Çeşitli Sebeplerden Dolayı Artık Siteye Üye Olmak İçin Davetiye Kodu Gerekiyor.

Davetiye Başvurusunda Bulunmak İçin Buraya Tıklayın.

Kırık Linkleri/Kapanan Siteleri Bize Rapor Edin ! ! !

Bu Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretÇi
Cevapla  Gönder 
Nike kullanıcı yorumları
111333444455555
Bu Konuyu Oyla:
Değerlendir:
Konu Görünümü Doğrusal Görünüm
Tanitim
Rank 5
*

Üçgen  Mesajlar: 2,040
Üçgen  Üyelik Tarihi: 15-10-2016
Üçgen  Rep Puanı: 0
Üçgen 
Teşekkürler: 0
0 Mesajına 0 Teşekkür edildi.
Nike kullanıcı yorumları

Phil Knight ve Bill Bowerman tarafından ilk kurulduğunda, Blue Ribbon Sports olarak adlandırıldı. Daha sonra firmada koşucu olan Jeff Johnson ve bir rüyada Yunan mitolojisinde zafer tanrıçası Nike, isimlerini Nike olarak değiştirmiştir. Şirket, ürünlerinin neredeyse tamamını Uzak Doğu Asya'daki üretim tesislerinde üretmekte ve kendi üretim atölyesinde spor ayakkabıların hava tabanlarını üretmektedir.

Birçok futbol takımının ve milli takımın sponsoru olan Nike, futbol dünyasında ağırlığını artırmaya çalışıyor. Sponsorlar Paris Saint-Germain, Manchester City ve Barcelona'dır. 1971'de dünyanın en ünlü markalarından Stanford Üniversitesi'nde MBA yapan Phil Knight tarafından kurulan ünlü Nike Swoosh simgesi, Carolyn Davidson adında bir öğrenci tarafından 35 dolara boyandı. Simgenin 1983'teki kayda değer başarısından sonra, Caroline Davidson'a açıklanmayan bir miktar şirketin hissesi verildiği açıklandı. Swoosh sembolü orijinal siyahın yanı sıra birçok renkte de mevcuttur.

Spor ayakkabı modelleri de geliştirdikleri spor endüstrisine bağlı olarak farklı teknolojilerle donatılmıştır. Bu donatılmış özel seriler Nike kullanıcı yorumları arasında da kendine yer bulmuştur. Örneğin, koşu ayakkabılarının koşarken adımlarını kolaylaştırdığından birçok kişi bahsetmektedir. Bu nedenle, spor ayakkabı seçerken, ürünün nasıl kullanılacağını bilmek önemlidir. Ürün hakkında kullanıcıların kendi sözleri ile anlattığı değerlendirmelerden daha çok detay alabilirsiniz. Basketbol oynamak için spor ayakkabı seçerken, bu spor için tasarlanmış ürünlere dikkat ettiğinizden emin olmalısınız. Ayakkabıların boyutu modelden modele değişebilir, bu nedenle spor ayakkabılarını denemek çok önemlidir. Ayakkabı yada giyim fark etmeksizin alacağınız Nike markalı ürün öncesinde https://nikeyorumlari.xyz/ sitesini ziyaret ederek kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.
10-02-2020 23:08
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bot Moderatör
Mod

Oto Mesaj

Konunuzu uygun kategoriye açmaya özen gösteriniz. Uygun Kategorilere Açılmayan Konuları Sağ Alttan Uyar a Tıklayarak Bize Rapor Ediniz. Kırık Linkleri de Bize Rapor Ediniz...

10-02-2020 23:08
Cevapla  Gönder 

Anahtar Kelimeler

Nike kullanıcı yorumları indir, Nike kullanıcı yorumları Videosu, Nike kullanıcı yorumları online izle, Nike kullanıcı yorumları Bedava indir, Nike kullanıcı yorumları Yükle, Nike kullanıcı yorumları Hakkında, Nike kullanıcı yorumları nedir, Nike kullanıcı yorumları Free indir, Nike kullanıcı yorumları oyunu, Nike kullanıcı yorumları download

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Haber Oku , Müge Anlı Son Bölüm , Günlük burç yorumları Tanitim 0 241 13-02-2020 03:19
Son Mesaj: Tanitim
  Xiaomi kullanıcı yorumları Tanitim 0 226 10-02-2020 23:13
  HP kullanıcı yorumları Tanitim 0 224 10-02-2020 22:56
  Asus kullanıcı yorumları Tanitim 0 212 10-02-2020 22:37
  Braun kullanıcı yorumları Tanitim 0 212 10-02-2020 22:23
  Vestel Kullanıcı Yorumları Tanitim 0 213 10-02-2020 22:02
  iphone kullanıcı yorumları Tanitim 0 203 10-02-2020 21:50