli bir yiyecektir. Firmamız bu günlerinizde sizleri yalnız bırakmayarak davetlilerinize özel lokma döktürme hizmeti sunmaktadır. Tam anlamıyla hijyenik olarak üretim yapılmakta ve sıcak olarak Lokmacılarımız tarafından dağıtım yapılmaktadır.
İletişim
Yanınızda bulunmamızı ve destek olmamızı istediğiniz zamanlarınızda lokma döktürme servisimiz ile yanınızda bulunmaktan mutluluk duyarız. Lokmacı kiralama ile hem sevdikleriniz hem de manevi anlamda gerçekleştireceğiniz anlamlı günlerinizde tercihinizi yapabilirsiniz.

Lokmacı Kiralama Detaylı Bilgi - 0538 253 52 93 Aramanız yeterlidir.
10-02-2020 18:03
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

10-02-2020 18:03
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Lokma Döktürme indir, Lokma Döktürme Videosu, Lokma Döktürme online izle, Lokma Döktürme Bedava indir, Lokma Döktürme Yükle, Lokma Döktürme Hakkında, Lokma Döktürme nedir, Lokma Döktürme Free indir, Lokma Döktürme oyunu, Lokma Döktürme download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Alaçatı hayır lokması , Alaçatı lokma döktürme , İstanbul Hayır Lokması Tanitim 0 203 08-04-2020 02:13
Son Mesaj: Tanitim
  İzmir lokma tatlısı grikedi 0 566 08-09-2018 11:13
Son Mesaj: grikedi

Lokma Döktürme
Yazdırılabilir Sürüm
Bu Konuyu Arkadaşına Gönder
Konuya Abone Ol
Forum'a Git:

Zaman: 13-06-2021, 03:25

İletişim - Bedava Siteni Tanıt - Hafif Sürüm - RSS - Yukarıya dön